Tanulóink

Az iskola elérhetősége

Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Címe: 6000 Kecskemét, Irinyi u. 49.
OM kódja: 027945
Telefon: 76/482-071
Fax: 76/507-523
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Honlap: www.bolyai-kkt.sulinet.hu

 

Elérhetőségünk
  9/A osztály
  osztályfőnök: Szabó Tamás
  Általános tagozat
1 Balla Flóra
2 Bálint Dóra
3 Békési Benedek
4 Bódog Patrícia
5 Fekete Balázs Béla
6 Gattyán Aranka Katalin
7 Halasi Bence Tibor
8 Kleczl Márta
9 Marton Patrik
10 Nagy Kornél
11 Pap Fanni 
12 Pap Petra
13 Szőke Gréta
14 Szvoboda Máté
   
  Sporttagozat
1 Bakó Levente
2 Beregszászi Renáta
3 Burján Laura
4 Fekete Adrienn
5 Fodor Ádám
6 Hencz Joel
7 Kis Bence Márk
8 Kovács Dániel
9 Kovács Péter
10 Kovács Timon
11 Mester Márk
12 Orlov László
13 Récsei Péter
14 Reszegi Robertó
15 Révész Luca
16 Schlégl Odett
17 Szabó Gergő
18 Szűcs Szabina
19 Török László
20 Vágó Gábor Richárd
   
  9/B osztály
  Osztályfőnök: Dani Erika
1 Balog Mónika
2 Biter Dorka Anna
3 Bognár Adrienn
4 Borsos Anna Olga
5 Bóta Annabella
6 Botocska Rebeka
7 Czeglédi Márton
8 Csekő Róza
9 Csomor Flóra
10 Csontos Lilla
11 Daróczi Rebeka
12 Farkas Lilla
13 Gajdácsi Vanda
14 Gubényi Boglárka
15 Hegedűs Ildikó
16 Horváth Balázs
17 Juhász Viktória
18 Kis Panna Boglárka
19 Kiss Domonkos
20 Kiss Viktória
21 Krasznai Marcell
22 Kreidli Petra Laura
23 Kulman Kata
24 Lipcsei Péter
25 Molnár Eszter
26 Nagy Nóra
27 Obsuszt Norbert István
28 Rácz Kata Krisztina
29 Soós Kriszta
30 Szűcs Zorka
31 Takács Dóra
32 Török Edina Gabriella
33 Ujvári Hanna
34 Zámbó Bettina
   
  9/C osztály
  osztályfőnök: Kothenczné Kemény Éva
  Matematika
1 Bálint Boglárka Eszter
2 Faddi Botond
3 File Dávid
4 Fodor Kára
5 Gyurkó Alexandra
6 Laczkó Ádám
7 Marsi Viktor
8 Rábai László
9 Szabó Anna
10 Tamás Gábor
11 Tercsi Sándor József
   
  Matematika-fizika
1 Agárdi Marcell
2 Balog Ákos
3 Burai Béla
4 Dora László
5 Fülöp Endre Timur
6 Lajter Máté Vajk
7 Ludányi Csongor Bence
8 Márton Milán Bence
9 Sulcz Ferenc Bálint
   
  Matematika-informatika
1 Barta Dávid Zsolt
2 Bartalus Ádám
3 Csendes Balázs
4 Csupor Csaba Tamás
5 Elek Tibor
6 Futaki Bálint
7 Kövecs Antal Roland
8 Soponyai Vencel
9 Szalontai Márk
10 Vajda Simon
   
  9/Ny-Kny osztály
  osztályfőnök: Szőke-Tóth Zsolt
  Német-angol nyelvi előkészítő
1 Búz Dénes Dárius
2 Czirkos Vince Árpád
3 Cseh Erik Tibor
4 Csenki Csongor Csaba
5 Csernyik Réka
6 Csorba Nándor
7 Farkas Dorina
8 Gyenes Réka
9 Hajnal Georgina Anna
10 Kapás Dóra
11 Kele Nikolett
12 Konfár Nikolett
13 Kozma Krisztina
14 Takaró Milán
15 Varga Bálint
16 Váróczi Anna
   
  Spanyol-magyar két tanítási nyelvű
1 Aczél Balázs Zoltán
2 Barna Nándor
3 Csikós Martina
4 Farkas Odett Klára
5 Horváth Jázmin
6 Kécskefalvi Luca
7 Kispéter Zsombor Mátyás
8 Matuska Gyöngyvér Csenge
9 Nagy Noémi Kamilla
10 Rónay Alíz
11 Schultz Valentina Gyöngyike
12 Szabados Júlia
13 Szaszkó Levente
14 Zentai Alexandra Viktória
15 Zubor Fanni
   
   
  10/A osztály
  osztályfőnök: Nyilas Beáta
   
1. Ali Ákos Tamás
2. Bálint Huba Dominik
3. Havas Vanessza Szandra
4. Huszka Dániel
5. Kabai Benjamin
6. Kakulya Réka
7. Kemenczés János
8.  Masir Balázs 
9.  Medvegy Ákos Máté 
10.  Németh Géza 
11.  Ölvödi Petra 
12.  Palkovits István 
13.  Rausch István 
14.  Révész Boróka 
15.  Salánki Krisztián Ignác 
16.  Suhajda Merlin Márk 
17.  Supka Zsolt 
18.  Szabó Marcell 
19. Szalai Gábor Sándor
20. Szappanos Albert
21. Szarvas Zsombor
22. Ujhídy Anna
23. Válik Ferenc
24. Vargacz Zikó János
25. Várkonyi Tamás László
 26.  Virág Bence
   
  10/B osztály
  osztályfőnök: Dr. Harnos István
   
1. Andó Csilla Ilona
2. Barna Beatrix
3. Burinskaite Karolina
4. Burinskaite Paulina
5. Csipak Blanka Vivien
6. Festő-Hegedűs Kármen
7. File Nelli
8. Gál Brigitta
9. Hajnal Martin
10. Hegedűs Adél
11. Kelemen Miklós
12. Kenderes Ivett
13. Kéri Virág
14. Kiszel Zsófia
15. Lóczi Eszter
16. Magyar Kristóf Levente
17. Mészáros Márk Mózes
18. Mohácsi Martin
19. Molnár Lilla
20. Nagy Dániel
21. Németh Ariella
22. Pál Zita
23. Plutzer Tamás
24. Sallai Martin
25. Simon Lili Anna
26. Szilvási Tibor
27. Szűcs Dominika
28. Tóth Johanna
29. Varga Eszter
30. Varga Tünde
   
  10/C osztály
  osztályfőnök: Búti Csaba
   
1. Farkas Gergő
2. Hajdú Petra
3. Kotroczó Anna
4. Magyari Norbert Sándor
5. Méri Martin Márk
6. Molnár Kata
7. Remény Olivér
8. Szentesi Lázár
9. Szijjártó Dávid
10. Szikora Dávid
11. Szikora Tamás
   
1. Ádám Levente Mihály
2. Baranyi Mercédesz
3. Bashiri-Shahroodi Arian
4. Csík Laura
5. Kovács György
6. Matula Árpád Gábor
7. Mészáros Máté
8. Rohács Renáta
9. Tatár György Márk
10. Varga Róbert Zoltán
   
1. Ábel Péter
2. Antal Péter
3. Burinskas Aivaras
4. Csergő Dániel
5.  Csille Milán Zoltán 
6.  Haag Boglárka Anna 
7.  Kis Mihály 
8.  Kolláth István Tibor 
9.  Kovács Alex Márk 
10.  Szász Klára 
11.  Szász Milán 
 12.  Tavaszi Dávid András
   
  10/E osztály
  osztályfőnök: Pap Viktória
   
1. Antal Krisztián Ciprián
2. Aszódi Enikő
3. Borsodi Valéria Sára
4. Bozsik Márk Károly
5. Csernus Bence
6. Dorogi-Takács Richárd
7. Duró Marcell
8. Fodor Levente
9. Gál Barbara
10. Gyebnár Zsuzsanna
11. Jeszenszki Dorina
12. Károlyi Laura
13. Katona Adriána Leona
14. Kecskeméti Réka
15. Kégl Csaba
16. Kirschner Máté János
17.  Kiss Vivien 
18.   Kovács Marcell Zoltán
19.  Lengyel Kitti 
20.  Libor Fruzsina 
21.  Luo Wei Hua 
22.  Megyeri Alex Gábor 
23.  Mészáros Milán 
24.  Nikolov Nikolett 
25.  Sinkó Dániel 
26.  Szatmári Dániel 
27.  Szólát Dominik 
28.   Szűcs Kira
 29. Takács Fanni 
   
  9/D osztály
  osztályfőnök: Tóthné Muráncsik Mónika
   
1. Beszteri Emese Kata
2. Borbényi Miklós Bence
3. Halupa Lili
4. Illés Klaudia
5. Kardos Márton
6. Kun-Szabó Eszter
7. Lőz Anna
8. Nagy Henrietta
9. Nagy Petra Karina
10. Szabó Dorina
11. Szép Regina Fanni
12. Tóth Gyöngyvér
13. Udvari Sándor Máté
14. Varga Tirza 
   
1. Áman Réka
2. Balaska Roland
3. Csábi Sára
4. Csenki Janka Edit
5. Fehér Anna
6. Fodor Enikő
7. Gyulai Dorina Anita
8. Horváth Lili Katalin
9. Kenyeres Bálint
10. Kovács Ádám István
11. Nagy Anett
12. Nagy Kármen Lorin
13. Orosz Angéla Zsófia
14. Orosz Fanni Flóra
15. Papp Dorottya
16. Szeberényi Borka
17. Velkey József
18. Zsámboki Anna Róza
   
   11/A osztály
  Osztályfőnök: Kovács Gergely
   
1. Bálint Erik
2. Balla Szilárd
3. Bense Bálint
4. Borsányi Boglárka
5. Bozsik Máté
6. Csordás Máté
7. Deák Tamara Gerda
8. Dunai Péter
9. Fábián Dávid
10. Farkas Petra
11. Fejes Arnold
12. Fekete Dániel
13. Gerencséri József Alex
14. Kőrös József
15. Kucsera Dániel
16. Leiner Péter
17. Mészáros Dávid
18. Miltényi Medárd
19. Módra Gergő
20. Molnár Zsolt Richárd
21. Monik Petra
22. Nagy Milán
23. Nagy Tamás
24. Rácz Kata Zsuzsanna
25. Révész Sára
26. Simon Márk János
27. Steklács János Kristóf
28. Szabó Laura Emerencia
29 Szekeres Gergő
30. Terbe Botond
31. Varga Bendegúz
32. Vörös Tamás
   
  11/B osztály
  Osztályfőnök: Siposné Pásztor Hajnalka
   
1. Baltás Olga Beáta
2. Bárány Zoltán
3. Barta Fruzsina Anikó
4. Borsos Botond
5. Csáky Janka
6. Csorba Mátyás
7. Dalos Lili
8. Fekete Benedek Álmos
9. Győri Boglárka
10. Hegedűs Hanna
11. Irházi Emese
12. Jámbor Norbert
13. Jávor Peggi Vivien
14. Kis Virág Diána
15. Kovács Viktória
16. Magyar Bálint Benedek
17. Mátyás Noémi
18. Mester Nikolett
19. Mészáros Emma
20. Mizsei Zóra
21. Molnár Sára Márta
22. Ollé Réka
23. Pinke Angéla
24. Pizzo Marcello
25. Schiszler Zsanett
26. Sipos Máté
27. Steklács Máté Gergő
28. Szántó Anna
29. Tombácz Adél
30. Tóth Martin István
31. Tóth Rita
32. Tóth Vivien
33. Udvari Nelli
34. Ulrich Sára Luca
35. Varga Gergő
   
  11/C osztály
  Osztályfőnök: Benke Orsolya
   
1. Csányi Dávid
2. Herczeg Milán
3. Kis Bence
4. Kulmán Eszter
5. Margit Norbert
6. Marton Imre Dávid
7. Mezei Levente
8. Mihócza Bendegúz
9. Szőke-Tóth Éva
10. Zhou Peipei
   
1. Bende Dávid
2. Dudás Máté
3. Győri Eszter
4. Kaszap Márió
5. Mamuzsics Gergő Bence
6. Mayer Miklós
7. Nagy Trisztán Noel
8. Oláh Zsolt Márk
9. Perge Barnabás
10. Sándor Előd
11. Szénási Attila
12. Tóth Enikő
   
1. Ádám Martin
2. Géczi Ákos
3. Gereben Lívia
4. Gyurász Zoltán
5. Kovács Arnold Leon
6. Makai Ádám
7. Mócza Milán
8. Szabó András Máté
9. Szelei Krisztián Károly
10. Varga Bence Tamás
   
  11/NY-KNY osztály
  Osztályfőnök: Bartha Adrienn
   
1. Balog Réka
2. Barát Konrád
3. Béres Mátyás
4. Glasenhardt Kristóf
5. Kiss Bettina
6. Koncz Péter
7. Koppányi Henriett
8. Labancz Lili
9. Mangold Isabel
10. Medvegy Dalma Mónika
11. Potz Johanna
12. Rigó Luca Boglárka
13. Strung Laura
14. Sutus-Nagy Tirza
15. Szabó Anna
16. Szabó Réka
17. Szűcs Dominik
18. Tihanics Fanni
19. Vizi Zalán
   
1. Balázs Marcell
2. Bán Rebeka Lili
3. Bartal Emilia Róza
4. Berta Bianka
5. Csábi Sára
6. Erdélyi Mária
7. Frei Katica
8. Gera Zorka
9. Harczi Beatrix
10. Kiss Réka
11. Kovács Lili
12. Nagy Kitti
13. Német Viktor András
14. Sanchez Natalie Aleyda
15. Szilvási Edina
16. Tóth Edit Anna
17. Varga Dániel
   
  11/D osztály
  Osztályfőnök: Szokolyainé Lovász Andrea
   
1. Biliczki  Judit  Zsófia
2. Daróczi  Orsolya
3. Deli  Pál  Dömötör
4. Fehér  Márk
5. Hajnal  Fanni
6. Hedrich  Mátyás
7. Herczeg  Sára
8. Kálló  Bálint  Márk
9. Koppányi  Nikolett
10. Kovács  Ronald
11. Máté  Balázs  János
12. Móni  Edina
13. Nagy  Patrik  András
14. Ormai  Adrienn
15. Sváb-Kovács  Vivien  Bianka
16. Üres-Farkas  Fatime
17. Varga  Réka
   
1. Csicsó  Henrietta
2. Drahanovszki  Vilmos
3. Endrődi  Flóra  Viktória
4. Fazekas  István
5. Gyarmati  Enikő  Erzsébet
6. Holló  Evelin
7. Juhász  Cintia
8. Kordás  Kamilla
9. Kóczián  Orsolya
10. Nyilas  Laura
11. Sárközi  Mercédesz
12. Szabó  Eszter
13. Szűcs  Vanda
14. Tóth  Zsófia
15. Varjú  Péter
16. Vincze  Fanni
   
  12/A osztály
  Osztályfőnök: Csikósné Győrfi Ágnes
   
1. Balázs Bence
2. Balázs Emil
3. Balogh Zsófia
4. Boda Beatrix
5. Bozsik Gergő
6. Csanádi Kristóf
7. Dugár Dóra
8. Farkas Richárd Ferenc
9. Gyepes János Dávid
10. Hulicsár Máté
11. Kiss Krisztina
12. Lór Anna
13. Mokrickij Viktor
14. Németh István
15. Oroszi Dániel
16. Pillár Richárd
17. Rapi Kristóf
18. Szabó Péter
19. Szűrszabó Erika
20. Vimpek Balázs
   
  12/B osztály
  Osztályfőnök: Kaló Judit
   
1. Balanyi  Laura  Tícia
2. Barta  Zsuzsa
3. Bodóczki  László
4. Borics  Kíra
5. Cardos  Sibel Diana
6. Czere  Patrícia
7. Dávid  Nikolett
8. Dudás  Ágnes
9. Fehér  Nándor  György
10. Fejes  Tibor  György
11. Gajdácsi  Bence
12. Gelencsér  Máté
13. Gyenes  Renáta
14. Juhász  Zsolt
15. Kovács  Liliána
16. Kovács  Tamás  Attila
17. Kőszegi   Nikolett
18. László  Beáta
19. Lendvai  Barnabás
20. Li  Vanessza  Evelin
21. Lóczi  Emese
22. Lugosi  István
23. Nagy  Zsófia  Lilla
24. Németh  Zita
25. Palásti  Zsuzsanna Molli
26. Pécsi  Anna
27. Sárai-Szabó  Levente
28. Somogyi  Bence
29. Sutus  Viktória
30. Szabó  Pál
31. Szabó  Zsombor  György
32. Szeitz  Gergő  Dávid
33. Zsikla  Hunor
34. Nagy Nikoletta Zsófia
   
  12/C osztály
  Osztályfőnök: Vincze Zoltán
   
1. Ács  Norbert
2. Békési  Botond
3. Biró  Henrik
4. Czégány  Enikő
5. Czirkos  Angéla
6. Dovydénas  Dorottya
7. Fabó  Norbert
8. Jakab  Máté
9. Karádi  Janka
10. Kléh  Györk
11. Kovács  Ákos
12. Krámli  Szabolcs  József
13. Sipos  Gábor
14. Szabados  Ádám
15. Szűcs  Ágnes
16. Zubek  Károly
   
1. Barát  Bence
2. Biter  Zoltán  Róbert
3. Dóczi  András
4. Hulej  Attila
5. Kaszala  Kristóf
6. Kiss  Zoltán
7. Kordik  Sándor  Zoltán
8. Lakos  Pál
9. Nagy  Noel
10. Pöszmet  Vivien  Anita
11. Raduska  Zsolt  Gyula
12. Szatmári  Zoltán
13. Tigyi  Ádám
   
  12/D osztály
  Osztályfőnök: Dominek Zsolt
   
1. Balla Nikolett
2. Baltás  Dóra
3. Barna Zsófia
4. Erki Laura
5. Ilyés Kinga
6. Kállai János
7. Kaptás Anna
8. Kovács Barbara
9. Kovács Dalma
10. Lőz Dávid
11. Mangold Henrik
12. Matuska Lilla Kincső
13. Nagy Dóra
14. Nyilas Luca
15. Pozsgai Attila
16. Rózsa Noémi
17. Suba Borbála
18. Szegedi Zsófia
   
1. Balla Melinda
2. Bíró Renáta
3. Faragó Adrienn
4. Fodor Evelin
5. Fodor Zsuzsa
6. Gyebnár Katalin
7. Kravcsenkó Evelina
8. Kovács Alexa
9. Lukács Vivien
10. Mészáros Evelin
11. Morvai Csilla
12. Nagy Róbert Gyula
13. Pál-Szabó Réka Adriemme
14. Szepes Evelyn Ágnes