Tanulóink

Tanulóink a 2019-2020-es tanévben

9.A      
Általános tagozat - emelt szintű sporttagozat      
2019-2020. tanév      
Osztályfőnök: Gazsó-Fodor Olga      
             
Általános tagozat          
1. Balanyi Dóra          
2. Berente Lilla          
3. Borsodi Márta Gréta          
4. Budai Gréta          
5. Erdős Amira          
6. Horváth Luca Zita          
7. Kelemen Kíra Krisztina          
8. Kéri Kamilla          
9. Kiss Bence Benedek          
10. Kocsis Kitti Melinda          
11. Ladovszky János          
12. Máthé Melinda Adrienn          
13. Soltész András          
14. Szabolcska Krisztina          
15. Vaczuli Kornél          
             
Sporttagozat          
1. Asztalos Zalán Zoltán          
2. Benke Balázs          
3. Bibok Liza          
4. Bogdán Bence          
5. Farkas Karina          
6. Földházi Lara          
7. Hullai Evelin          
8. Kiss Bendegúz          
9. Kiss Hunor          
10. Mári György József          
11. Marsa Áron          
12. Palkovits-Monek Míra          
13. Pető Barnabás János          
14. Salánki Fülöp          
15. Török Soma          
16. Török Zsombor          
17. Varju Kenéz          
18. Vörösmarty Zétény          
             
             
9.B        
Emelt szintű angol nyelvi tagozat        
2019-2020. tanév        
Osztályfőnök: Pap Viktória        
         
1. Abonyi Olivér          
2. Ambrózy Eszter          
3. Balogh István          
4. Belicza Panna          
5. Bukovinszky Lara          
6. Burzán Bianka          
7. Csete Jázmin          
8. Csorba Laura          
9. Csordás Attila          
10. Fetter Bálint          
11. Fodor Ádám          
12. Gyenes Gréta          
13. Kovács Dávid          
14. Lőrincz Emese          
15. Merha Máté Norbert          
16. Monostori Noémi          
17. Orbán Áron Simon          
18. Persóczki Zoltán Soma          
19. Petrov Kata Panna          
20. Rojcsik Zsanett          
21. Rózsa Levente          
22. Szabó Milla          
23. Szabó Petra          
24. Szatmári Eszter Klára          
25. Szűcs Áron          
26. Szűcs Bendegúz          
27. Tóth Csenge Valentina          
28. Tóth Gergely Krisztián          
29. Tóth Nikolett          
30. Túri Márk          
31. Utasi Dorina          
32. Varga Zsófia          
33. Vetró Anna Krisztina          
34. Virágh Márton          
             
             
9.C        
Emelt szintű matematika-informatika tagozat        
2019-2020. tanév        
Osztályfőnök: Szabó Gábor        
             
Matematika          
1. Badó Zsombor          
2. Czeglédi Kenéz          
3. Csernák Dániel          
4. Fodor Nándor Noel          
5. Fodor Vencel Pál          
6. Gergely Gábor          
7. Gut Laura          
8. Hrabovszky Richárd          
9. Kovács János          
10. Mangold Roland          
11. Márton Ádám          
12. Megyesi Balázs          
13. Nyilas János Attila          
14. Szabó Csaba Mátyás          
15. Szpisják Bence Tibor          
16. Szűcs Kornél László          
17. Varga Péter          
             
Informatika          
1. Ács Zoltán Attila          
2. Birkás Bertalan          
3. Czakó Szonja Zoé          
4. Csernyik Ákos          
5. Fekete Dávid Milán          
6. Giricz Vince          
7. Kecskés-Manzinger Benjamin          
8. Kelemen Bálint Péter          
9. Klemenc Márk Róbert          
10. Kövecs Dávid          
11. Reibl Sebestyén          
12. Rigó Luca          
13. Sánta Gábor          
14. Sirkó Zalán Zoltán          
15. Túri Csaba          
16. Varga Bence Balázs          
17. Végh Noémi Csilla          
18. Vörös Márk Miklós          
             
             
9.D      
Német-angol nyelvi előkészítő - spanyol-magyar két tanítási nyelvű      
2019-2020. tanév      
Osztályfőnök: Csikósné Győrfi Ágnes      
             
Német-angol nyelvi előkészítő          
1. Csorba Zsuzsanna          
2. Deák Luca          
3. Gyimesi Tamás          
4. Horváth Kincső          
5. Horváth Luca          
6. Kecskés Jázmin Anita          
7. Kocsis Míra          
8. Kovács Dorina Viktória          
9. Kovács Nóra          
10. Kovács Orsolya          
11. Lengyel Dorka          
12. Pettner Hanna          
13. Skultéti Bálint          
14. Slezák Petra          
15. Szabó Dániel          
16. Tóth András          
             
             
Spanyol-magyar két tanítási nyelvű          
1. Alvarez Insua Viktória          
2. B. Tóth Veronika Anna          
3. Bári Ádám István          
4. Csúri Dájmond Dávid          
5. Fülöp Anna Ágnes          
6. Jámbor Villő          
7. Kalotai Lilianna Rózsa          
8. Kis Dorottya Sára          
9. Kósa Richárd          
10. Kurdi Petra          
11. Ludányi Georgina Réka          
12. Major Blanka          
13. Pécsi Kitti          
14. Péter Anna Csenge          
15. Sárközi Anna          
16. Smith Daisy Klára          
17. Velkey Géza          
18. Zoboki Liza          
             
             
9.NY-KNY      
Német-angol nyelvi előkészítő - spanyol-magyar két tanítási nyelvű      
2019-2020. tanév      
Osztályfőnök: Szokolyainé Lovász Andrea      
             
Német-angol nyelvi előkészítő          
1. Baranyi Zoé          
2. Borbényi Bálint          
3. Bóta Dóra          
4. Egyed Virág          
5. Erdős Jázmin          
6. Fekete Lora          
7. Fodor Viktória          
8. Gajdácsi Zoltán          
9. Gáspár Veronika          
10. Gégény Eszter          
11. Kerekes Krisztina          
12. Kesztyűs Kíra          
13. Kiss Jázmin          
14. Miklósi Dávid Dominik          
15. Mongyi András          
16. Spang Adél          
17. Szúnyogh Márk Zoltán          
18. Veréb Lilla          
             
Spanyol-magyar két tanítási nyelvű          
1. Árvai Fanni          
2. Atkári Lujza          
3. Balogh Petra          
4. Bende Luca          
5. Bimbó Szonja          
6. Canak Zorka          
7. Dovicsin Máté Márk          
8. Farkas Lilien Dorina          
9. Juhász Luca Zita          
10. Kása Eszter          
11. Kovács Odett          
12. Ladovszky János László          
13. Lukács Lizett Lili          
14. Patkós Viktória          
15. Tánczos-Szabó Csenge          
16. Tót Nóra          
17. Tóth Ráchel          
             
             
10.A    
Általános tagozat - emelt szintű sporttagozat    
2019-2020. tanév    
Osztályfőnök: Bajdik-Sebestyén Ágnes    
             
             
Általános tagozat          
1. Bartus Enikő          
2. Bertók Ida          
3. Botocska Eliza          
4. Botocska Jázmin Gréta          
5. Csontos Laura Kinga          
6. Devecsai Kata          
7. Földházi Zsófia          
8. Hovodzák Vanda          
9. Kovács Rozina          
10. Madarász Réka Eszter          
11. Makai Lázár          
12. Patyi Balázs          
13. Peller Fanni          
14. Radics Roland          
15. Sándor Panka Judit          
16. Szabó Sára          
             
Sporttagozat            
1. Ásós Dániel Márk          
2. Barna Patrícia          
3. Bellák Marcell          
4. Cseh Balázs          
5. Cserkó András          
6. Diós Fanni          
7. Filep Áron Kálmán          
8. Györgye Márk          
9. Hegyi Boglárka Gréta          
10. Hóman Gréta          
11. Huszka Blanka          
12. Ivkovic Milán          
13. Kovács Ádám          
14. Lázár Réka          
15. Milkovics Tünde Milda          
16. Nagy Levente          
17. Palotai Dorina          
18. Tóth Balázs          
19. Viski Vivien          
20. Zsitva Zoltán Barnabás          
             
             
10.B        
Emelt szintű angol nyelvi tagozat        
2019-2020. tanév        
Osztályfőnök: Harkai Hajnalka        
1. Baranyi Virág          
2. Bene Vivien          
3. Biri Dorottya Szonja          
4. Boda-Papp Benedek          
5. Borda Károly          
6. Fehér Anna Edit          
7. Fodor Zalán          
8. Gyetvai Ákos          
9. Gyulai Dzsenifer          
10. Halasi Bálint Mátyás          
11. Harkai Anna          
12. Harkai Orsolya          
13. Hizsnyik Fanni          
14. Karsai Máté          
15. Kelemen Barna Kadosa          
16. Kima Miklós          
17. Kima Petra          
18. Kovács Kornél          
19. Krizsán Patrik          
20. Kuli Boglárka          
21. Kurunczi Cseke          
22. Laczi Kitti Melinda          
23. Major Csilla          
24. Makkos Réka          
25. Matuszka Máté Márk          
26. Mohácsi Ármin          
27. Nemcsek Tamás          
28. Polyák Dzsennifer          
29. Rácz Tamás          
30. Suhari-Nagy Nóra          
31. Tősi Fanni          
32. Vad Benitó Kálmán          
33. Varga Sára          
34. Vári Petra          
             
             
10.C        
Emelt szintű matematika-informatika tagozat        
2019-2020. tanév        
Osztályfőnök: Kaló Judit        
Matematika          
1. Balog Benedek Zsolt          
2. Cseh Kitti          
3. Fazekas Márk          
4. Kocsis Tibor          
5. Kovács Rita          
6. Módra Andor          
7. Palotai Márton András          
8. Perneki Dóra          
9. Sándor Adél Emese          
10. Székely Zsombor          
11. Szűcs Roland          
12. Szűcs Vanda          
13. Takács Gergő          
14. Tarjányi Petra          
             
Informatika          
1. Csikós Zoltán          
2. Csille Kevin          
3. Csomor Zsombor          
4. Csorba Lázár Csongor          
5. Halasi Ákos          
6. Huszár Attila          
7. Kis Botond          
8. Kiss Viktória          
9. Kovács István          
10. Nagy Marcella          
11. Rakiás Adrián István          
12. Szabó Etele          
13. Szűcs Márk          
14. Tiszai Balázs          
15. Tokodi Tibor Bence          
16. Tóth Ignác Levente          
17. Walter Tamás Máté          
             
             
10.D osztály
Német-angol nyelvi előkészítő - spanyol-magyar két tanítási nyelvű 
2019-2020. tanév
Osztályfőnök: Újvári Gábor
             
Német-angol nyelvi előkészítő          
1. Árvai Eszter          
2. Cseresnyés Kíra          
3. Csernák Dorina          
4. Csontos-Kovács Patrik          
5. Daróczi Tamara          
6. Dávid Réka          
7. Frei Nathalie          
8. Gulyás Igor          
9. Kálnási Zoltán          
10. Kerekes Kitti          
11. Kis Vivien          
12. Kiss Milán          
13. Kocsis Dorka          
14. Krista Éva          
15. Nádasdi Nikolett          
16. Pécsi Virág          
17. Skultéti Balázs          
18. Törteli Eszter          
             
Spanyol-magyar két tanítási nyelvű          
1. Alvarez Insua Veronika          
2. Bakos Viktória          
3. Balla Anita          
4. Biró Armand          
5. Bordás Zsófia          
6. Budai Anna Brigitta          
7. Faragó Ivett          
8. Fazekas Flóra          
9. Hegedűs Nóra          
10. Kádár Ildikó          
11. Kakuszi Kasszandra          
12. Lédeczi Panna          
13. Polgár Andor          
14. Reile Victoria          
15. Szöllősi Anna Boglárka          
16. Tóth Eszter          
17. Zvekán Zsombor          
             
             
11.A osztály
Általános tagozat-emelt szintű sporttagozat
2019-2020. tanév
Osztályfőnök: Laczkó József
Általános tagozat          
             
1. Baglyas Kata          
2. Bálint Dóra          
3. Bene Dorina          
4. Bíró Bettina          
5. Fehér Dorka          
6. Fekete Bálint Endre          
7. Ficsur Fanni          
8. Garaczi Robin          
9. Hajnal Mirjam          
10. Kecskeméti Anna          
11. Kis Veronika          
12. Kozma Dorina          
13. Oláh Fanni          
14. Orlik László          
15. Sájner Nóra          
16. Schultz Valentina          
17. Szabó Kornél           
18. Szamler Roland          
             
             
Sporttagozat          
             
1. Bányai Dániel István          
2. Bodor Zoltán          
3. Erdei Bence Márk          
4. Fekete Miklós Zoltán          
5. Hatvani Dániel          
6. Keskeny Dániel Attila          
7. Kiss Márk Máté          
8. Magyari Kristóf Milán          
9. Mérész Petra          
10. Nagy Zsombor Bálint          
11. Papp István          
12. Pécsi Attila          
13. Prónai Tamás Ákos          
14. Szalai József          
15. Szarka Boglárka          
16. Szenek Máté          
17. Szeverényi Bence          
18. Újfalvi Lili          
             
             
11.B osztály
Emelt szintű angol nyelvi tagozat
2019-2020. tanév
Osztályfőnök: Pap-Szigeti Róbert
             
             
1. Ábrahám Flóra Antónia          
2. Antal Zsanett          
3. Becser Norbert          
4. Bőszén Fanni          
5. Csernussi Lili          
6. Dobos András          
7. Ecsédi András          
8. Festő-Hegedűs Dorina          
9. Gera Zdenkó          
10. Glaj Eszter          
11. Halász Alexandra          
12. Halász Henrietta          
13. Kádár Anna Rebeka          
14. Kis Liliána          
15. Madari Lili          
16. Mohácsi Donát          
17. Monitor Petra          
18. Nagy Noémi Kamilla          
19. Németh Panna          
20. Pizzo Luna Stella          
21. Rada Bálint          
22. Sallai Viktória          
23. Sebesi Kiara Katalin          
24. Sinkó Anna          
25. Sutus Henrietta Mirella          
26. Szőke-Tóth András          
27. Szűcs Lilla          
28. Tánczos Bernadett          
29. Virágh Fanni Lili          
30. Zubány Patrik          
31. Zubor Fanni          
             
             
11.C osztály
Emelt szintű matematika-természettudományok
2019-2020. tanév
Osztályfőnök: Németh István
Matematika          
             
1. Bán Bence          
2. Boros Attila Xavér          
3. Bukovszki Bettina          
4. Jádi Dominik          
5. Járvás Fanni          
6. Juhász Balázs Tibor          
7. Kis Lili          
8. Kulmán Balázs          
9. Sajtos Timudzsin Gergő          
10. Szűcs Eszter          
             
             
Matematika-fizika          
             
1. Fazekas Imre Vajk          
2. Hegyi Gergő          
3. Helfrich Dávid          
4. Hornyák Máté Tamás          
5. Kiss Bálint          
6. Kósa-Fehér Kitti Boglárka          
7. Liber Laura          
8. Mészáros Máté György          
9. Szekeres György          
             
             
Matematika-informatika          
             
1. Bialkó Ádám Csaba          
2. Bíró Kristóf          
3. Bóta Attila          
4. Dósa Kleon          
5. Farkas Győző Máté          
6. Hegedűs Márk          
7. Roszik Bálint          
8. Rück Richárd          
9. Szalai István          
10. Szalai Richárd          
11. Szurnyák Lilla          
12. Tóth Attila          
             
             
11.D osztály
Német-angol nyelvi előkészítő - spanyol-magyar két tanítási nyelvű 
2019-2020. tanév
Osztályfőnök: Szőke-Tóth Zsolt
             
Német-angol nyelvi előkészítő          
1. BÁLINT DÓRA          
2. BÚZ DÉNES DÁRIUS          
3. CZIRKOS VINCE ÁRPÁD          
4. CSEH ERIK TIBOR          
5. CSENKI CSONGOR CSABA          
6. CSERNYIK RÉKA          
7. CSORBA NÁNDOR          
8. FARKAS DORINA          
9. GYENES RÉKA          
10. HAJNAL GEORGINA ANNA          
11. KAPÁS DÓRA          
12. KELE NIKOLETT          
13. KONFÁR NIKOLETT          
14. KOZMA KRISZTINA          
15. TAKARÓ MILÁN          
16. VARGA BÁLINT          
17. VÁRÓCZI ANNA          
             
             
Spanyol-magyar két tanítási nyelvű          
1.      ACZÉL BALÁZS ZOLTÁN          
2.       BARNA NÁNDOR          
3.       CSIKÓS MARTINA          
4.       FARKAS ODETT KLÁRA          
5.       HORVÁTH JÁZMIN          
6.       KÉCSKEFALVI LUCA          
7. KISPÉTER ZSOMBOR MÁTYÁS          
8. LUKÁCS ZALÁN magántanuló  
9. MATUSKA GYÖNGYVÉR CSENGE          
10. RÓNAY ALÍZ          
11. SZABADOS JÚLIA          
12. ZENTAI ALEXANDRA VIKTÓRIA          
             
             
12.A osztály
Általános tagozat-emelt szintű sporttagozat
2019-2020. tanév
Osztályfőnök: Szabó Tamás
             
Általános tagozat          
1.       BALLA FLÓRA          
2. BÉKÉSI BENEDEK          
3. BORSODI VALÉRIA          
4. CSÁBI SÁRA          
5. FEKETE BALÁZS BÉLA          
6. GATTYÁN ARANKA KATALIN          
7. HALASI BENCE TIBOR          
8. KLECZL MÁRTA          
9. MARTON PATRIK          
10. NAGY KORNÉL          
11. PAP FANNI           
12. PAP PETRA          
13. SZŐKE GRÉTA          
14. SZVOBODA MÁTÉ          
15. TAMÁS GÁBOR          
             
Sporttagozat          
1. BEREGSZÁSZI RENÁTA          
2. BURJÁN LAURA          
3. FEKETE ADRIENN          
4. FODOR ÁDÁM          
5. HENCZ JOEL          
6. KÁRÁSZ NIKOLETT DIÁNA          
7. KIS BENCE MÁRK          
8. KOVÁCS DÁNIEL          
9. LUKÁCS DÖME          
10. KOVÁCS PÉTER          
11. MESTER MÁRK          
12. RÉCSEI PÉTER          
13. RESZEGI ROBERTÓ          
14. RÉVÉSZ LUCA          
15. SCHLÉGL ODETT          
16. SZABÓ GERGŐ          
17. SZŰCS SZABINA          
18. TÖRÖK LÁSZLÓ          
19. UGRAI BENDEGÚZ          
20. VÁGÓ GÁBOR RICHÁRD          
             
             
12.B osztály
Emelt szintű angol nyelvi tagozat
2019-2020. tanév
Osztályfőnök: Dani Erika
             
1. BALOG MÓNIKA          
2. BITER DORKA ANNA          
3. BOGNÁR ADRIENN          
4. BORSOS ANNA OLGA          
5. BÓTA ANNABELLA          
6. BOTOCSKA REBEKA          
7. BURINSKAS AIVARAS          
8. CZEGLÉDI MÁRTON          
9. CSEKŐ RÓZA          
10. CSOMOR FLÓRA          
11. CSONTOS LILLA          
12. DARÓCZI REBEKA          
13. FARKAS LILLA          
14. GAJDÁCSI VANDA          
15. GUBÉNYI BOGLÁRKA          
16. HEGEDŰS ILDIKÓ          
17. JUHÁSZ VIKTÓRIA          
18.  KIS PANNA BOGLÁRKA          
19. KISS DOMONKOS          
20. KISS VIKTÓRIA          
21. KRASZNAI MARCELL          
22. KREIDLI PETRA LAURA          
23. KULMAN KATA          
24. LIPCSEI PÉTER          
25. MOLNÁR ESZTER          
26. NAGY NÓRA          
27. RÁCZ KATA KRISZTINA          
28. SOÓS KRISZTA          
29. SZŰCS ZORKA          
30. TAKÁCS DÓRA          
31. TÖRÖK EDINA GABRIELLA          
32. UJVÁRI HANNA          
33. ZÁMBÓ BETTINA          
             
             
12.C osztály
Emelt szintű matematika-természettudományok
2019-2020. tanév
Osztályfőnök: Kothenczné Kemény Éva
             
Matematika          
1. BÁLINT BOGLÁRKA ESZTER          
2. FADDI BOTOND          
3. FILE DÁVID          
4. FODOR KLÁRA          
5. GYURKÓ ALEXANDRA          
6. LACZKÓ ÁDÁM          
7. MARSI VIKTOR          
8. RÁBAI LÁSZLÓ          
9. SZABÓ ANNA          
10. TERCSI SÁNDOR JÓZSEF          
             
Matematika-fizika          
1. AGÁRDI MARCELL          
2. BALOG ÁKOS          
3. DORA LÁSZLÓ          
4. FÜLÖP ENDRE TIMUR          
5. LAJTER MÁTÉ VAJK          
6. LUDÁNYI CSONGOR BENCE          
7. MÁRTON MILÁN BENCE          
8. SULCZ FERENC BÁLINT          
             
Matematika-informatika          
1. BARTA DÁVID ZSOLT          
2. BARTALUS ÁDÁM          
3. CSENDES BALÁZS          
4. CSUPOR CSABA TAMÁS          
5. ELEK TIBOR          
6. FUTAKI BÁLINT          
7. KÖVECS ANTAL ROLAND          
8. SOPONYAI VENCEL          
9. SZALONTAI MÁRK          
10. VAJDA SIMON          
             
             
12.D osztály
Német-angol nyelvi előkészítő - spanyol-magyar két tanítási nyelvű
2019/2020. tanév
Osztályfőnök: Tóthné Muráncsik Mónika
             
Német nyelvi előkészítő          
1. BEREC RÉKA          
2. BESZTERI EMESE KATA           
3. BORBÉNYI MIKLÓS BENCE           
4. HALUPA LILI           
5. ILLÉS KLAUDIA           
6. KARDOS MÁRTON           
7. KUN-SZABÓ ESZTER           
8. LŐZ ANNA           
9. NAGY HENRIETTA           
10. NAGY PETRA KARINA           
11. SZABÓ DORINA           
12. SZÉP REGINA FANNI           
13. TÓTH GYÖNGYVÉR           
14. UDVARI SÁNDOR MÁTÉ           
15. VARGA TIRZA           
             
Spanyol-magyar két tanítási nyelvű          
1. ÁMAN RÉKA           
2. BALASKA ROLAND           
3. CSENKI JANKA EDIT           
4. FEHÉR ANNA           
5. FODOR ENIKŐ           
6. GYULAI DORINA ANITA           
7. KENYERES BÁLINT          
8. KOVÁCS ÁDÁM ISTVÁN           
9. NAGY ANETT           
10. NAGY KÁRMEN LORIN           
11. OROSZ ANGÉLA ZSÓFIA           
12. OROSZ FANNI FLÓRA           
13. PAPP DOROTTYA           
14. SZEBERÉNYI BORKA           
15. VELKEY JÓZSEF           
16. ZSÁMBOKI ANNA RÓZA           
             
             

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries