Taulóink

Az iskola elérhetősége

Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Címe: 6000 Kecskemét, Irinyi u. 49.
OM kódja: 027945
Telefon: 76/482-071
Fax: 76/507-523
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Honlap: www.bolyai-kkt.sulinet.hu

 

Elérhetőségünk

Tanulóink a 2017-2018-as tanévben

 

  9/Ny-KNy
  Osztályfőnök: Újvári Gábor
  Német-angol nyelvi előkészítő

1.

Árvai Eszter
2. Cseresnyés Kíra
3. Csernák Dorina
4. Csontos-Kovács Patrik
5. Dávid Réka
6. Frei Nathalie
7. Gulyás Igor
8. Kálnási Zoltán
9. Kerekes Kitti
10. Kis Vivien
11. Kiss Milán
12. Kocsis Dorka
13. Krista Éva
14. Nádasdi Nikolett
15. Pécsi Virág
16. Skultéti Balázs
17. Törteli Eszter
   
  Spanyol-magyar két tanítási nyelvű

1.

Alvarez Insua Veronika
2. Bakos Viktória
3. Balla Anita
4. Biró Armand
5. Bordás Zsófia
6. Budai Anna Brigitta
7. Faragó Ivett
8. Fazekas Flóra
9. Hegedűs Nóra
10. Kádár Ildikó
11. Kakuszi Kasszandra
12. Lédeczi Panna
13. Monori-Kiss Lili
14. Polgár Andor
15. Szabó Vilmos József
16. Szöllősi Anna Boglárka
17. Tóth Eszter
18. Zvekán Zsombor
   
   
  9/A osztály
  osztályfőnök: Laczkó József
  Általános tagozat
   
1. Baglyas Kata
2.  Bene Dorina 
3.  Bíró Bettina 
4.  Fehér Dorka 
5.  Fekete Bálint Endre 
6. 

Ficsur Fanni 

7.  Garaczi Robin
8.  Hajnal Mirjam 
9.  Kecskeméti Anna 
10.  Kis Veronika 
11.  Kozma Dorina 
12.  Oláh Fanni 
13.  Orlik László 
14.  Sájner Nóra 
15.  Schultz Valentina 
16.  Szabó Kornél 
17.  Szamler Roland 
   
  Sport tagozat
1. Bodor Zoltán 
2.  Erdei Bence Márk 
3. 

Fekete Miklós Zoltán 

4.  Hatvani Dániel 
5.  Keskeny Dániel Attila 
6.  Kiss Márk Máté 
7.  Magyari Kristóf Milán 
8.  Mérész Petra 
9.  Nagy Zsombor Bálint 
10. Papp István
11. Pécsi Attila
12. Rónai Tamás Ákos
13. Száhl Péter
14. Szalai József
15. Szarka Boglárka
16. Szenek Máté
17. Újfalvi Lili
   
   
 

9/B osztály

  osztályfőnök: Pap-Szigeti Róbert
   

1.

Antal Zsanett
2. Ábrahám Flóra Antónia
3.

Ábrahám Milán Farkas

4. Becser Norbert
5. Bőszén Fanni
6.

Csernussi Lili

7. Dobos András
8. Ecsédi András
9. Festő-Hegedűs Dorina
10. Gera Zdenkó
11. Glaj Eszter
12. Halász Alexandra
13. Halász Henrietta
14. Kádár Anna Rebeka
15. Kis Liliána
16. Madari Lili
17.

Mohácsi Donát

18. Monitor Petra
19. Nagy Enikő
20. Nagy Noémi Kamilla
21. Németh Panna
22. Pizzo Luna Stella
23. Rada Bálint
24. Sallai Viktória
25. Sebesi Kiara Katalin
26. Sinkó Anna
27. Sutus Henrietta Mirella
28. Szőke-Tóth András
29.  Szűcs Lilla 
30. Tánczos Bernadett
31. Vachter Linda
32. Virágh Fanni Lili
33. Zubány Patrik
34. Zubor Fanni
   
   
  9/C osztály
  osztályfőnök: Németh István
  Emelt szintű matematika 
 1. Bán Bence 
2. Boros Attila Xavér
3. Bukovszki Bettina
4. Jádi Dominik
5. Járvás Fanni
6. Juhász Balázs Tibor
7. Kis Lili
8. Kulmán Balázs
9. Sajtos Timudzsin Gergő
10. Szűcs Eszter
   
  Matematika-Fizika
1. Bíró Kristóf
2. Fazekas Imre Vajk 
3. Hegyi Gergő
4. Helfrich Dávid
5. Hornyák Máté Tamás
6. Kiss Bálint
7. Kósa-Fehér Kitti Boglárka
8. Liber Laura
9. Mészáros Máté György
10. Szekeres György
   
  Matematika-Informatika
1. Bialkó Ádám Csaba
2. Bóta Attila
3. Dósa Kleon
4. Farkas Győző Máté
5. Hegedűs Márk
6. Roszik Bálint
7. Rück Richárd
8. Szalai István
9. Szalai Richárd
10. Szurnyák Lilla
11. Tóth Attila
   
   
  9/D osztály
  osztályfőnök: Szőke-Tóth Zsolt
  Német-angol nyelvi előkészítő
1 Búz Dénes Dárius
2 Czirkos Vince Árpád
3 Cseh Erik Tibor
4 Csenki Csongor Csaba
5 Csernyik Réka
6 Csorba Nándor
7 Farkas Dorina
8 Gyenes Réka
9 Hajnal Georgina Anna
10 Kapás Dóra
11 Kele Nikolett
12 Konfár Nikolett
13 Kozma Krisztina
14 Takaró Milán
15 Varga Bálint
16 Váróczi Anna
   
  Spanyol-magyar két tanítási nyelvű
1 Aczél Balázs Zoltán
2 Barna Nándor
3 Csikós Martina
4 Farkas Odett Klára
5 Horváth Jázmin
6 Kécskefalvi Luca
7 Kispéter Zsombor Mátyás
8 Matuska Gyöngyvér Csenge
9 Rónay Alíz
10 Szabados Júlia
11 Szaszkó Levente
12 Zentai Alexandra Viktória
   
  10/A osztály
  osztályfőnök: Szabó Tamás
  Általános tagozat
1 Balla Flóra
2 Bálint Dóra
3 Békési Benedek
4 Borsodi Valéria Sára
5 Fekete Balázs Béla
6 Gattyán Aranka Katalin
7 Halasi Bence Tibor
8 Kleczl Márta
9 Marton Patrik
10 Nagy Kornél
11 Pap Fanni 
12 Pap Petra
13 Szőke Gréta
14 Szvoboda Máté
   
  Sporttagozat
1 Bakó Levente
2 Beregszászi Renáta
3 Burján Laura
4 Fekete Adrienn
5 Fodor Ádám
6 Hencz Joel
7 Kárász Nikolett Diána
8 Kis Bence Márk
9 Kovács Dániel
10 Kovács Péter
11 Mester Márk
12 Orlov László
13 Récsei Péter
14 Reszegi Robertó
15 Révész Luca
16 Schlégl Odett
17 Szabó Gergő
18 Szűcs Szabina
19 Török László
20 Ugrai Bendegúz
21 Vágó Gábor Richárd
   
  10/B osztály
  Osztályfőnök: Dani Erika
1 Balog Mónika
2 Biter Dorka Anna
3 Bognár Adrienn
4 Borsos Anna Olga
5 Bóta Annabella
6 Botocska Rebeka
7 Czeglédi Márton
8 Csekő Róza
9 Csomor Flóra
10 Csontos Lilla
11 Daróczi Rebeka
12 Farkas Lilla
13 Gajdácsi Vanda
14 Gubényi Boglárka
15 Hegedűs Ildikó
16 Juhász Viktória
17 Kis Panna Boglárka
18 Kiss Domonkos
19 Kiss Viktória
20 Krasznai Marcell
21 Kreidli Petra Laura
22 Kulman Kata
23 Lipcsei Péter
24 Molnár Eszter
25 Nagy Nóra
26 Obsuszt Norbert István
27 Rácz Kata Krisztina
28 Soós Kriszta
29 Szűcs Zorka
30 Takács Dóra
31 Török Edina Gabriella
32 Ujvári Hanna
33 Zámbó Bettina
   
  10/C osztály
  osztályfőnök: Kothenczné Kemény Éva
  Matematika
1 Bálint Boglárka Eszter
2 Faddi Botond
3 File Dávid
4 Fodor Kára
5 Gyurkó Alexandra
6 Laczkó Ádám
7 Marsi Viktor
8 Rábai László
9 Szabó Anna
10 Tamás Gábor
11 Tercsi Sándor József
   
  Matematika-fizika
1 Agárdi Marcell
2 Balog Ákos
3 Burai Béla
4 Dora László
5 Fülöp Endre Timur
6 Lajter Máté Vajk
7 Ludányi Csongor Bence
8 Márton Milán Bence
9 Sulcz Ferenc Bálint
   
  Matematika-informatika
1 Barta Dávid Zsolt
2 Bartalus Ádám
3 Csendes Balázs
4 Csupor Csaba Tamás
5 Elek Tibor
6 Futaki Bálint
7 Kövecs Antal Roland
8 Soponyai Vencel
9 Szalontai Márk
10 Vajda Simon
   
  10/D osztály
  osztályfőnök: Tóthné Muráncsik Mónika
  Német nyelvi előkészítő
1. Berec Réka
2. Beszteri Emese Kata
3. Borbényi Miklós Bence
4. Halupa Lili
5. Illés Klaudia
6. Kardos Márton
7. Kun-Szabó Eszter
8. Lőz Anna
9. Nagy Henrietta
10. Nagy Petra Karina
11. Szabó Dorina
12. Szép Regina Fanni
13. Tóth Gyöngyvér
14. Udvari Sándor Máté
15. Varga Tirza 
   
  Spanyol-magyar két tanítási nyelvű
1. Áman Réka
2. Balaska Roland
3. Csábi Sára
4. Csenki Janka Edit
5. Fehér Anna
6. Fodor Enikő
7. Gyulai Dorina Anita
8. Kenyeres Bálint
9. Kovács Ádám István
10. Nagy Anett
11. Nagy Kármen Lorin
12. Orosz Angéla Zsófia
13. Orosz Fanni Flóra
14. Papp Dorottya
15. Szeberényi Borka
16. Velkey József
17. Zsámboki Anna Róza
 
  11/A osztály
  osztályfőnök: Nyilas Beáta
   
1. Bálint Huba Dominik
2. Havas Vanessza Szandra
3. Huszka Dániel
4. Kakulya Réka
5. Kemenczés János
6. Kurtz Kamilla
7.  Masir Balázs 
8.  Medvegy Ákos Máté 
9. Molnár Anna
10.  Németh Géza 
11. Orgona Gergő Milán
12.  Palkovits István 
13.  Révész Boróka 
14.  Salánki Krisztián Ignác 
15.  Supka Zsolt 
16. Sutus László György
17.  Szabó Marcell 
18. Szappanos Albert
19. Szarvas Zsombor
20. Szekér Szimonetta Tímea
21. Ujhídy Anna
22. Válik Ferenc
23. Vargacz Zikó János
24. Várkonyi Tamás László
   
  11/B osztály
  osztályfőnök: Dr. Harnos István
   
1. Andó Csilla Ilona
2. Barna Beatrix
3. Burinskaite Karolina
4. Burinskaite Paulina
5. Csipak Blanka Vivien
6. Festő-Hegedűs Kármen
7. File Nelli
8. Gál Brigitta
9. Hajnal Martin
10. Hegedűs Adél
11. Kelemen Miklós
12. Kenderes Ivett
13. Kéri Virág
14. Kiszel Zsófia
15. Lóczi Eszter
16. Magyar Kristóf Levente
17. Mészáros Márk Mózes
18. Mohácsi Martin
19. Molnár Lilla
20. Nagy Dániel
21. Németh Ariella
22. Pál Zita
23. Plutzer Tamás
24. Sallai Martin
25. Simon Lili Anna
26. Szilvási Tibor
27. Szűcs Dominika
28. Tóth Johanna
29. Varga Tünde
   
  11/C osztály
  osztályfőnök: Búti Csaba
  Emelt szintű matematika 
1. Farkas Gergő
2. Hajdú Petra
3. Kotroczó Anna
4. Magyari Norbert Sándor
5. Méri Martin Márk
6. Molnár Kata
7. Remény Olivér
8. Szentesi Lázár
9. Szijjártó Dávid
10. Szikora Dávid
11. Szikora Tamás
   
  Matematika-Fizika
1. Ádám Levente Mihály
2. Baranyi Mercédesz
3. Bashiri-Shahroodi Arian
4. Csík Laura
5. Kovács György
6. Matula Árpád Gábor
7. Mészáros Máté
8. Rohács Renáta
9. Tatár György Márk
10. Varga Róbert Zoltán
   
  Matematika-Informatika
1. Ábel Péter
2. Antal Péter
3. Csergő Dániel
4.  Csille Milán Zoltán 
5.  Haag Boglárka Anna 
6.  Kis Mihály 
7.  Kolláth István Tibor 
8.  Kovács Alex Márk 
9.  Szász Klára 
10.  Szász Milán 
11. Tavaszi Dávid András
   
  11/D osztály
  Osztályfőnök: Dominek Zsolt
  Német nyelvi előkészítő
1. Balog Réka
2. Barát Konrád
3. Béres Mátyás
4. Glasenhardt Kristóf
5. Kiss Bettina
6. Koppányi Henriett
7. Labancz Lili
8. Mangold Isabel
9. Medvegy Dalma Mónika
10. Potz Johanna
11. Rigó Luca Boglárka
12. Szabó Anna
13. Szabó Réka
14. Szűcs Dominik
15. Tihanics Fanni
16. Vizi Zalán
   
  Spanyol-magyar két tanítási nyelvű
1. Balázs Marcell
2. Bán Rebeka Lili
3. Bartal Emilia Róza
4. Berta Bianka
5. Drahanovszki Vilmos
6. Erdélyi Mária
7. Felföldi Eperke Eszter
8. Frei Katica
9. Gera Zorka
10. Harczi Beatrix
11. Kiss Réka
12. Nagy Kitti
13. Német Viktor András
14. Sanchez Natalie Aleyda
15. Szilvási Edina
16. Tóth Edit Anna
17. Varga Dániel
   
  11/E osztály
  osztályfőnök: Pap Viktória
   
1. Antal Krisztián Ciprián
2. Aszódi Enikő
3. Bozsik Márk Károly
4. Csernus Bence
5. Dorogi-Takács Richárd
6. Duró Marcell
7. Fodor Levente
8. Gál Barbara
9. Gyebnár Zsuzsanna
10. Jeszenszki Dorina
11. Károlyi Laura
12. Katona Adriána Leona
13. Kecskeméti Réka
14. Kégl Csaba
15. Kirschner Máté János
16.  Kiss Vivien 
17.   Kovács Marcell Zoltán
18.  Libor Fruzsina 
19.  Luo Wei Hua 
20.  Megyeri Alex Gábor 
21.  Mészáros Milán 
22.  Sági Ádám Zsombor
23.  Sutus-Nagy Tirza
24. Szatmári Dániel
25.  Szólát Dominik 
26.  Szűcs Kira
27. Takács Fanni 
   
   
  12/A osztály
  Osztályfőnök: Kovács Gergely
   
1. Balla Szilárd
2. Bense Bálint
3. Borsányi Boglárka
4. Bozsik Máté
5. Csordás Máté
6. Deák Tamara Gerda
7. Dunai Péter
8. Fábián Dávid
9. Farkas Petra
10. Fazekas Bence
11. Fekete Dániel
12. Kőrös József
13. Kucsera Dániel
14. Leiner Péter
15. Mészáros Dávid
16. Módra Gergő
17. Molnár Zsolt Richárd
18. Monik Petra
19. Nagy Milán
20. Nagy Tamás
21. Papp Dominik
22. Pongó Mihály László
23. Rácz Kata Zsuzsanna
24. Réczi Tünde
25. Révész Sára
26. Steklács János Kristóf
27. Szabó Laura Emerencia
28. Szekeres Gergő
29. Terbe Botond
30. Varga Bendegúz
   
  12/B osztály
  Osztályfőnök: Siposné Pásztor Hajnalka
   
1. Baltás Olga Beáta
2. Bárány Zoltán
3. Barta Fruzsina Anikó
4. Borsos Botond
5. Csáky Janka
6. Csorba Mátyás
7. Fekete Benedek Álmos
8. Győri Boglárka
9. Hegedűs Hanna
10. Irházi Emese
11. Jámbor Norbert
12. Jávor Peggi Vivien
13. Kis Virág Diána
14. Kovács Viktória
15. Magyar Bálint Benedek
16. Mátyás Noémi
17. Mester Nikolett
18. Mészáros Emma
19. Mizsei Zóra
20. Molnár Sára Márta
21. Ollé Réka
22. Pinke Angéla
23. Pizzo Marcello
24. Schiszler Zsanett
25. Sipos Máté
26. Steklács Máté Gergő
27. Szántó Anna
28. Tombácz Adél
29. Tóth Martin István
30. Tóth Rita
31. Tóth Vivien
32. Udvari Nelli
33. Ulrich Sára Luca
34. Varga Gergő
   
  12/C osztály
  Osztályfőnök: Márkusné Svihrán Mária
  Emelt szintű matematika
1. Csányi Dávid
2. Endre Klaudia
3. Herczeg Milán
4. Kis Bence
5. Kulmán Eszter
6. Margit Norbert
7. Marton Imre Dávid
8. Mezei Levente
9. Mihócza Bendegúz
10. Szőke-Tóth Éva
11. Zhou Peipei
   
  Matematika-Fizika
1. Bende Dávid
2. Dudás Máté
3. Győri Eszter
4. Kaszap Márió
5. Mamuzsics Gergő Bence
6. Mayer Miklós
7. Nagy Trisztán Noel
8. Oláh Zsolt Márk
9. Perge Barnabás
10. Sándor Előd
11. Szénási Attila
   
  Matematika-Informatika
1. Ádám Martin
2. Géczi Ákos
3. Gyurász Zoltán
4. Kovács Arnold Leon
5. Makai Ádám
6. Mócza Milán
7. Szabó András Máté
8. Szelei Krisztián Károly
9. Varga Bence Tamás
   
   
  12/D osztály
  Osztályfőnök: Szokolyainé Lovász Andrea
  Német-angol nyelvi előkészítő
1. Baltás Dóra Anna
2. Biliczki  Judit  Zsófia
3. Daróczi  Orsolya
4. Deli  Pál  Dömötör
5. Fehér  Márk
6. Hajnal  Fanni
7. Hedrich  Mátyás
8. Herczeg  Sára
9. Kálló  Bálint  Márk
10. Koppányi  Nikolett
11. Kovács  Ronald
12. Máté  Balázs  János
13. Móni  Edina
14. Nagy  Patrik  András
15. Ormai  Adrienn
16. Sváb-Kovács  Vivien  Bianka
17. Üres-Farkas  Fatime
18. Varga  Réka
   
  Spanyol-magyar két tanítási nyelvű
1. Csicsó  Henrietta
2. Endrődi  Flóra  Viktória
3. Fazekas  István
4. Gyarmati  Enikő  Erzsébet
5. Juhász  Cintia
6. Kordás  Kamilla
7. Nyilas  Laura
8. Sárközi  Mercédesz
9. Szabó  Eszter
10. Szűcs  Vanda
11. Tóth  Zsófia
12. Varjú  Péter
13. Vincze  Fanni
   

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries