Öregdiákjaink

Az iskola elérhetősége

Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Címe: 6000 Kecskemét, Irinyi u. 49.
OM kódja: 027945
Telefon: 76/482-071
Fax: 76/507-523
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Honlap: www.bolyai-kkt.sulinet.hu

 

Elérhetőségünk

Öregdiákjaink

 

1991-ben végeztek

„A” osztály – Osztályfőnök: Haralyi Katalin
Alföldi Éva, Barna Andrea, Benz Beáta, Bíró Miklós Péter, Bogovics Hajnalka, Borsos Ferenc Szabolcs, Czagány-Mákos Kinga, Dobos Hajnalka Zsuzsanna, Faragó Beáta, Ginga Enikő Mónika, Herczeg-Kis Ágota, Héjjas Teodóra Zsuzsanna, Józsa Krisztián, Juhász Szilvia, Kovács Éva, Kraszulyák Helga, Kuczka Ildikó Rita, Lakatos Éva, Lázár Edit Mariann, Molnár István, Nagy Éva, Nagy Nándor, Palatinus Beáta Mária, Plutzer Mariann, Polyák Ilona, Szécsényi Edit, Takács Zsuzsanna Andrea, Tamasi Ilona, Urbán Zsuzsanna Márta, Váradi csilla, Zilahy Anikó Edit  


„B” osztály – Osztályfők: Dr. Mészárosné Nyitrai Éva
Angeli Adrienn, Báder-Nagy Tamás, Berta Anita, Dormán György, Fazekas Gabriella Friderika, Gábor Ildikó, Gyorsa Zoltán, Hajagos-Kiss Margit, Horváth Szilvia, Jágfalvi Beáta, Joó Edina, Kiss Anita, Kovács Tünde, Légrádi Mónika, Lindinger Borbála, Lukács Edina, Madár Erzsébet, Menyhárt Klára, Nagy Gábor, Oltai Katalin, Puskás Mónika Csilla, Rajner Judit, Sári Andor, Sinka Gabriella, Szabó Andrea, Szabó Hajnalka, Szalkai Edit, Tóth Andrea, Varga Emese, Vígh Ildikó, Vörös Olívia 


„C” osztály – Osztályfőnök: Varga József
Ambrus Zoltán, Balog Csaba, Baranyi Ildikó Aranka, Bartha Ákos, Benedikti árpád, Benkő Szilvia Adrienn, Berente Mónika, Borsodi Andrea, Csanádi Mihály, Csernus Erzsébet, Durászkai Gábor József, Fazekas Csaba, Fehér Csilla, Flaisz Tamás Krisztián, Fodor Attila, Kertész-Farkas Barbara Rózsa, Kopasz Gabriella, Kucsera Péter Attila, Lázár levente, Marusin Hajnalka Katalin, Mihálka Mária, nagy Zsolt Imre, Povázsai Katalin Krisztina, Rácz Attila, Sinkovics Regina, Szabó Izabella Anikó, Szabó Zsolt Mihály, Szigeti Zoltán, Takács Zoltán


„D” osztály – Osztályfőnök: Megyesiné Vikor Aranka
Aczél Krisztina, Agárdi Zsolt, Almási Anikó, Bánhalmi Zsuzsanna Gabriella, Bodor-Tóth Szilvia Emma, Csibran Katalin Edit, Elmer Andrea, Grajczjar István, Gyóni Andrea, Gyurik Szilvia, Hideg Gergely, Horváth Erika, Jóka Renáta, Kalán Katalin Alice, kenyeres Rita Judit, Kis Ildikó, Kosik Sándor, Krasznai Krisztina, Lipóczki Mónika, Magyar Ákos Bálint, Mayer Krisztina, Mészáros Zita, Nagy Katalin, Polgár Leona, Steiner Andrea, Szabó Szilvia Erzsébet, Szkenderovics Ildikó, Tantó Tímea, Tóth Andrea, Tóth Judit, Zoltai Anita

 
 
 
 
 
1992-ben végeztek

„A” osztály – Osztályfőnök: Dr. Főzőné Timár Éva
Alföldi Erika Gabriella, Biczók Krisztina, Biliczki Tímea, Csikász János, Csürke József, Dávid Gabriella, Deák Zoltán, Dékányi Tünde, Erdősi Péter, Fehér Erzsébet, Fejes Nóra, Ferenczfi Mária, Gál Zsuzsanna, Gebey Mónika, Hegedűs István János, Horváth Beatrix, Huszár Mónika, Jóljárt Ágnes Ivett, Katus Rozália, Kovács Henriette, Kovács Nikolett, Marozsi Márta, Nagy Krisztina, Nagy Zsuzsanna, Németh Erzsébet, Oláh Tímea, Polyák Barbara, Reile Zsolt Levente, Szakálas Mónika, Tánczos Rita, Ujszászi Kornél, Végh József, Vékony Andrea 


„B” osztály – Osztályfőnök: Svihrán Éva
Baán Csaba, Balanyi Anikó, Bán Ágnes, Böjthe Virág, Buzás Ildikó, Ditzendy Alojzia Éva, Farkas Magdolna, Farkas veronika Mária, Főző Krisztina, Gaál István, Gáspár Adrienn, Görög Roland Gyula, Gulyás Gabriella Etelka, Gyöngyösi Zsuzsanna, Horváth Gabriella Ágnes, Jóni Krisztina, Kispál Anita, Kozma Tünde, Szabó Éva Adrienn, Szabó Ivett Zsuzsanna, Szabó Mária Anita, Szebellédi Marianna, Szűrszabó Ivett, Toma Zsolt, Tóth Roland, Vasvári Erzsébet Dóra, Vörös Andrea Mária


 „C” osztály – Osztályfőnök: Varró László – Varga József
Bogdánovics Tímea Barbara, Brusznyiczki Anita, Dénes Norbert, Gulyás Rozália, Herczeg Éva Ilona, Jankovics Hajnalka, Kopasz Zsolt, Kövecs Antal, Murár Zoltán László, Nagy Éva, Pulai Szabolcs, Staar Edina, Szili Éva, Szvétek Nikoletta, Tóth Mihály, Tőkés Tímea, Varga Raymund, Váradi István László


„D” osztály – Osztályfőnök: Harkai Hajnalka
Ábrahám Krisztina Melinda, Ádám Rita Mária, Balogh Izabella, Bóta Attila, Bujdosó Ilona Erika, Emődi Edit, Fodor Zoltán Sándor, Horváth Krisztina, Jánváry Györgyi, Joó Gizella, Király Mónika, Kiss Gyöngyi Zsuzsanna, Kovács Melinda Márta, Molnár Kinga, Nagy Tamás, Rádi M Katalin, Szabó Beatrix, Szabó Judit, Szalontay Júlia, Szántó Helga, Tóth Katalin, Uhrin Éva

 
 
 
 
1993-ban végeztek

„A” osztály – Osztályfőnök: Nagy Józsefné
Apró Tamás, Balogh Judit, Baranyi Ilona, Bárdi Andrea, Boldoczki Zsolt, Csiga Andrea Anna, Csitári Viktória, Csontos Edina, Domonyik Mária, Ferenczfi Szilvia, Forgó Ildikó, Herczeg Hajnalka, Illés Anikó, Kokovai Jenő, Kovács Anett, Kovács Zoltán, Kónya Ákos, Kun Tímea, Lendvai Tünde Erzsébet, Márki Éva Magdolna, Nagy Rita, Németh Ágnes, Németh Szilvia, Pulai Katalin, Réczi Csaba, Streichonovecz Ilona, Szél Csilla, Szilágyi Réka, Sztrapák György, Tóth Erika Olga, Török Bálint, Vida Kornélia


„B” osztály – Osztályfőnök: Dr. Sándorné Arató Andrea – Tasi Csilla
Andrássy Attila, Bajnok Marianna, Mellusz Katalin, Besze Mária, Béleczki Ákos, Burits Anikó, Csorba Zsuzsanna, Folbert Péter, Holló Krisztina, Hornyák Ildikó, Horváth Andrea, Ivanics Balázs, Izsák Judit, Kapocsi Tímea, Kapronczi Mónika, Kovács Antal, Kunsági Antal, Molnár Violetta, Polgár Szilvia, Polyák Edit, Szabó Gizella, Szabó Imre, Szabó Mónika, Szabó Péter, Szabó Tünde, Szpin Emma, Tapodi Éva, Tapodi Kornélia, Tánczos Lívia, Vígh Nóra


„C” osztály – Osztályfőnök: Lustyik Ágnes – Kovács Lajos
Benedikti Ágnes, Bóna Endre, Bóna Viktória, Borsik Viktor, Borsodi Rózsa Judit, Csibran Emőke Ágnes, Dobos Andrea, Flaisz Attila, Galsi Edina, Hegedűs Zsolt, Horváth Antal, Horváth Kinga Rita, Hubay Andrea Éva, Kanizsai Nagy Tamás, Kasnyik Szilvia, Kerekes Ivett, Kerekes Zsuzsanna, Kis Kamilla, Kovács Anita Magdolna, Kovács István, Rúzsa Tímea, Szabó Zoltán, Szentmiklósi Zoltán, Szöllősi Attila Károly, Szulcsán Emese, Tóth Bernadette Mária, Vancsura István  


„D” osztály – Osztályfőnök: Vargáné Hajdú Mária
Békefy Krisztina Mónika, Bujdosó Csilla Ágnes, Engert Ágnes, Fürj Erzsébet, Gál Anett, Golovics Ibolya, Gottschall Erika, Gottschall Valter Gábor, Gulyás Bernadett, Hajagos Anetta, Iván Andrea, Kis Gábor, Kiss csilla Erika, Koncz Adrienn, Kovács Rita, Lehóczki Csaba Szabolcs, Leitert Katalin Krisztina, Meskó Orsolya, Nagy Attila László, Nagy Ferenc, Nagy Krisztina Andrea, Obermayer Kata Ágnes, Péter Anikó, Straszer Boglárka, Szabó Györgyi Mónika, Szigeti Györgyi, Szigetvári Júlia Andrea, Tamási Orsolya Terézia, Theil Dóra, Tormási Klára, Uzsorás István József, Vikor Anita, Welther Krisztián


„E” osztály – Osztályfőnök: Tóth Viktor
Bihal Zsolt, Csabai Imre, Cseh Imre, Csernus Zoltán, Dánfy Benő, Grosán Réka, Haskó János, Háromszéki Tímea, Ispán Katalin, Kosjár Katalin, Nagy Annamária, Nagy Tímea, Németh Csaba, Pankotai Ferenc, Rádi Zsuzsanna, Szántó Sándor, Tóth László, Tóth János, Ujszászi Márk, Vörös Dezső, Zsolnay Gyöngyi

 
 
 
 
1994-ben végeztek

„A” osztály – Osztályfőnök: Dr. Kovács István
Baranyi Judit, Barta Edina, Bozsó Zita, Csavajda Márta, Cserni Judit, fazekas Eszter, Fehér Anita, Kálló Neszta, Kiss Andor, Kollár Adél, Koncz Eleonóra, Kontra Péter Mihály, Kovács Adrienn, Kovács Szilvia, Kőrös Henriett Katalin, Markó Annamária, Saskői Andrea, Sándor Anita, Sándor Éva, Szabadi Klaudia, Szolláth Dávid Roland, Szvétek Ivett, Tóth Zsigmond, Török Ágnes, Varró Enikő


„B” osztály – Osztályfőnök: Molnár Imre
Árva András, Árva Tóth Csilla, Balogh József Gábor, Barcs Ádám, Barta Beáta, csontos Krisztina, Csordás Bernadett, Csősz Erika, Duchai László, Farkas Rozália, Feró Angelika, Gergely Edit, Gyöngyösi Anna, Horváth Annamária, Joó Ottília, Káli Gabriella, Kiss Imelda Anett, Kiss Szilvia, Laczkó Andrea, Németh Krisztina, Polyák Anett, Rózsa Beáta, Sári Nóra, Schuller Dóra, Svendor Andrea, Szentirmay Renáta, Tápay Kinga, Tóth Csilla Beáta, Vass Éva, Váczi Balázs, Verasztó Orsolya


„C” osztály – Osztályfőnök: Vincze Zoltán
Antal Katalin, árva-Tóth Ágnes Anikó, Balogh Gyárfás, Balogh János, Biczók András, Bíró Andrea, Csizmadia Ágnes, Domokos Gábor, E. Kovács Imre, Fehér Anita, Juhász János Márk, Karai Beáta, Kurucz Ibolya, Markos János, Mátyás Viktor István, Muzsik Gábor, Sebők Melinda, Sinka Krisztina, Szakonyi Vilmos Vince, Szigeti Katalin veronika, Taskovics Zsolt, Tóth Balázs, Tóth László, Turú Hajnalka, Váry Hunor Csaba


„D” Osztály – Osztályfőnök: Varga Mónika
Barta Attila, Biró Hajnalka, Csepregi Lívia, Dánfy Gabriella Eszter, fejes Norbert, fekete Zsolt, Forgács Ildikó, Gyenes Anita, Keresztes Gabriella, Kovács Andrea, Kovács Anita, Kovács Mária, Kovács Rita, Kukucska Szilvia, Magó István, Mayer Péter, Máthé Melinda, Miskó János, Nagy Brigitta, Pócs Judit, Rabi Emese, Sáfrán Ildikó, Schukkert Szilvia, Szél Ilona Mónika, Tandari Edina, Tormási Katalin, Tóth Krisztina, Várkonyi Éva, Vetró Gábor, Weninger Csilla


„E” osztály – Osztályfőnök: Ujhidy Géza – Kovács Gergely
Bodor tamás, Demeter Gábor, Domokos Csilla, Erdős Anita, Fenyvesi Gábor, Háromszéki Henriett, Iványi Dalma, Jáger Anita, Juhász Tímea, Kosjár Lea, Kósa Nóra, Kurucz Rita, László József, Ludvigh Ákos, Magyar Barbara, Molnár Tímea, Pap András, Pasek Mónika, Püski Zsuzsanna, Szabó Katalin, Szabó Krisztián, Szabovik Adrienn, Szilágyi Andrea, Szurok Renáta, Sz. Tóth Kornél, Tóth Balázs Mihály, Tövis Katalin, Vörös Róbert

 
 
 
 
 
1995-ben végeztek

„A” osztály – Osztályfőnök: Dr. Orosz Árpádné
Banó Erika Erzsébet, Bartal Veronika, Bárkányi Csilla, Benkő Brigitta, Borsos Dóra Rahel, Brummel Nándor, Csonka Natália, Dömök Zoltán, Dömötör Máté, Erdős Beáta, Füleki Anita Tünde, Kálló Nerina, kertész Farkas Boglárka, Kiss Gergely Balázs, Kiss Szilvia, Kiszel Sándor, Kövecs Edit, Kvalla Edina, Marusin Viola, Mészáros Judit, Molnár Anikó, Pesti Csilla, Pulius Tibor, Rácz Zsolt, Seres Beáta, Szabó Beáta, Szabó Hajnalka, Szalai Gábor, Szekeres Marianna, Sztachó-Pekáry Gabriella, Tormási Andrea, Vörösmarti Judit


„B” osztály – Osztályfőnök: Huberné Fekete Elvira – Dr. Főzőné Timár Éva
Balla Erzsébet, Berényi Gábor Tamás, Budaker Gabriella Zsuzsanna, Ferencz Andrea, Győrfi Zsuzsanna, Haticza Bernadett, Jancsó Réka Gabriella, Kalóz Viktória, Kosztolányi Virág, Lakatos Éva, Lólé Henrietta, Lőz Erika Mária, Magó András, Pesling Melinda, Petrik Ilona, Pulius Nóra, Rapajka Gabriella, Silek Réka Judit, Szabados Tibor, Szabó Annamária, Szekér Annamária, Szitár Katalin, Tóth Anikó, Valkay Anna, Varga Nándor János, Veiszhab Anikó, Viola Réka


„C” osztály – Osztályfőnök: Márkusné Svihrán Mária – Bársony István
Andrássy Márk Tamás, Árgyelán Emese Patrícia, Bauer Ferenc, Boros Boglárka Margit, Csaplár Margit, Ficsór Lilla Ágnes, Fischof Tamás, Gadányi Csaba, Hegedűs Antal, Illés Gábor, Kiss Etelka, Kovács Sándor, Krisztián Gabriella, Lédeczi László, Lengyel Zoltán László, Lovass Tímea, Márki Péter Csaba, Mészáros Lilla, Nagy Erzsébet, Nagy-Jójárt János, Némedi Norbert, pesti Borbála Klára, Pitti Lajos, Rádi Szilvia, Sebők Andrea, Szabó Péter, Szelei Szabolcs, Tóbiás Zoltán, Tóth László, Varga Éva, Vincze Ágnes Zsuzsanna


 „D” osztály – Osztályfőnök: Kovács Zoltán – Harkai Hajnalka
Bodrogi Zsuzsanna, Bozóky Ágnes, Bozsik Gabriella, Dusnoki Adrienn, Fazekas Mónika, Fojta Szilvia, Kiss Klára Veronika, Kollár Beáta, Micsinai Anita, Miklán Nikoletta, Nagy Orsolya, Soós Ildikó Szilvia, Szabó Andrea, Szabó Krisztián, Szabó Marianna, Szeverényi Zsuzsanna, Szolarov Annamária, Szőke Szilvia, Tereánszki Nóra, Varga Katalin, Vas Laura Terézia, Veszelka Mihály Zsolt, Vékony Csilla, Vörös Krisztina, zeke Károly, Zubornyák Emília


„E” osztály – Osztályfőnök: Nyilas Beáta
Aladics Dóra, Balta Tamás, Bella Katalin, Bencsik Dóra, Bodócs Anikó, Csekey Rita, Endre Ferenc, Felhősi Ágnes, Gulyás Evelin, Gyenes Gabriella, Kemény Éva, Kéri Krisztina, Kincses Károly, Kiss Ágota Irén, Kiss Zoltán, Kis Viktória, Kotroczó Mónika, Kulman Erzsébet Krisztina, Marton Anita, Monek Petra, nemes Annamária, Németh Judit, Pálffy Katalin, Romhányi Mária, Szabó Anita, Szakonyi Márta, Teleki Johanna, terecskei Zsuzsanna, Tóth Erika 


 

 
 

1996-ban végeztek

„A” osztály – Osztályfőnök: Dani Erika
Antal Melinda, Ádám Katalin, Bakó Katalin, Bíró Anna, Bodor Orsolya, Bodrogváry Csilla, Bujdosó Boglárka, Egedi Hajnalka, Fehér Ákos László, Gara Tünde, Gazdag Andrea, Gulyás Szilárd, Kádár Annamária, Károly Péter, Lakatos Lívia, Mankovics Regina, Mészáros Zsuzsanna, Miskolczi Fatima, Mogyoró Kornél, Nagy Zsuzsanna, Ördög Dalma, pataki Kornélia Linda, Román Viktor, Somogyi Nóra Boglárka, Tomek Mária Terézia, Tormási Márta, Tóth Éva, Tóth Nikoletta, Vida Emese, Vincze Márk, Vörösmarthi Zoltán


„B” osztály – Osztályfőnök: Dr. Mészárosné Nyitrai Éva
Árkossy Brigitta Csilla, Bimbó Krisztina, Bognár Zsuzsanna, Bolesza Krisztián, Bozóky István, Dánfy Hajnalka Márta, Fazekas Zsuzsanna, Fekete Ágnes, Fekete Gábor, Fekete Katalin, Fekete Veronika, Ferencz Gabriella, Illés Mária, Illés Rita, Kasnyik Júlia, Kossuth Melinda, Kovács Edit, Kovács Ildikó, Kovács Szilvia, Kun Péter, Mile Nóra, paprika Ágnes georgina, Pálvölgyi Beatrix, Sebők Szabolcs, Seres Zsuzsanna, Szatmári-Nagy Ildikó, Szeitz Szilvia, Terecskei Judit, Trepák Ágnes, Villám Andrea


„C” osztály – Osztályfőnök: Varga József
Baksa Nikoletta, Baranyi Márta, Dunai Katalin, Ernhoffer Zsolt, Fekete Ildikó, Fekete Krisztina, Flaisz Csilla, Futó László, Kanyó Izolda, Kis Gabriella, Kovács Angéla, Marton Tünde, Mócza Endre, Nagy Gábor, Patonai Mihály, Sebők Andrea, Suki Gizella Rózsa, Szabó Annamária, Szakács Teréz, Szentesi Krisztián, Szűcs Eszter Anna, Takács Attila, Varga Norbert, Verebély Péter Sándor, Vincze Mihály


„D” osztály – Osztályfőnök: Haralyi Katalin
Bartalos Györgyi, Bíró Barbara Petra, Bodor Brigitta Tímea, Boronkay Hedvig, Dobos Angéla, Guttyan Gabriella, Harsányi Henriett Klára, Kalocsaven Elvira, Kecskeméti Zoltán, Klajkó Edit, Kovács Ildikó, Kovács Krisztina, Kucsera Tamás, Laczkó Erzsébet, Majer Viktor, Majoros Katalin, Nagy Andrea, Pataki Gábor, Pálfi Viktória, Sághi Rita, Szűcs Zsuzsanna, Tasner Polett, Tormási Ildikó, Tóth Katalin, Turó Melinda, Umenhoffer István, Varga Judit


„E” osztály – Osztályfőnök: Szabó Lászlóné
Baksa Júlia, Baranyi Ágnes, Baukó Ferenc, Bán Zsuzsanna, Borsos Gábor, Folberth Anikó, Gáspár Katalin, Horváczy István, Huszka Julianna, Izsák Anikó, Ivánovics Gergely, Kis-Rabata Szimonetta, Kiss Adrienn, Lakatos Péter, Magyar Norbert, Mizser Zsuzsanna, Nyúl Zsuzsanna, Orlov Edina, Petromán Gyula, Rónai Péter, Szabó Györgyi, Szilva Éva, Sztanojev Milena, Takács Tamara, Tomsits Zsuzsanna, Tóth Mónika, Ujváry Bálint, Váczi Marianna, Váli Béla


1997-ben végeztek

 „A” osztály – Osztályfőnök: Kiss Róbert
Almási Nikoletta, Ádám Mónika, Bajusz Andrea, Czigány Mária, Csonka Zsanett, Dávid Szilvia, Dér Mónika, Dudás Nándor Emil, Flaisz Tünde, Fodor Anna, Gál Katalin, Henkey Zsuzsanna Ilona, Holu Edina, Kerekes Beáta, Kis Nóra, Kozma Kinga Wanda, Magyar Miklós, Mészáros Erzsébet, Nagy Tamás, Obernyik Barnabás, Oreskó Anett, Pajerich Mónika, Pongrácz Elvíra, Regenbach Edina, Steff Szilvia, Szeg Csilla Kornélia, Szőlke György Norbert, Tóth Emese, Tóth Zoltán, Turkus Anett, Újvári Magdolna Ilona, Valkai Erzsébet


„B” osztály –  Osztályfőnök: Deák  Istvánné
Angyalosi Vivien Zsuzsanna, Bakos Andrea Gizella, Balogh Edina Anna, Bálint Nikoletta, Bárány Melinda, Bozóky Bernadett Ágnes, Darida Csilla, Fabók Kinga, Gonda Eszter, Holánik Imre, Horváth Anita Kinga, Horváth Nóra, Illés Zsuzsanna Piroska, Jakab Krisztina Éva, Jancsó Tamás Károly, Józsa Patrícia, Kajtor Heléna, Kiss Ádám Jenő, Lénárt Zsuzsanna, Miklai Aliz, Müller Katalin, Nagy Zsuzsanna Krisztina, Papp Péter, Pulius Kornélia, Tóth Erika Hella, Tóth Krisztina, Vass János, Virág Viktória Helga


„C” osztály – Osztályfőnök: Svihrán Éva
Baksa Brigitta, Bazsó Judit, Bíró Hajnalka, Csiki Szabolcs, Dóka Gergely Balázs, Dömők Szilvia, Dulai Tibor, Fricska-Nagy Adrienn, Hegyesi Tamás, Hunyadi Nóra, Józsa László, Juhász Zoltán, Káré Krisztina Julianna, Kozári Ella Melinda, Kővágó Tamás, Laczkó Judit,  Lóczi Boglárka, Magyar László Zsolt, Mezei Éva, Oppelt Csaba, Pásztor Péter, Reicher Gábor István, Szlanka György, Szűcs Andrea, Varga Márta, Vázsonyi Miklós, Vőneki Csaba Ottó


„D”osztály – Osztályfőnök: Tasi Csilla, Dani Erika
Andriska Szilvia, Balázs Tünde, Bíró Margit Krisztina, Csaplár Zita, Csekő Timea, Csernák Adrienn, Csikós Gábor, Csóti-Kovács Bernadett, Dósa Réka, Kemény Olga, Komonyi Gábor, Kovács Andrea, Kovács Róbert, Kurucz Ildikó, Ladányi Boglárka, Lovász Attila, Máthé Mónika, Nagy Izabella, Nagy Noémi, Papp Szandra Szalóme, Polló Melinda, Solymos Ottó, Somodi Anett, Subicz Anikó, Szalai Virág, Szántó Anikó, Tóth Petra Barbara, Vancskó Krisztina, Zakhar Zita


„E” osztály – Osztályfőnök: Tóth Viktor, Szabó Lászlóné
Áipli Gyula, Bagó Ivett, Csupor Antal, Farkas Vanda Tekla, Gálig Tamás, Hammer Enikő, Hegedűs Rita, Ignéczi Anita, Kis András, Kispál Judit, Kovács László, Lemberger Dorina, Magony Dezső, Nyúl Krisztina, Oldal Henriett, Rőfi Ákos, Sólyom Ágnes, Szabó Márta, Szelei Tamás, Timár Csaba, Tóth Bernadett, Tóth Brigitta

 
 

 
1998-ban végeztek

„A” osztály – Osztályfőnök: Bársony István – Márkusné Svihrán Mária
Bartal Orsolya, Bartos Bence József, Bódi Gábor, Csősz Mónika, Élő Adrienn, Farkas Csaba, Fazekas Ágnes, Fehér Olívia, Fejes Réka, Fekete Éva, Görbe Szilvia, Halek Mária, Harmai Éva, Herczeg-Orbán Anna, Horváth Zoltán, Kiss Imre, Kovács Mihály, László Anita, Major Tibor, Márta Róbert, Miskéri Márk, Nagy Ágnes, Nagy Szilvia, Rihocsek Éva, Sarok Attila, Somogyi Ibolya, Szakál Diána, Szilágyi Barnabás, Szinkó Ágnes, Tanács László, Varga Tímea Anita, Sárközy András


„B” osztály – Osztályfőnök: Kaló Judit
Aczél Diána, Antal Zoltán, Baranyi Ildikó, Biri Milán, Borsi Ágnes, Cserényi István, Dombovári Ágnes, Domokos Magdolna, Dull Andrea, Fejes Anetta, Hetey Annamária, Kele Anikó, Keserű Erzsébet Mária, Kovács Éva, Maróti Erika, Milotay Orsolya, Németh Lívia, Répánszki Réka, Schimó Irén Tünde, Sulik Orsolya Csilla, Szabó Árpád, Szabó Judit, Szegő Réka, Terenyi Ágnes, Tóth Tímea, Vándor Katalin, Zsikla Gábor


„C” osztály – Osztályfőnök: Vincze Zoltán
Bodrogváry Péter, Brada István, Czombos Gábos, Csordás Péter, Csupor Zoltán, Ézsiás Béla Gábor, Fekete Zoltán, Gábor Gizella, Guth Tamás Zoltán, Gyói Gábor, Hargitai Gábor, Hermanutz Tamás, Huczek Csaba, Kecskés Péter, Kristóf Gábor, Lengyel Enikő, Lestár Ferenc, Molnár Zsolt, Ocskai László, Sápi Ádám, Spiegl Máté, Süveges György, Szepesi Balázs, Szilágyi Laura, Újszászi Zoltán, Varga Dénes, Virág Izabella, Zsámboki János


„D” osztály – Osztályfőnök: Schnell Ildikó
Antal Melinda, Bajusz Ingrid Katalin, Berényi Eszter, Butka Gábor, Csikós Brigitta, Daróczi Dóra, Eszes Izabella, Fricska-Nagy Zsanett, Hajagos Adrienn Zsuzsanna, Hargitai Petra, Horvát Tímea, Kecskés András, Kollinászi Nóra, Lévai Krisztina, Mareczky Zsuzsanna, Novák Helga, Sponga Márk Balázs, Szabó Adrienn, Szabó Ágnes, Szabó Csaba, Szögi Andrea, Takács Adrienn, Tímár Zoltán, Trepák Anita


„E” osztály – Osztályfőnök: Kovács Gergely
Almási Krisztián, Balla Tibor, Barna Márta, Borbás Annamária, Csernák Renáta Erzsébet, Dusnoki Noémi, Fekete Éva, Felföldi Károly, Gajdácsi Glória, Gojtán Ágnes Katalin, Király Róbert, Lesi Krisztina, Lovass András, Mészáros Melinda, Nagy Márta, Nagy Rita, Nagy Tímea, Németh Edit, Pál Györgyi, Polyák Csaba, Preiszinger András, Stenczel Mónika, Szomjú Zsolt, Téglás Katalin, Varga Bianka, Vasvári Sarolta, Vöő Éva

 
 

 
1999-ben végeztek


„A” osztály – Osztályfőnök: Dominek Zsolt
Ábel Ferenc Zoltán, Baksa Edit, Benedek Boglárka, Bozsik József, Csizmadia Adrienn, Farkas Ágota, Fazekas Ágnes, Gáll Miklós, Grizer Dóra, Gyöngyösi Krisztina, Huszár Tamás, Incze István Árpád, Kaldenecker Gábor, Kara Eszter, Kálló Milla Tercia, Kiss Edina, Kotvits Melinda Krisztina, Kovács Judit, Kovács Jusztina, Kökény Krisztián, Major Bernadett, Mányi Krisztián, Máté-Kasza Pál, Molnár Rita, Nagy Andrea, Nyári Judit, Román Vanda, Szabó Zsuzsanna Klára, Szentgyörgyi Annamária, Turu Ágnes, Turu Ildikó, Vavró Rita, Végh Ágnes


„B” osztály – Osztályfőnök: Dr. Kovács István
Alföldi Barbara, Bárnai Árpád, Brada Barbara Ildikó, Czérna Szimonetta, Csekő Ádám, Dobos Arnold Gábor, Dobos Sándor, E. Kovács Margit, Fekete Pál Péter, Filmák Vera, Fogas-Kiss Linda Gabriella, Fülöp Gyöngyi Anikó, Gyalog Gabriella, Hasur Edina, Keserű Andrea Rozália, Király Adrienn, Kiss József, Lázár Nikoletta, Lestár Tamara, Mészáros Anna, Nyilas Cecília, Ocskai Márta, Oláh Zsanett, Robár Paula, Skultéti Gyöngyvér, Sőreghi Tamás, Szabó Áron Endre, Szivós Katalin, Temesváry András, Turupuli Klára, Vikor Katalin


„C” osztály – Osztályfőnök: Harkai Hajnalka
Almási László, Balázs Nándor, Berta Szabolcs, Csányi Tamás József, Fekete Katalin, Flaisz Margit, Fonyódi Zita Katalin, Gulyás Gabriella, Hammer Tibor, Illés Hilda, Keresztély Éva, Kozák Virág, Köntös Hajnalka, Kutasi János, Lakner Tamás, Lázár László, Miklán Zsanett, Moiskó Csilla, Németh Róbert, Pencz Tamás Márk, Puliusz Anikó, Rédei Zsuzsa, Szántó Tamás, Szölke Ervin Szabolcs, Takács István Zsolt, Varga Róbert, Vörös Levente


„D” osztály – Osztályfőnök: Dr. Főzőné Timár Éva
Arnold Edina, Csorba Andrea, Gadányi Erika, Gonda Judit, Gucsi Andrea, Győrfy Katalin, Hajnal Györgyi, Horváth Endre, Jarábik Klára, Kalocsai Gabriella, Kalocsai Rita, Kecskeméti Ida, Kecskés Anikó, Kemény Gábor, Kispál Katalin, Kovács Klaudia, Kovács Mária, Lakos Fruzsina Anna, Lólé Anikó, Molnár Zsuzsanna, Poloznik Aranka Csilla, Ribai Erika, Schiffner Noel András, Sütő Zsófia, Szabó Gergely, Szűcs Dóra Diána, Török Ágnes, Vass Tamás


„E” osztály – Osztályfőnök: Nyilas Bea
Balogh Norbert, Dubicz Csilla, Elek Mónika, Farkas Balázs, Fazekas Béla Mihály, Formádi Emese Éva, Fülöp Norbert, Gúth Szabolcs, Halmai Gábor, Herczeg Éva, Homó Angéla, Horváth Bende Károly, Icsei Szabolcs, Kovács Mária Renáta, Laczkó Gabriella, Lőkös Mariann Petra, Martonosi Péter, Márton János, Ölvödi Emese, Puskás Bernadett, Stecenkó Marianna Erika, Sümegi Péter, Szabó Csilla, Szántosi Tibor, Szekeres László, Szivós Klára, Szöllősi Szilvia Katalin, Táborosi Gabriella, Tóth Renáta, Veres Krisztina, Veszelszki Bernadett Lídia

 
 
 
 
2000-ben végeztek


„A” osztály – Osztályfőnök: Csupák Adrien
Agárdi Lívia Zita, Bardóczky Judit Gabriella, Bárdi Nikolett, Bengő Bernadett, Bodor Zsuzsanna, Bozóky Andor, Csaplár Kata Petra, Csobot Zsolt Géza, Ecsedi Viktória, Fekete Zsófia Judit, Gál Andrea, Gera Péter,  Gyapjas Andrea, Harmati Ágnes, Horváth Csaba, Komáromi Zsanett, Kovács Antal Péter, Ladinszki Boglárka Klára, László Viktória, Nagy Georgina, Nagy Tímea, Pálinkás Szilvia, Sándor Tímea Csilla, Soltész László, Sövény László, Száraz Katalin, Tóth Andrea, Tóth Ágnes Marietta, Tóth Nikoletta, Törőcsik Rita, Trója Izabella Klára


„B” osztály – Osztályfőnök: Pap-Szigeti Róbert
Ács Csilla, Balogh Andrea, Bánó Eszter Katalin, Bíró Andrea, Boldog Viktória, Braunitzer Gábor, Fehér Zoltán, Gál Orsolya, Gyuricza Kata, Joó Anett, Kelemen Éva, Kelemen Henrietta, Kocsár Dóra, Kovács Adrienn, Krasnyánszki Dóra, Nagy Evelin, Nagy Ottília, Nagy Tamás, Németh Ildikó, Nosza Teréz Andrea, Ortelli Andrea, Polyák Anita, Róka Borbála Petronella, Sinkó Zsuzsa, Sztanek Márta Bernadett, Tóth Csaba, Tóth Olga, Vajda Annamária, Varga Miléna, Vas Rita Erzsébet


„C” osztály – Osztályfőnök: Varga József
Bagrij Péter Igor, Bajzák Roland, Batuska Richárd, Csaplár Anikó, Hargitai Szabolcs András, Illés Csaba, Iván Szabolcs, Kállai Kornél, Katona Gabriella, Kerekes Csaba, Kiss Szabolcs, Kovács Levente, Kuris Éva, Lipóth Károly, Mészáros Robin, Molnár Karolina Piroska, Nagy Márton, Papp Márton, Parti Gábor, Peredi Viktória, Pető Gabriella, Sebestyén Gábor, Szilágyi Róbert Sándor, Takács Róbert, Tánczos Tibor, Tapodi Zsuzsanna Éva, Tóth János, Zöldi-Kovács József Zsolt, Zubornyák György


„D” osztály – Osztályfőnök: Haralyi Katalin
Bálint Beáta, Benke Orsolya, Bekó Adrienn, Boros Judit, Endre Mónika, Fejes Annamária, Hős Szandra, Karsai Adrienn, Kis Krisztina, Koroknai Albert, Kovács András, Kovács Róbert, Lédeczi Éva, Máté Szilveszter, Milotay Melinda, Puskás Gyula, Rétszilasi Mónika, Sasvári Krisztina, Simon Anita, Somkutas Márta Linda, Sutus-Juhász János, Szabó Nikolett, Szebellédi Viktória, Székely Zsófia, Szűcs Szilvia, Terbe Orsolya, Vaskuti Gábor

 
 
 
 
2001-ben végeztek


„A” osztály - Osztályfőnök: Szabó Lászlóné
Agárdi Krisztina, Ács Ferenc, Balogh István, Berényi Andrea, Bodor Ágnes, Fazekas Adrienn, Fehér Attila Farkas, Geiszt Adrienn, Hajdú Gabriella, Harmati Petra, Kisjuhász Máté, Kiticsics Zoltán, Kobolcs Edina, Kócsó Adrienn, Komonyi Zsuzsa, Laczi Tímea, Laki Margit, Magyar Tímea, Molnár Tamás, Papp Béla, Pálfi Balázs, Peregi Viktor, Reppa Marianna, Rocsa Bettina, Szabó György, Szabó Viktor, Szénási Szabolcs, Szénássy Tímea, Szentkirályi Emese, Tetézi Tamás, Varga Ágnes


„B” osztály – Osztályfőnök: Deák Istvánné
Bakó Eszter, Bánhidai Zsuzsanna, Bárnai Ferenc, Bársony Erzsébet, Barta Zsolt, Belényi Renáta, Borbás János, Bús Eszter, Csató Éva, Cserényi Zoltán, Csóka Judit, Demeter Anna, Fonyó Péter, Gajdácsi Viktória, Horváth Gábor, Horváth Vivien, Karsai András, Kele Imre, Kis-Szabó Beáta, Kovács Mária, Kovács Mónika, Látó Emese, Nemes Mónika, Pálvölgyi Tímea, Pintér Ákos, Polák Erzsébet, Polyák Lilla, Polyák Melitta Liliána, Sáfrán Szilvia, Szabó Zoltán, Szöllősi Péter, Zoller Károly 


„C” osztály – Osztályfőnök: Kiss Róbert
Ács Arnold Bence, Barta Levente, Baski Attila, Boncz Nikolett, Csekő Gergely, Faragó Julianna, Folberth Gergely Gábor, Hegedűs Kármen, Huszka Kornél, Kéhl Tamás Pál, Kohl Tamás, Kovács Gyula, Kovács Márk István, Kristóf Károly Roland, Losoncz Angéla, Meskó Katalin, Nagy Jójárt Ákos, Papp Krisztina, Somodi Bernadett, Szabó Marianna, Takács József, Tengeri Beáta, Tóth Judit, Tóth Szabolcs, Urbán Dániel, Vén Tamás, Vincze Viktória


„D” osztály – Osztályfőnök: Huberné Fekete Elvira
Bartucz Nikolett Mónika, Beszédes Anna Hajnal, Biblák Bernadett, Bokor Péter, Brada Hedvig, Bürgés Anita, Domján Nóra, Domokos Eszter, Gálig Gréta, Gömöri Lilla, Györgyi Kornél, Helfrich Andrea, Horváth Tímea, Illés Rita, Kádár Géza, Kákonyi Noémi, Keresztély Éva Mária, Kollár Anikó, Lázár Diána, Mészáros Erika, Nagy Krisztina Katalin, Pálffy Annamária, Pásztor Ildikó, Pollich Tamás, Róza Renáta Judit, Stenge Melinda, Szabó Ágnes, Szabó Erika, Szelei Mónika, Sztancs Tibor Zoltán, Terenyi Barbara, Tóth Klára, Török Orsolya, Visontay Violetta, Zeke Andrea

 
 

 
2002-ben végeztek


„A” osztály – Osztályfőnök: Kovács Gergely
Benyovszky Éva Zsanett, Bognár Ferenc, Buzás Katalin, Csecsetka Mária, Csorba Gábor, Csupity András, Csurgai István, Dóka Gábor, Farkas Györgyi, Farkas Katalin, Fekete Zsuzsanna, Gombos Kitti, Jámbor Mira, Juhász László, Kádár Ágnes, Kovács Péter, Krajcsovics Anita, Lázár Csilla, Magyar Zoltán, Makai Ferenc, Medgyesi Erika, Miklovics Szilvia, Nagy Tibor, Nagy Zita, Pető András, Rédai Melinda, Rétszilasi Mariann, Szabó Nándor, Szatmári Nóra, Szilaj Magdolna, Tóth Andrea, Tóth Ildikó, Vanyó Attila, Varga Attila, Vincze Henriett


„B” osztály – Osztályfőnök: Dr. Mészárosné Nyitrai Éva
Ábrahám Réka, Arató Gábor, Bácsi Gábor, Bartal Alexandra, Beliczki Nóra, Besenczi Zsolt, B. Tóth Enikő, Bujdosó Kata, Dombóvári Balázs, Felföldi Andor, Fogas-Kiss Ágnes, Fűz Andor, Gadányi Máté, Hegyi Orsolya, Huliák Ildikó, Iby Ildikó, Illés Eszter, Jáger Bálint, Jantos Annamária, Jánosfi Dóra, Karácsony Judit, Kálmán Szilvia, Kiss Gabriella, Kovács Katalin, Márton Hajnalka, Németh Györgyi, Pintér Bernadett, Szigeti Orsolya, Szíjjártó Gábor, Tengeri Dalma, Tóth Erna, Töttös Kornél, Tülkös Ágnes, Vincze Krisztina


„C” osztály – Osztályfőnök: Svihrán Éva
Bálint Szilvia, Bondor Gyula, Borsai Piroska Anna, Borzák Ferenc, Fekete Attila, Gubacsi Dénes, Gubcsó Krisztián, Holtság Gergő, Homoki Zsolt, Iván Szilárd, Izsák Győző, Kalló András, Kálmán Csaba, Kelemen György, Kolek Levente, Kovács István, Kozma Katalin, Lukácsi János, Maczák Andrea Petra, Mészáros Ádám, Poór Péter, Rédei Sándor, Szalay Frida, Szalontay Bálint, Szladics András, Tahirák Tamás, Törőcsik István Gábor, Váradi Máté, Virág Zoltán 


„D” osztály – Osztályfőnök: Kaló Judit 
Batka Krisztina, Csima György, Dodonka István, Falusi Anita, Gergely Angéla, Hajnal Katalin, Jeszenszky Anna, Katona Annamária, Kele Ildikó, Kiss Katalin, Koletár Gábor, Kőhalmi Fruzsina, Kökény Katalin, Labancz Marianna, Lakatos Liza, Lombos Péter, Murai Anett, Pető Nikolett, Rózsahegyi Zoltán, Sónyi Mariann, Szabó Katalin, Szalontai Dénes, Tar Zoltán, Tasi Bernadett, Tóth Lilla, Trepák Zsolt, Tuska Katalin, Veszelszki János, Vízhányó Enikő, Zsadányi-Nagy Zsanett

 
 

 
2003-ban végeztek


„A” osztály – Osztályfőnök: Vincze Zoltán
Adamik Anna, Adorján László, Almási Anita, Bartus Rajmund, Bodor Adrienn, Bolla Kálmán, Fábián Tamás, Gábor Tamás, Gábor Zoltán, Gergelyfi Pál, Gudmon Emese, Hársfai Zsanett, Kollár Balázs, Kovács Gyula, Králik Zoltán, Kukléta Károly, Lovász Gábor, Mészáros Melinda, Nagy Attila, Óberman Viktor, Ondré Zoltán, Orosz Ildikó, Páll Zoltán, Rauscher István, Sári Éva, Serbán Anett, Sipos Krisztián, Sutus Csaba, Szabó Viktória, Szerencse Tibor, Tamási János, Tánczos Balázs, Tarjányi Tibor, Tormási Gábor, Tóth Erzsébet, Tóth Katalin        

„B” osztály – Osztályfőnök: Márkusné Svihrán Mária
Bartal Tímea, Bugyi Zsuzsanna, Dóra Mónika, Foltin Gabriella, Goóg András, Hajdú Zsuzsa, Hartman Gábor, Hirt Katalin, Jakab Krisztina, Járvás Andrea, Kanizsai Orsolya, Kanyó Katalin, Karsai Tímea, Kasza Dénes Csaba, Kiliti Dóra, Kucsera Ákos, Lakatos Ábel, László Lóránd, Mirkóczki Péter, Nagy Szilvia, Pámer Balázs, Pesti Rita, Rónyai Nóra, Sályik Anett, Somogyi Imre, Szigeti Orsolya, Szilaj István, Tóth Borbála, Tóth Erika, Tóth Judit, Tóth László Tamás, Váli Márta, Zupka Zoltán


„C” osztály – Osztályfőnök: Dominek Zsolt
Antal Ilona, Árvai Tamás, Bagó Gyöngyvér, Bőti József, Csókás Gábor, Csővári Mária, Domián Zsanett, Domokos Gábor, Fehér Krisztián, Gárgyán Tibor, Grézló Ákos, Juhász Alíz, Halász László, Horváth Marietta, Kiss György, Kiss István, Kollár Éva, Kotroczó Nándor, Kovács Ágnes, Kuti József, Kürti Márta, Márkli Anna, Móczár Zsuzsanna, Nagy Ádám, Németh Péter, Nyúl Krisztina, Oberna Anna, Somodi Tibor, Szabó Balázs, Szabó Mária, Szekeres Péter, Tánczos Péter, Tarjányi Tamás, Veszelszki Gergő, Víg Gábor,             

„D” osztály – Osztályfőnök: Dr. Kovács István
Batuska Georgina, Boldog Bernadett, Borsos Éva, Cziger János, Cserni Anett, Domokos Csilla, Erdész Éva Rita, Fazekas Péter, Fejős Brigitta, Forgács Klára, Gergely Éva, Gergulics Szilvia, Gonda Viktória, Győrfi Erika, Hári Krisztina, Hegedűs Rózsa, Jádi Dorottya, Kőszegi Anita, Kulcsár Katalin, Majoros Tímea, Mándi Ágnes, Mucsi Ferenc, Nagy Ildikó, Németh Renáta, Páhi Éva, Piriczki Norbert, Sápi Mariann, Sendula Anita, Simon Gábor, Szegedi Rita, Szeleczki Ildikó, Szívós Enikő, Terenyi Nóra, Tóth Gábor, Török Enikő, Varga Ildikó        

 
 

 
2004-ben végeztek

„A” osztály – Osztályfőnök: Janics Zsuzsanna
Árkossy Ottília, Bakó Zoltán, Balatonfüredi Dávid, Bolla Bence, Bozsik Erika, Börönte Antal, Dajka Zsolt, Gulyás Anett, Héjjas Krisztián, Kósa Edina, Laczkó Renáta, Lengyel Gábor, Losonczi Rita, Magó Ágnes, Marokity Richárd, Márton Mária, Molnár Brigitta, Nagy Attila, Sápi Tamás, Somos Bálint, Steiner Rita, Szabó Endre, Szilvási Lóránd,  Várnagy Kinga, Vilcsák Alexandra        


„B” osztály – Osztályfőnök: Búti Csaba
Baranyák Zsuzsanna, Barcsik Adrienn, Bay Borbála, Birizdó Anna, Bozóky Alex, Csendőr Ildikó, Csősz Blanka, Dóka Márton, Dukai Anita, Fekete Tünde, Felföldi Gábor, Fusz Erika, Hornyák Henrietta, Jenei Gábor, Józsa Gabriella, Karaf Renáta, Koletár János, Kollár Márta, Köntös Valéria, Kracker Csilla, Kujáni Katalin, Nagy-Pál Ildikó, Németh Réka, Óberfrank Anita, Rácz Noémi, Ranga Judit, Semperger Imre, Somogyi Judit, Szeitz Balázs, Szekeres Judit, Tóth Adrienn, Vanca Tímea, Varga Orsolya, Villám Virginia


„C” osztály – Dr. Főzőné Timár Éva – Dominek Zsolt
Balla István, Baráté Ilona, Berek Attila, Bokor Péter, Bozorádi Gábor, Csík Melinda, Fenyvesi Rita, Foltin István, Földházi Balázs, Gajdácsi Diána, Gál Attila, Gulyás Roland, Hanák Gergő, Horváth Krisztián, Iván Roland, Keserű Csilla, Kronauer Ádám, Mizsei Réka, Ócsai Gábor, Pécsi Zoltán, Pék Ferenc, Radics Milán, Radnai Norbert, Salamon Dániel, Sáska István, Schmieder Melinda, Szegedi Katalin, Talamon Attila, Tóth Károly, Turi Dániel, Varga Péter, Vezsenyi Gábor, Vincze István        


„D” osztály – Osztályfőnök: Schnell Ildikó
Borbély Barbara, Bozóky Magdolna, B. Szabó Enikő, Csapi Edit, Csikós Anett, Dajka Orsolya, Dinszt Ágnes, Dudás Szabolcs, Fakan Andrea, Fodor Éva, Fűz Endre, Gonda Anna, Gudricza Szabolcs, Hajagos Adrienn, Hajagos Tamás, Horváth Judit, Irházi Mónika, Jáger Zsófia, Jokhel Árpád, Kollár Katalin, Kollár Kinga, Kovács Krisztina, Mihályka Zsanett, Morvay Nikolet, Nagy Viktória, Nyeste Beáta, Ördögh Attila, Surányi Edina, Szokoli Fanni, Tamaskó Annamária, Tenorio-Baigorria Imola, Turupuli Zsuzsanna


2005-ben végeztek

„A” osztály: Osztályfőnök: Haralyi Katalin
Agárdi Tamás, Antal István, Bánhidi Csaba, Belák László József, Bernáth Eszter, Bozsó András Zoltán, Csima Helga, Garaczi Andor, Godó Tamás Ákos, Gulyás Áron, Győri Júlia Rita, Karenyuk Andrea, Kirr Szandra, Kiss Balázs, Kis Zsuzsanna, Kovács András, Kovács Benedek, Kovács Edina, Kelecsényi-Tóth Gyula, Magó Krisztián, Marssó Rita Klára, Mészáros Dávid Máté, Molnár Sándor, Páncsics Viktor, Paszterkó Petra, Sándor György, Sárközi Márta Tünde, Sipka Ágnes Piroska, Smicskó Brigitta, Szivolt Péter Viktor, Szluka Zoltán, Takács Tamás, Tóth Andrea


„B” osztály: Osztályfőnök: Harkai Hajnalka
Alföldy-Boruss Dániel, Berényi Péter Pál, Berki Ágnes, Butor Attila, Demeter Éva, Devecseri Andrea, Fábián Nikolett, Faragó Katalin, Fülei Edit, Fülöp Hédi, Gaál Anna, Gaál Bernadett, Jádi Dániel, Kovács Ágnes, Kovács Dániel, Kovács Kitti, Krizsán Richárd, Leskó Máté, Mészáros Eszter, Nagy Viktória, Palovits Vanda, Pintér Szilvia Kinga, Polyák Imelda, Qin Shengjie, Puskás Éva, Réti Erika, Sebők Lilla, Spaics Katalin Eszter, Szijjártó Viktória, Sztakó Anna, Tajola Stella, Tóth Nikolett, Török Katalin, Urbán Dóra, Varga Erika


„C” osztály: Osztályfőnök: Dani Erika és Huberné Fekete Elvira
Ádám Endre, Ágoston Tibor, Bajáki Anett, Barna Gábor Béla, Bencsik Gábor, Benedek Ferenc, Bercsényi Péter, Borsos Zoltán György, Budai János, Domokos Tibor, Farkas Gergely, Gál Krisztina, Gere Beatrix, Göbölyös Márta, Gulyás Eszter, Gyalai Milán Imre, Halasi Zoltán, Halmi Gergely, Huszka Gábor, Kapots Gergely, Kiss Elek Zoltán, K. Kovács Zoltán, Ludvig Krisztián, Lukács Krisztián, Marton József, Pál Csaba, Patay Csilla, Schulcz Attila, Szabó György, Szalontai Péter Zoltán, Tarjányi Richárd, Tengeri Dávid, Tímár Zoltán, Tóth Zoltán

„D” osztály: Osztályfőnök: Huberné Fekete Elvira
Augusztin Ágnes Krisztina, Berente Erika, Béres Kinga, Boldizsár Nikoletta, Gergulics Viktória, Heródek Ágota, Hermann Dóra, Jóri Nikolett, Józsa Vendel, Kállai Andrea, Karancsi Ágnes, Klement Orsolya, Kolozsi Katalin, Lángos Edina, Losoncz Kinga, Lőrincz Beatrix, Magyar Orsolya, Megyesi Péter, Nagy Katalin, Nagy Melinda, Nagy Nóra, Ócsai Petra, Orosz Anikó, Silek Nikolett, Szabó Krisztina, Szentkirályi Gyula, Szigeti Zoltán, Tar Katalin, Tóth Rozália, Varga Klára


2006-ban végeztek

„A” OSZTÁLY – OSZTÁLYFŐNÖK: KOVÁCS GERGELY
Bánát Rita, Barna László, Bindics Gábor, Bokor Gábor, Csernyus Bence, Dull György, Fábián Gábor, Fekete Zoltán, Galanov András, Garaci Ágnes, Hartyáni Ádám, Kalocsai László, Karuczka Gábor, Kecskés László, Kósa Balázs, Morvai Dániel, Nagy Bence, Pénzváltó Viktor, Rávai Kitti, Sályik Dániel, Szabó Áron, Szabó Béla, Szabó Erika, Szabó Gábor, Szabó Zsolt, Szarka Levente, Szegedi Viktor, Szikora Tamás, Szöllősi Péter, Tóth Edit, Török András


„B” OSZTÁLY – OSZTÁLYFŐNÖK: DR. MÉSZÁROSNÉ NYITRAI ÉVA
Ábrahám Dóra, Bakonyi Krisztián, Bakos Bettina, Béleczki Petra, Csernik Nikolett, Faragó Melinda, Fazekas Mihály, Ferik Ádám, Fodor Anna, Gerő Andrea, Gönczi Gergő, Hegedűs Anita, Horváth András, Horváth Zsuzsanna, Huszár Zita, Kardos Katalin, Kiss Zoltán, Lázár Zsófia, Mirkóczki Rita, Molnár Anna Csenge, Nemes Andrea Nikolett, Pécsi Tímea, Plattner Viktor, Pugner Edit, Radnai Tamás, Soós Diána, Szeleczki Vivienne, Szőcs Nóra, Tóth Gábor, Váradi Zoltán, Varga Edit


„C” OSZTÁLY – OSZTÁLYFŐNÖK: DEÁK ISTVÁNNÉ
Arany Fanni, Berente Ágnes, Bódi Mátyás, Bojtos Dóra, Bujdosó Milán, Csáki Andrea, Fekete László, Garai Ivett, Hammer Gergő, Horváth András, Horváth Mária, Igaz Adrienn, Kara Borbála, Kiss László, Kóródi Anita, Kovács Dóra, Kovács Ferenc, Körmöczi Botond Béla, Magyar Dániel, Nagy László, Nógrády Miklós, Oberna Nóra, Ortelli Anita, Pásztor Anita, Pintér Orsolya, Rabb Enikő, Semperger Éva, Szunyogh Ágota, Tóth Zsuzsanna, Varga Ernő, Vincze Janka, Virág Zsófia


„D” OSZTÁLY – OSZTÁLYFŐNÖK: MÉSZÁROS MARIANNA
Adorján Liza, Antal Szabolcs, Bánát Rita, Bondor Tamás, Bukta Tünde, Csúri Nikolett, Endrődi Eszter Fanni, Engert Dóra, Faragó Marica, Gulyás Gergő, Hajagos Lilla, Halasi Mária, Hallai Tibor, Kanyó Rita, Kis Anett, Kovács Hajnalka, Kuncz Izabella, Mándity Dóra, Mátrai Zsófia, Ördögh Ágota Szilvia, Papp Hajnalka, Papp Máté, Pécsi Tamás, Princz-Jakovics Péter, Somodi Ágnes, Szabó Orsolya, Szegedi Tibor, Szepesi Petra, Török Ildikó, Valkai Zsuzsa, Varga Nóra Viktória, Varga Szandra, Versegi János 


2007-ben végeztek

„A” osztály – Osztályfőnök: Nyilas Beáta
Ábel Nikolett, Bende Zsanett, Besenyi Béla, Csatlós István, Faragó Kitti, Fok Máté, Frák Péter, Gevicser Anna, Halmai Tamás, Hatvani Nóra Anikó, Horváth Olívia, Józsa Rita, Kosiczky Ferenc, Kovács Dávid, Kurucz Szabolcs, Labancz Andrea, Lévai Ferenc, Mihályka Péter, Molnár Alex József, Nyúl Mariann, Orell Zsolt, Pál-Szabó Kata, Paszterkó Judit, Punyi Dóra, Sándor Péter, Sándor Renáta, Szabó Diána, Tamás Ingrid Bernadett, Torbavecz Tamás, Tóth Viktor, Vajda Viktor, Varga Lelle, Vidács Dávid, Zubor Anikó Alma


„B” osztály – Osztályfőnök: Kaló Judit
Bakó Márta, Bartal Sándor, Boros Csanád, Csordás Péter, Czirják Enikő, Farkas Bálint, Farkas Laura, Gudricza Viktória, Guóth Szandra Kinga, Horváth Tamás, Jávorszky Klaudia, Jenei Vilmos Tamás, Karácsony Anna Piroska, Király Emese Sarolta, Korom Klaudia, Kronauer Ákos, Kun Dávid, Magyar Csilla, Mandel Mónika, Nagy Judit, Németh Hella, Nitsch Ádám, Orbán Anna, Pásztor Edina, Sarok Antal István, Schulcz Nóra, Spiczmüller Bence, Szabó Eszter, Szalai Anna, Szalai Marietta, Szalay Dimitrov Máté, Tormási Renáta, Urbán Pál, Vadász Éva, Vágó Erika, Várdai Péter, Varjú Anna, Várkonyi Virág


„C” osztály – Osztályfőnök: Márkusné Svihrán Mária
Antal Krisztián, Berberovics Krisztián, Bujdosó Péter, Csókás Aranka Zsuzsa, Fabók István, Filius András, Finta András, Jordán Zsófia, Kákonyi Mária, Kneifel Gábor, Kollár Kitti, Lázár Mariann, Ludányi Mátyás, Mészáros János, Mikonya Péter, Miskolczy Gergely, Móra Dániel, Németh István, Nyitrai József, Oláh Gábor, Osbáth Zita, Pallagi János, Sendula Tímea, Surman Krisztina, Szappanos Gergő, Tímár Tamás, Tóth Eszter Flóra, Tóth Melanie Éva, Verzár Anna, Vörös Áron, Vörösmarthi Tibor, Zarnócz Tamás 


„D” osztály – Osztályfőnök: Szappanos Zoltánné
Balog Ferenc, Baracsi Bettina, Benkó Berta, Brückl Richárd Martin, Csonka Katalin, Farkas Emese, Farkas Nóra, Gál Bettina, Gavaldik Emma, Geschitz Mariann, Hajnal Szilvia, Horváth Andrea, Ignácz Anita, Kaldenekker Ivett Erika, Kis Dóra, Kiss Zsuzsa Barbara, Kollár László, Kovács Márta, Kövesdi Dóra, Lajtai Ivett, Lédeczi Márk, Marton Judit, Matúz Ildikó, Mezei Ivett, Molnár Nikolett, Nagy Andrea, Németh Bernadett, Pácsa Szandra Marietta, Rácz Anna, Szécsényi Szabolcs, Szijjártó Anett, Túri Veronika, Valkai Laura, Vörös Márton

 
 
2008-ban végeztek

„A”  osztály – Osztályfőnök: Vincze Zoltán
Balla Alexandra, Batka Adrián, Boros Kornél Sándor, Csatai Zoltán, Csorba Zsanett, Czene  Csilla, Dócs Dániel, Farkas Márk, Farkas Márta Zsófia, Fekete Katalin, Horti Bálint, Kiss Szabolcs, Kun-Szabó Anna, Major Sztella, Marsa Ádám, Medgyesi László, Messzi Adél, Mészáros Dániel Csaba, Mezei Ivett, Mikis Anna Dóra, Nagyhegyesi Zoltán, Papp Barbara, Pásztor Edina, Pető Dóra, Sályik Bálint Bence, Sliz-Nagy Nikolett, Tigyi Norbert, Ujvári Bettina, Vellai Áron, Vörös Orsolya.

„B” osztály – Osztályfőnök: Schnell Ildikó
Ádám Éva, Alföldy-Boruss Zsófia, Amrein Zsanett, Arató Nóra, Barna Árpád, Béres Andrea, Biczó Nikolett, Bodnár Zsanett, Botya Katalin, Csákó Gyula Csaba, Cséplő Attila, Falu Réka, Institoris Orsolya, Komáromi Szandra, Kovács Barbara, Kovács Péter, Kunszt Alexandra, Lászka Glória, Magyar Tímea, Markó Eszter, Nagy Orsolya, Nyerges András, Pál Veronika, Pankotai Réka, Rezner Réka, Sleisz Judit, Szabó Balázs, Szalai Gyula, Szilágyi Szabolcs, Tóth Ágnes Lilla, Valastyán Zoltán, Zsuga Sára Emese

„C” osztály – Osztályfőnök: Dominek Zsolt
Ábel Zsófia, Balogh Ádám, Banga Gabriella, Bankó Mihály, Bartus László, Batha Dávid, Bodor-Kis Barbara, Borsai Lívia, Budai Barnabás, Bugyi Krisztina, Csík Diána, Csontos János, Csúri Krisztián, Filler Krisztina, Giricz Gábor, Guti Norbert, Hüse Eszter, Juhász János, Juhász Sándor, Keresztes Ádám, Kovács Ferenc, Lengyel Zsolt, Muth Gergely, Nagy Balázs, Nagy Enikő, Nagy Gergő, Norek Beatrix, Pap Milán, Pósfay Péter, Rapavi Kázmér, Sági Szabolcs, Sipos Renátó, Tóth Balázs, 


„D” osztály – Osztályfőnök: Búti Csaba
Bárth Gábor, Bartucz Petra, Basky András Dávid, Bencsik Mónika, Berente Csaba, Béres Mariann, Bíró Laura, Bíró Szilvia, Bognár Anna, Bubrik Beáta, Czöndör László, Darányi Flóra, Feró Szilvia, Godány-Szabó Márta, Halasi Margit, Halász Tímea, Hegedűs Dóra, Heródek Bence, Huber Ákos, Mayering Judith, Pethes Zsófia, Plattner Noémi, Pleskó Balázs, Polyák Éva, Rehány Ivett, Simon Adél Anna, Sinkó Harri, Sipos Katalin, Sipos Nóra, Suba Nelli, Szikszai Anna

 

2009-ben végeztek

„A” osztály – Osztályfőnök: Kutas Tibor
Bartal János, Beszedics Krisztián, Borbély Gerda, Bárdi Tamás Pál, Berki Balázs, Bodor Mercédesz Lilla, Bozsonyi Alex, Bus Andrea Katalin, Cseh Máté, Dudás Andrea, Farkas Viktor, Fazekas Péter, Fodor Márk Miklós, Gulyás Tamás, Györgyi Péter, Illés Csaba, Inges Brigitta, Kádár László, Kardos Cintia Ildikó, Kazanegra Iván, Kelemen Lilla, Kulman Réka, Lobkovitz Kitti, Majer Zsolt, Mészáros Klaudia, Ollósi Adrienn Zsuzsanna, Osbáth Bence, Pusztai Tímea, Sebesi Albert Hunor, Szabó Dina Barbara, Szénási Nikolett Dóra, Szentkirályi Vajk, Vámos Tamás,  Vörös Gábor András 


„B” osztály – Osztályfőnök: Baranyi Éva
Bali Emese, Binszki Balázs, Csaplár Tamás, Fazekas Gergely, Ferenczy Botond, Ficsor Adrienn, Flick László, Fodor Éva Judit, Gyenes Tamás, Heinrich Dorottya, Hornok Dóra, Juhász József Péter, Keller Anna, Kis Alexandra, Kőrösi Alíz, Krajcsovszki Gergely, Kürtösi Anna, Laurinyecz Ádám, Lauter Adrienn, Nemes Mercédesz Magdolna, Nyilas Flóra, Pusztai Klaudia, Rabb Rita, Révay Lili, Szagri Anita, Turkevi-Nagy Sándor


„C” osztály – Osztályfőnök: Harkai Hajnalka
Bene Dániel, Berente Tamás, Bertus Lajos, Bognár Dávid, Boros Bence, Bozsó Achilles, Fekete Zsolt, Filus Márk, Gelányi Renáta, Gulácsi Erika, Haliczki Zsolt, Hatvani Norbert, Hegedűs Imre, Jakab Dániel, Körmöczi Koppány, László Rita, Lengyel Miklós, Lukovszki Máté, Mészáros Anna, Mészáros Gábor, Mészáros Márk, Mizsei Kitti, Némedi-Varga Máté, Német Ákos, Pataki Tamás, Szűcs Bence, Ujváry Alex, Vörösmarthi Zsolt        


„D” osztály – Osztályfőnök: Huberné Fekete Elvira
Acsai Alexandra, Bánát Anita, Baranyi Attila, Borzák Csilla, Börönde Adrienn, Bukovszki Zsolt, Fodor Bea, Gődér Vivien, Karkas Anett, Kiss Bernadett, Kosik Petra, Kovács Zsófia, Könyves Melinda, Márki Barbara, Matkó Anett, Miklán Orsolya, Molnár Mirella, Pap Nikolett, Pintér Márton, Punyi Nikolett, Sápi Sándor, Sóti Bernadett, Szűcs Dávid, Tasnádi Dóra, Varga Debóra Vanda, Veres Zsuzsanna, Virág Vivien,


„E” osztály – Osztályfőnök: Szűcs Orsolya
Balanyi Ádám, Földi Laura, Gyenes Tamás, Horváth Kristóf, Keresztes Mátyás, Kis Gergő, Kiss Erika, Nagy Dóra, Nagy Mihály András, Nyiki Klaudia, Pénzváltó Bence, Rigó Szabolcs, Toldy Laura, S. Tóth Tamás, Varga Nikolett, Vidács Fanni        


 2010-ben végeztek


A osztály – Osztályfőnök: Dömötörné Répási Angéla
Balla Bernadett, Banó Csaba Zsolt, Bánóczy Vivien Hanna, Bíró Pál Balázs, Csörögi Gyula Attila, Darányi Károly, Farkas Fanni, Fercsi Richard Vilmos, Géró Lilla, Halasi Izabella, Herczeg Tamás, Horváth Luca, Horváth Patrik, Kispál Brigitta, Kovács Levente, Leskó Dalma, Lévai Nóra, Nógrády Aliz, Pataki Dorina, Peregi Balázs, Pintér Dóra, Polereczki Anett, Reichert Eszter, Rózsa Szabina, Sárga Ádám Gábor, Sebestyén Bella, Soltész Mátyás, Szabó Dániel István, Szentgyörgyi Fanni, Tóth Klára, Turcsán Mihály


B osztály – Osztályfőnök: Haralyi Katalin
Antal Tamás, Arany László Levente, Augusztin Lilla Éva, Bakos Szabina, Berente Fanni, Darányi Bence, Hegedűs Eszter, Holmi Laura, Horváth Anna, Kara Miklós Péter, Kókai Edit, Kollár Andrea, Kovács Ádám, Kovács Laura, Kovács Vera, Kunszt Petra, Leitert Dávid, Monori-Kiss Petra, Nagy Eszter, Pap-Szigeti Bence, Pécsi Bálint, Pelikán Éva, Pencz Zsófia, Pieczarka Flóra, Pócsai Anita, Sebestyén Ádám, Steinmetz Klaudia, Szeitz Péter Dániel, Szerencsés Csilla, Szűcs Evelin Barbara, Tóth Tamás Krisztián, Tuza Lilla, Vajda Flóra, Varga Dávid, Varga Levente

C osztály – Osztályfőnök: Bajdik-Sebestyén Ágnes
Bársony Márk, Benkő Károly, Borbély Viola, Borka Szabolcs Gáspár, Bottlik Gábor, Bukta Szilvia, Cseh Gábor, Doba Dániel Károly, Dömötör Tamás Csaba, Fekete Tímea, Hornacsek Viktor, Juhász Norbert, Jusztin Sándor, Kocsó Balázs, Kovács Dávid, Kovács Dávid, Liptai Attila Donát, Mácsai Károly, Madari Dávid, Marsi Béla, Peity Ágnes, Rácz Aranka Paulina, Sáringer Gábor, Sebők László Zsolt, Sohajda Gábor, Tasi Ferenc, Tóth Dániel, Török Árpád, Zoltán Eszter, Zubornyák Dávid


D osztály – Osztályfőnök: Nyitrainé Kühn Claudia
Basky Balázs, Bende Gábor, Csatlós Anett, Cserkó Anett, Csikós Anett, Fásy Gabriella, Fazekas Csaba, Geiger Lili, Juhász Ilona, Kassai Adrienn, Király Eszter, Koncz Beáta, Kónya Ákos, Kónya Levente, Kósa Nikolett, Kovács Gergely Soma, Mencser Henrietta, Módra Evelin Ágnes, Nagy Szidónia, Nagy Tímea, Ormai Tímea, Rácz Márta, Sajtos Nóra Kitti, Simon Elza Ilona, Somos Kató, Szarka Csaba, Takács Nikolett, Tarjányi Andor, Z. Szabó Kitti


E osztály – Osztályfőnök: Kovács Gergely, Hordós Zsuzsanna
Bacher Dávid, Bereczki Brigitta, Beregszászi Andrea, Csernai Zoltán József, Drozdik Tibor, Horváth Zoltán, Jenei Gergő, Juhász József Norbert, Kiss Andrea, Koi Andrea, Kuli Orsolya, Márton Dávid, Oroszi Gergő, Tölgyesi Viktor

 

2011-ben végzett diákjaink

12.A – 13.S osztály
Osztályfőnök: Dr. Mészárosné Nyitrai Éva
Antós Noémi Boglárka, Horváth Petra, Illés Sándor, Konfár Ivett, Kökény Sándor, Landauer Dániel, Majer Kristóf, Mészáros István Zsolt, Pityi Dávid, Sebők Imre, Szórát Dorina Zsuzsanna, Szűcs Bence, Taracközi Róbert, Váczi Ágnes Erzsébet, Varga Donát, Varga Zsuzsanna, Bekecs Dorottya, Bene Vivien, Börönte Kata, Frakas Krisztina, G. Nagy Regina, Gyepes Adél, Juhász Laura, Kasza Nelli, Léh Noémi, Palásti Andrea Fanni, Pásztor Roland, Provics Eszter, Szabados Barna, Szabó Viktórina Dorina, Tóth Zsuzsanna, Varga Nóra, Varga Richárd

12.B osztály
Emelt szintű angol nyelv
Osztályfőnök: Harkai Hajnalka
Berente Zoltán, Bogya Alexandra, Bőthe Beáta, Csaplár Soma, Farkas Enikő, Feigl Dávid Károly, Hegedűs Gábor, Hortobágyi Ágnes, Kiss Nándor, Kollár Alíz, Lengyel Richárd, Lipcsei János, Lukács Hella, Mandel henriett, Megyesi Dániel, Molnár Mónika, Nagy Kitti, Rimóczi Csaba, Róka Eszter Sarolta, Sebők Olivér Marcell, Sinka Szabolcs, Szabó Kinga Orsolya, Szabó Melinda, Szabó Vivien, Szenek Orsolya, Szilágyi Lilla, Szölgyén Ákos Dániel, Vas Benjámin, Végh Tamás, Vígh Fruzsina

12.C osztály
Emelt szintű matematika – informatika
Osztályfőnök: Szőke-Tóth Zsolt
Bakró Nagy Norbert, Barcsa Alex, Bárándi Béla Máté, Bátor András Joakim, Bujdosó Eszter, Csorba Márton, Csorbai Szabolcs, Deac Róbert Dáriusz, Felföldi József, Földi Bence, Gál András, Gelányi Henrietta, Hadházi Kitti Nóra, Horváth Orsolya, Kenyeres Norbert, Kiss Máté Csaba, Kozák Diána, Körmöczi András Huba, Krizsán Kitti, Liptai Márton, Losonczi Nikolett, Madár Ádám, Mészáros József, Molnár Róbert, Nádudvari Dzsenifer, Papp Zsolt Gyula, Sápi Zsombor, Szabó Ákos, Tóth Máté, Ulicsnik Gábor, Vida Dániel

12.D osztály
Emelt szintű német nyelv
Osztályfőnök: Megyesiné Vikor Aranka
Acsai Anett, Bodor Zsófia, Buczkó Anita Zsuzsanna, Csík Bence, Csontos Zsuzsanna, Domokos Emese, Fiedler szandra, Garajszki Vivien, Gyöngyösi Nikolett, Hamza Dóra, Holtság Fanni,  Hürkecz Jennifer, Józsa Norbert, Ladányi Emese Tünde, Lakos Lilla Gabriella, Mécs Edit, Monori Lili, Nagy Renáta, Németh Daniela, Németh Tamara, Nyitrai Márk, Petromán Tünde Anna, rendes Zsolt, Schneider Anett, Schwaiger Réka, Szabó Katinka, Szabó Zoltán Bence, Szűcs Kevin, Szűcs Tünde Nauzika

12.E osztály
Sporttagozat
Osztályfőnök: Ábel József
Farkas András, Farkas Csaba, Farkas Péter, Herceg Réka, Horváth Zoltán, Jávorszky Dóra, Király Henrik, Kovács Adrienn, Kovács Máté, Molnár Tamás, Nagy Péter, Patvaros Zsolt, Szilágyi Bence, Tóth Csaba, Török Krisztián, Varga Roland


2012-ben végzett diákjaink

12.A osztály
Sporttagozat

Brada Bianka, Domonkos Csaba, Fazekas Zsolt, Fenyvesi Máté, Görög Kata, Horváth Martin, Kis Sándor, Koncz Attila, Kovács Barnabás, Madarász Dóra, Nagy Dániel János, Szabó Csaba, Szolomájer Amanda, Varga Levente, Vörös Zsombor

12.B osztály
Emelt szintű angol nyelvi
Osztályfőnök: Dominek Zsolt
Abádi Gergely István, Beke kitti Beatrix, Dali Tímea, Fejes Ferenc József, Havas Bianka Angéla, Heinrich Fruzsina, Kasza Blanka, Király Ágnes, Kovács Katalin Márta, Kretzschmann Anna, Kristó Anett, Laurinyecz Emese, Magyari Fruzsina, Mészáros Máté, Nagy Léna, Papp Enikő, Petyovszki Zita, Szabó Annamária, Szabó Éva, Szabó Georgina, Szekeres Tamás, Szőrös Bence, Tóth Dorina, Tóth fanni, Tóth Krisztina, Tóth Márta Vivien, Tóth Martin József, Udvari Viktor, Ülkey Blanka Lilian, Varga Noémi, Vég Zita, Vezsenyi Anett, Virág Dzsenifer, Zakar Dorina, Zsámboki Judit Emese

12.C osztály
Emelt szintű matematika – informatika
Osztályfőnök: Kaló Judit
Aszódi Anna, Balai Máté, Bálint Brigitta, Bársony Alex, Csontos Bálint, Domonics Norbert, Dömötör Péter Levente,Fekete Csilla,  Fülöp Katalin, Gajdácsi Viktor, Garamszegi Bence, Hegedűs Dániel, Ivicz Dóra, Jakubek Dávid Péter, Jánosy Péter András, Jusztin Márton Menyhért, Keller Márton, Körmöczi Dorottya, Kulcsár Dávid, Labancz Ágnes, Lédeczi Lilla, Mészáros Máté, Móra Bernadett, Péteri Judit, Sipos Anna Ilona, Szabó Annamária,  Szabó Levente, Szabó Lilla, Szekeres szabolcs, Szelgrád Ramón, Szily Marcell, Tóth Dávid, Tóth Gábor

12.D – 13. S osztály
Emelt szintű német nyelvi – két tanítási nyelvű spanyol
Osztályfőnök: Benke Orsolya
Balogh Brigitta, Baracsi Dóra, Bartucz Annamária, Berki Dorina, Bor Evelin, Borzák Kitti, Dudás Réka, Gönczi Petra, Ivaskó Gergely, Kertész Alexandra, Markó-Tóth Csongor, Németh Melitta, Olách Richárd, Somodi Nóra, Tuboly Norbert, Tuskán Rajmund, Beke Flávió, Béni Nikolett, Csillag kitti, Fülöp Dorottya, Karácsony Flóra, Kovács Réka, Márki Zsófia, Molnár Melinda, Pap alexandra, Péteri Alexandra, Pető Dominika, Szeleczki Dániel Csaba, Tóth Katalin Alexa, Turbucz Melinda Tünde, Vallai Borbála

 


 

 

2013-ban végzett tanulók

12.A osztály
Sporttagozat

Osztályfőnök: Nyilas Beáta (Szűcs Orsolya)

Eke Kinga, Beregszászi Béla, Dobossy Gergely, Gyenes Anna, Gyurkovics Kristóf, Hornyák Viktória, Halász László, Huszka Nóra, Jakab  Péter, Kiss Illés, Kun Attila, Néma  Ágnes, Répási Kinga, Sáfár  László, Szigeti Emőke, Üres-Farkas Barnabás, Vojtovics Ákos

12.B osztály
Emelt szintű angol nyelvi
Osztályfőnök: Siposné Pásztor Hajnalka (Huberné Fekete Elvira) 

Baranyai Ágnes, Berente Balázs Robin, Bertus Andrea, Binszki Bence, Bodóczky Lilla, Budavári Viktória, Danka Bianka Éva, Dankó Mátyás, Fekete Gergely Attila, Gyárfás Patrícia, Hovodzák Ivett, Kalmár Simon Ferenc, Kanizsai Lilla, Kemenczés Anna Keresztes Nóra, Kiss Martin Zoltán, Kocsis Laura, Madarász Zsófia, Máthé  Izabella Andrea, Mayer Petra Klaudia, Molnár Nikolett, Morvai Lajos, Német Nóra, Németh Réka Rebeka, Oláh Barnabás , Rigó Noémi Mariann, Sajó Andrea, Sándor Bernadett, Sinkó Mirkó Szerencsés Vivien, Takács Fanni Hajnalka, Tót Szabolcs Sándor, Varga Dorottya, Varga Helga, Zsámboki Eszter Kata 

12.C osztály
Emelt szintű matematika – informatika

Osztályfőnök: Vincze Zoltán


Babinszki Petra, Bajnóczi Mónika, Bali Gábor, Benedeczki Éva, Bérczy Bálint, Cseh Péter,  Doba Zoltán  András, Dombi  Zsombor József, Ethleib Leilla, Fekete Sándor,  Glied  Tamás, Hegedűs Krisztián, Huszár Alex  Roland,  Juhász Balázs, Kenyeres Róbert  Ferenc, Kis Dániel, Kovács László, Márkus András, Nagy Mihály,  Okvátovity Zoltán, Pácsa Alex  Gábor,  Persóczki Máté Zoltán, Petró Lajos,  Ranga Petra, Slezák Ágota Anna, Szabó Gábor, Szarka Ákos Pál,  Szekér István, Thuróczy Erika Klára, Zsigmond Zalán Ferenc 

12.E – 13. S osztály
Emelt szintű német nyelvi – két tanítási nyelvű spanyol

Osztályfőnök: Schnell Ildikó 


Balla Zsolt, Bársony Gyöngyvér, Bátyai Attila, Birizdó Réka, Boros Klaudia, Borsodi Márk, Bubrik István Tamás, Dvorácskó Kincső, Eigner Csenge, Erős Dávid,  Hajagos Ramóna, Inges Viola, Juhász  Ábel,  Kasza Krisztina, Kéri Tibor, Lövei Laura, Mencseli  Ádám Alex, Mihály Flóra, Molnár Ágnes, Nagy Andrea Viktória Nagy Diána, Néma Dominika,  Németh Regina, Oláh Viktória  Csilla, Rácz Eszter, Rigó Szilvia,  Sipos Anna, Somorjai  Anna Borbála, Szabó Szabolcs Taskó Klaudia, Tóth Bence, Válik Dorina 

 


2014-ben végzett tanulók

12.A osztály
Sporttagozat

Osztályfőnök: Bajdik-Sebestyén Ágnes

Baglyas Mátyás, Benkő Márk Imre, Eke Ádám Péter, Farkas Gábor, Farkas Péter, Fehér Ádám Sándor, Fürjesi Andrea, Guóth Máté Iván, Horváth Norbert, Kakuk Szabolcs, Kalocsa Bence Zoltán, Makány Lili Erika, Máté Klaudia, Nagy László, Ősze Vivien, Szücs Gergely, Várkonyi Zsanett

12.B osztály
Emelt szintű angol nyelvi

Osztályfőnök: Búti Csaba

Árgyelán Dalma Flóra, Bene András János, Bukovinszky  Flóra, Burovincz Damján, Chu  Hoang  Mai, Csontos Fruzsina, Dakó József, Darabos Viktória, Dominek Márk, Eiler Brigitta, Félix Dalma, Firtermaiszter Diána, Gyorsa  Viktor, Hojsza Bianka, Jóború Adél, Király Evelin, Kőrösi Ágnes, Lénárt Anna, Lipcsei Bence, Mihály  Brigitta, Palotás Laura Johanna, Prikkel Petra, Rigó Annamária, Sebestyén Gabriella, Sinkó Evelyn, Süveges Viktória, Szalai Zsófia Krisztina, Szűcs Enikő Györgyi, Tajola  Dominika, Tasi  Donát, Toma Lili, Tóth Beatrix, Tóth Vivien, Varjú Tamás, Vízhányó Gréta

12.C osztály
Emelt szintű matematika – informatika

Osztályfőnök: Márkusné Svihrán Mária

András  Szabolcs, Aszódi Júlia, Bába András, Baksa Kornél, Balla Dániel, Baráth Tamás, Bene Bence, Bensinger Flóra, Bíró Richárd, Engel Dominik Krisztián, Fabó Nóra, Fenyvesi Péter, Kalmár Patrik, Kapás Dorina Anita, Karádi Luca Sára, Kerekes Andrea, Kis Márió, Kiss Gergő, Kőházi Fanni, Kökény Ferenc Roland, Král  Viktor, Langó Dávid, Madari Dániel, Munkácsi Márton, Nagy Dávid Mihály, Szabó Endre, Szabó Pál, Szölgyén Csongor Kristóf, Ujvári Benjamin Tibor, Víglási Viktória

13. D osztály
Emelt szintű német nyelvi – két tanítási nyelvű spanyol

Osztályfőnök: Tóthné Muráncsik Mónika

Bálint Hanna Boglárka, Berta Bernadett Zsanett, Farkas Csenge Vivien, Földi Edina, Honti Ágnes, Imre Lőrinc, Janurik Vivien, Keresztes Ágnes, Kiss Bence Péter, Madari Regina, Mátyás Anikó, Mikulás Dávid, Molnár Alexandra, Nyitrai Dominik, Oláh Viktória, Pusztai Kristóf, Risai Bettina Kinga, Somorjai Réka Flóra, Suhajda Erzsébet, Szekeres Alexandra, Treznay Evelyn, Váradi Dóra, Vida Vivien, Víglási Alexandra

 

2015-ben végzett tanulók

12.A osztály

Emelt szintű sporttagozat

2014/2015. tanév

Osztályfőnök: Harnos István

1. BUDAI LAJOS

2. BUS ANDRÁS GÁBOR

3. CSORBA OLÍVIA MÁRIA

4. KÁLLÓ DÓRA

5. KOVÁCS MÁRK

6. LACZKÓ DÁVID

7. KRAMARICS GERGŐ

8. LŐRINC RENÁTA

9. MIKÓ ELIZABET

10. MRÁZ GERGŐ

11. MURÁR FANNI

12. NAGY HELGA

13. STEIN CSABA

14. TREPÁK FANNI

15. VARGA VANDA

 

12.B osztály

Emelt szintű angol nyelvi

2014/2015. tanév

Osztályfőnök: Baranyi Éva

1. BÁRSONY FRUZSINA

2. CZIRKOS VERONIKA

3. CSERNUSSI CSENGE

4. DOMONICS DÁNIEL

5. FARAGÓ MÁRTA

6. HOLLÓ BETTINA

7. JENEI ADRIENNE ÉVA

8. KÁSA LEVENTE

9. KECSKÉS FANNI

10. KOCSIS ÉVA ANDREA

11. KREIDLI BENCE

12. KRIZSÁN PÉTER

13. LÓCZI DÁNIEL

14. MICHNA MÁRTON MÁTÉ

15. MIKLÓS BARBARA

16. MIKLÓSOVICS LILLA

17. MOLNÁR ADRIENN

18. PÉNTEK SZABOLCS

19. PÉTER VIVIEN

20. POCZÓK SÁNDOR MÁRK

21. SÁPI DIÁNA

22. SIPOS GÁBOR

23. SŐRÉS ANNA

24. SZABÓ EVELIN

25. SZABÓ KRISZTIÁN

26. SZABÓ LEILA

27. SZAPPANOS ANNA

28. SZÉNÁSI NATASA

29. TÁLAS PÉTER CSONGOR

30. TURÁNYI BENCE GÁBOR

31. VALKAI VIVIEN

 

12.C osztály

Emelt szintű matematika – emelt szintű informatika

2014/2015. tanév

Osztályfőnök: Dani Erika

Matematika:

1 ANTAL ZSOLT

2. BODOR FERENC

3. BODOR MÁRK

4. BODOR-KIS DÁVID JÓZSEF

5. CSABAI MILÁN

6. GARAJSZKI VIKTOR

7. GERBER PATRIK RÓBERT

8. KIS VIKTOR

9. MÓDRA GÁBOR

10. NAGY DALMA

11. NAGY NORBERT

12. NAGY TAMÁS

13. NAGY ZOLTÁN

14. PESZMET DÁNIEL

15. PÉTERI LILLA

16. TAJTI ALEXANDRA

17. UDVARHELYI ISTVÁN ZSOLT

18. VARGA ZOLTÁN

19. WINKLER ÁRON

Informatika:

1. BENE MÁRK

2. CSANDA ANDRÁS

3. CSEH ORSOLYA

4. CSÓKA LEVENTE

5. HÁDINGER JÁNOS

6. JERKUS LEVENTE LÁSZLÓ

7. KIS DÁVID

8. KOLLÁR DÁVID

9. RÁCZ PÉTER

10. SIMON TAMÁS MÁRK

11. SZŐKE ÁKOS LÁSZLÓ

12. TALMÁCSI EDVIN

13. VÁRADI ISTVÁN TAMÁS

14. ZATURECZKI MARCELL

 

13.D osztály

Német-angol nyelvi emelt szintű – spanyol-magyar két tanítási nyelvű

2014/2015. tanév

Osztályfőnök: Kothenczné Kemény Éva

Német-angol nyelvi emelt szintű

1. BALOG KITTI

2. BARCSA FLÓRA

3. BERÉNYI TERÉZ

4. BODA MARIANNA

5. DÓZSA MÁTÉ

6. FEKETE ANGÉLA ILDIKÓ

7. HÉVÍZI FARKAS

8. HUBER DÁVID

9. KALAPOS DORINA

10. KOVÁCS BENCE

11. KOVÁCS MÓNIKA LILLA

12. KOVÁCS TÍMEA

13. NÉMETH KATA

14. NYERGES DÉNES

15. PALINCSÁR DORINA

16. POZSÁR BENCE

17. TERBE IMOLA

18. TÓTH KITTI ERIKA

19. VARGA DÓRA

Spanyol-magyar két tanítási nyelvű

1. BALOGH SZIMÓNA

2. BENDA REBEKA

3. CSÍK TAMARA

4. ILLÉS NIKOLETT NAPSUGÁR

5. KATONA GYÖRGY

6. KISS ELEONÓRA

7. KÓCZIÁN FERENC

8. MAMUZSICS DÓRA EDIT

9. MUHARI PATRÍCIA

10. PALOTAI PATRÍCIA IBOLYA

11.SERES VIVIEN

12. SZIVER DÓRA

13. TAMÁSI ANNA

14. TÁNCZOS-SZABÓ BARBARA

15. TÓTH ALETTA

16. VÁGÓ ZSÓFIA

 

2016-ban végzett tanulók:

12.A osztály

Emelt szintű sporttagozat

Osztályfőnök: Ábel József

1.

Buzsáki Bence Attila

2.

Fehér Péter József

3.

Futaki Réka

4.

Gálig Emese Ildikó

5.

Gáspár Ernő

6.

Háry Péter

7.

Hugyecz Szilád

8.

Kiss Réka

9.

Kocsis Máté László

10.

Lakatos Máté

11.

Marsa Levente

12.

Piránszki István

13.

Polányi Ádám

14.

Selyem Zsolt

15.

Sipos Zsófia

16.

Sudár Csaba

17.

Szabó Márton

18.

Toók Bálint

 

12.B osztály

Emelt szintű angol nyelv

Osztályfőnök: Harkai Hajnalka

1.

Ácsbog Cintia

2.

Becsei Bence

3.

Bíró Laura Dóra

4.

Bognár Lili

5.

Bokor Adrienn

6.

Colturato Vivien Kiara

7.

Dankó Bálint

8.

Farkas Bianka

9.

Fekete Ágnes

10.

Hegedűs Péter

11.

Kecskés Sándor

12.

Kelemen Dóra

13.

Kislőrincz Fanni

14.

Kiss Ádám

15.

Kiss Bernadett

16.

Kiss Viktória

17.

Kovács Brigitta

18.

Lapu Viktor

19.

Lőrincz Dominik

20.

Majzik Kitti

21.

Nagy Laura

22.

Palatinus Fanni

23.

Papp Gergely Sándor

24.

Peszmet Gabriella Berta

25.

Rimóczi Edina

26.

Sebestyén Olivér László

27.

Szabó Kitti

28.

Szabó Noémi

29.

Szőke-Tóth Anna

30.

Szrnka Levente

31.

Varga András

32.

Zajacz Borbála

33.

Zsigri Zsuzsanna Mariann

 

12.C osztály

Emelt szintű matematika - emelt szintű informatika

Osztályfőnök: Szőke-Tóth Zsolt

1.

Borbély Richárd

2.

Csík Dominik Miklós

3.

Csomos Erika

4.

Csősz Dávid

5.

Dobi Krisztina

6.

Halcsik Dóra

7.

Juhász Jázon

8.

Kócsó Barbara

9.

Kossa Bence

10.

Lombos Áron

11.

Molnár Benedek

12.

Petrás Tamás

13.

Pinczel Márton

14.

Suba Melánie

15.

Szikora Marcell

16.

Tálas Orsolya

17.

Tóth Sebestyén Dániel

   

1.

Bíró Norbert

2.

Dobos Zoltán Kálmán

3.

Drahos Gergő

4.

Engel Dorotea Evelin

5.

Fejes Marcell

6.

Hegedűs Ferenc Patrik

7.

Kelemen Norbert

8.

Kocsis Zoltán

9.

Nagypál István

10.

Nyerges Márk

11.

Pap Ervin

12.

Szabó András

13.

Szabó Áron

14.

Szabó Imre

15.

Vörös Kristóf