Tagozatok

Az iskola elérhetősége

Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Címe: 6000 Kecskemét, Irinyi u. 49.
OM kódja: 027945
Telefon: 76/482-071
Fax: 76/507-523
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Honlap: www.bolyai-kkt.sulinet.hu

 

Elérhetőségünk

 

A SZÓBELI FELVÉTELI VIZSGA IDŐPONTJAI

2018.

 

EMELT SZINTŰ ANGOL TANULMÁNYI TERÜLET 1. vizsgacsoport

II.em. 202. terem

2018. FEBRUÁR 26-án (hétfőn) ANGOL NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Nagy Barnabás

2.

12 óra 30 perc

Antal Csilla

3.

12 óra 30 perc

Beke Martina

4.

12 óra 30 perc

Harkai Orsolya

5.

13 óra

Kis Botond

6.

13 óra

Kis Dorottya Sára

7.

13 óra

Kurunczi Cseke

8.

13 óra

Matuszka Máté Márk

9.

13 óra 30 perc

Mészáros Gréta

10.

13 óra 30 perc

Tasy Adrienn

11.

13 óra 30 perc

Vad Benitó Kálmán

12.

13 óra 30 perc

Bene Vivien

13.

14 óra

Fontana Federico

14.

14 óra

Fóti Kristóf Károly

15.

14 óra

Harkai Anna

16.

14 óra

Nagy Levente

17.

14 óra 30 perc

Nyitrai Titusz

18.

14 óra 30 perc

Vincze Ágnes

19.

14 óra 30 perc

Andrási Tamás

20.

14 óra 30 perc

Kopjás Kevin Zsolt

21.

15 óra

Lengyel Anna

22.

15 óra

Major Blanka

23.

15 óra

Novák Anna

24.

15 óra

Lúcza Tamara

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                       

EMELT SZINTŰ ANGOL TANULMÁNYI TERÜLET 2. vizsgacsoport

II. em. 211. terem

2018. FEBRUÁR 26-án (hétfő) ANGOL NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Kósa Richárd

2.

12 óra 30 perc

Jakubik Levente

3.

12 óra 30 perc

Dinnyés Adél

4.

12 óra 30 perc

Golcs Boglárka Marianna

5.

13 óra

Borda Károly

6.

13 óra

Mucsi Csaba

7.

13 óra

Benyik Fanni Fatime

8.

13 óra

Maczkó Tünde

9.

13 óra 30 perc

Kovács Ákos

10.

13 óra 30 perc

Beke Zsófia Anasztázia

11.

13 óra 30 perc

Krizsai Samu

12.

13 óra 30 perc

Labancz Dóra

13.

14 óra

Misúr Lili

14.

14 óra

Kovács Ádám

15.

14 óra

Földi Bence Csaba

16.

14 óra

Juhász Bálint

17.

14 óra 30 perc

Ritter Patrik Zoltán

18.

14 óra 30 perc

Lédeczi Barbara

19.

14 óra 30 perc

Major Csilla

20.

14 óra 30 perc

Nagy Viktória

21.

15 óra

Ritter Patrik Zoltán

22.

15 óra

Oláh- Marcényi Zsófia

23.

15 óra

 

24.

15 óra

Zoboki Liza

24.

15 óra

Tősi Fanni

 

 

 

 

 

 

EMELT SZINTŰ ANGOL TANULMÁNYI TERÜLET 3. vizsgacsoport

II. em. 202. terem

2018. FEBRUÁR 27-ÉN (kedd) ANGOL NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Bali Dorka

2.

12 óra 30 perc

Berta Marcell

3.

12 óra 30 perc

Boda-Papp Benedek

4.

12 óra 30 perc

Dinók Nóra

5.

13 óra

Durgó Bence

6.

13 óra

Eszenyi Elizabet

7.

13 óra

Fodor Zalán

8.

13 óra

Gombos Ádám Lajos

9.

13 óra 30 perc

Kelemen Barna Kadosa

10.

13 óra 30 perc

Sándor Panka Judit

11.

13 óra 30 perc

Lévay Dominik

12.

13 óra 30 perc

Gyulai Dzsenifer

13.

14 óra

Kuchta Gábor Benedek

14.

14 óra

Csúri Dájmond Dávid

15.

14 óra

Biri Dorottya Szonja

16.

14 óra

Csabai Viola Sára

17.

14 óra 30 perc

Laczi Kitti Melinda

18.

14 óra 30 perc

Fülöp Anna Ágnes

19.

14 óra 30 perc

Gelányi Dániel

20.

14 óra 30 perc

Kovács Kornél

21.

15 óra

Krizsán Patrik

22.

15 óra

Kuli Boglárka

23.

15 óra

Makkos Réka

24.

15 óra

Csabai Virág

25.

15 óra

Fehér Anna Edit

 

 

 

 

EMELT SZINTŰ ANGOL TANULMÁNYI TERÜLET 4. vizsgacsoport

II. em. 211. terem

2018. FEBRUÁR 27-én (KEDD) ANGOL NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Deli Lúcia

2.

12 óra 30 perc

Fábián Lizett

3.

12 óra 30 perc

Kovács Koppány Levente

4.

12 óra 30 perc

Homonnay Lili Anna

5.

13 óra

Mike Botond

6.

13 óra

Molnár Lídia

7.

13 óra

Potó Annabella

8.

13 óra

Tarjányi Réka

9.

13 óra 30 perc

Végh Hanna  Dóra

10.

13 óra 30 perc

Bári Ádám István

11.

13 óra 30 perc

Farkas Kira Viktória

12.

13 óra 30 perc

Gere Kamilla Virág

13.

14 óra

Hizsnyik Fanni

14.

14 óra

Ivanics András

15.

14 óra

Kolosits Fanni

16.

14 óra

Ludányi Georgina Réka

17.

14 óra 30 perc

Módra Andor

18.

14 óra 30 perc

Pataki Anna Dorottya

19.

14 óra 30 perc

Szabó Gréta

20.

14 óra 30 perc

Miklós Attila

21.

15 óra

Feldman Nóra Vivien

22.

15 óra

Hovodzák Vanda

23.

15 óra

Kovács Rozina

24.

15 óra

Krámli Kata

 

 

 

 

 

EMELT SZINTŰ ANGOL TANULMÁNYI TERÜLET 5. vizsgacsoport

II. em. 211. terem

2018. FEBRUÁR 28. (SZERDA) ANGOL NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Szabó Panna

2.

12 óra 30 perc

Szilvási Nóra

3.

12 óra 30 perc

Szűcs Vanda

4.

12 óra 30 perc

Takács Gergő

5.

13 óra

Vandlik Janka Eszter

6.

13 óra

Varga Sára

7.

13 óra

Vári Petra

8.

13 óra

Zana Viktor

9.

13 óra 30 perc

Zsikla Amarilla

10.

13 óra 30 perc

Kalotai Lilianna Rózsa

11.

13 óra 30 perc

Bereczky Marcel

12.

13 óra 30 perc

Kiss Brigitta

13.

14 óra

 

14.

14 óra

Papp Viktória

15.

14 óra

Devecsai Kata

16.

14 óra

Peller Fanni

17.

14 óra 30 perc

Rakiás Adrián István

18.

14 óra 30 perc

Suhari-Nagy Nóra

19.

14 óra 30 perc

Mohácsi Ármin

20.

14 óra 30 perc

Karsai Máté

21.

15 óra

Sárréti Boldizsár

 

 

 

 

 

 

 

EMELT SZINTŰ ANGOL TANULMÁNYI TERÜLET 6. vizsgacsoport

II.em. 202. terem

2018. FEBRUÁR 28. (SZERDA) ANGOL NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Kelemen Kata

2.

12 óra 30 perc

Aszódi Míra Kinga

3.

12 óra 30 perc

Velkey Géza

4.

12 óra 30 perc

Smith Daisy Klára

5.

13 óra

Kerekes Adrienn Vivien

6.

13 óra

Szendi Gábor Attila

7.

13 óra

Baranyi Virág

8.

13 óra

Polyák Dzsennifer

9.

13 óra 30 perc

Sánta Viktória

10.

13 óra 30 perc

Halasi Bálint Mátyás

11.

13 óra 30 perc

Horváth Alexandra

12.

14 óra

Kima Miklós

13.

14 óra

Kima Petra

14.

14 óra

Laczkó Kata

15.

14 óra 30 perc

Nagy Gábor

16.

14 óra 30 perc

Nemcsek Tamás

18.

14 óra 30 perc

Vígh Edmond Tamás

19.

14 óra 30 perc

Németh Barbara

20.

15 óra

Szécsényi Evelin

21.

15 óra

Kis Dávid Tamás

22.

15 óra

 

 

 

 

 

 

 

 

NÉMET NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ TANULMÁNYI TERÜLET 1. vizsgacsoport

II. emelet 203. terem

2018. FEBRUÁR 26-ÁN (HÉTFŐ) NÉMET NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Gyimesi Tamás

2.

12 óra 30 perc

Kocsis Míra

3.

12 óra 30 perc

Kovács Nóra

4.

12 óra 30 perc

Gábor Gyöngyike Mária

5.

13 óra

Balla Gábor Mátyás

6.

13 óra

Gyuris Nándor

7.

13 óra

Bereczky Marcel

8.

13 óra

Frittmann Fanni

9.

13 óra 30 perc

Faragó Dominik János

10.

13 óra 30 perc

Lengyel Dorka

11.

13 óra 30 perc

Szirtes Balázs

12.

13 óra 30 perc

Balogh Bálint Miklós

13.

14 óra

Kovács Dorina Viktória

14.

14 óra

Nagy Barnabás

15.

14 óra

Rajta Adolf

16.

14 óra

Székely Ádám Zsolt

17.

14 óra 30 perc

Sárközi Anna

18.

14 óra 30 perc

Csomor Zsombor

19.

14 óra 30 perc

Mezei Eszter Anna

20.

14 óra 30 perc

Hevér Izabella

21.

15 óra

Kovács Antal

22.

15 óra

Kosik Renáta Ivett

23.

15 óra

Horváth Kincső

24.

15 óra

Kecskés Jázmin Anita

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

NÉMET NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ TANULMÁNYI TERÜLET 2. vizsgacsoport

I. emelet 109. terem

2018. FEBRUÁR 27-ÉN (KEDD) NÉMET NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Mócza Máté

2.

12 óra 30 perc

Slezák Petra

3.

12 óra 30 perc

Major László

4.

12 óra 30 perc

Wellmann Matthias

5.

13 óra

Pettner Hanna

6.

13 óra

Pusztai Alexander Patrik

7.

13 óra

Csabai Virág Anna

8.

13 óra

Egyed Laura Gizella

9.

13 óra 30 perc

Feldman Nóra Vivien

10.

13 óra 30 perc

Horváth Luca

11.

13 óra 30 perc

Járdi Attila

12.

13 óra 30 perc

Vizi Liána

13.

14 óra

Csorba Zsuzsanna

14.

14 óra

Seres Hanna Lea

15.

14 óra

Kokovai Márton

16.

14 óra

Halász Gréta

17.

14 óra 30 perc

 

18.

14 óra 30 perc

Kökény Beáta Petra

19.

14 óra 30 perc

Szabó Dániel

20.

14 óra 30 perc

Árvai Andrea Laura

21.

15 óra

Lehoczki Tamara Andrea

22.

15 óra

Deák Luca

23.

15 óra

Besenyi Zsolt Bence

 

 

 

SPORT TANULMÁNYI TERÜLET GYAKORLATI FELVÉTELI VIZSGÁJA

2018. FEBRUÁR 27-ÉN (Kedden) 14 ÓRÁTÓL

 

Azok a diákok, akik nyelvi szóbeli vizsgát is tesznek, a szóbeli vizsga után kapcsolódnak be a gyakorlati vizsgába.

 

Fényképes igazolványt, egyesületi és orvosi igazolást mindenki hozzon magával!

 

 

1.

Abonyi Eszter

2.

Alberti Dániel

3.

Bagdán Fábián

4.

Baksa Anna

5.

Bálint Izabella Éva

6.

Barna Patrícia

7.

Bellák Marcell

8.

Bernhardt Benjámin

9.

Bertalan Lili Laura

10.

Bessenyei Rajmond Bence

11.

Bicskei Leo

12.

Borsos Márton

13.

Botocska Jázmin Gréta

14.

Cseh Balázs

15.

Cserkó András

16.

Csikai Krisztina

17.

Csontos Ákos

18.

Csontos Virág

19.

Csúri Dájmond Dávid

20.

Demjén Bátor

21.

Dinnyés Benedek

22.

Diós Fanni

23.

Faragó Alex Nátán

24.

Fekete Ákos

25.

Filep Áron Kálmán

26.

Fodor Zalán

27.

Földi Bence Csaba

28.

Gammer Dominik Levente

29.

Garajszki Máté

30.

Gönczöl Bence

31.

Gyapjas Viktor

32.

Gyöngyi Dominik Lajos

33.

Győrfi Enzó

34.

Györgye Márk

35.

Harkai Anna

36.

Harkai Orsolya

37.

Harkai Orsolya

38.

Hegyi Boglárka Gréta

39.

Horváth Dorottya

40.

Huszka Blanka

41.

Ivkovic Milán

42.

Jánosi  Roland Sándor

43.

Jovan Benedek

44.

Juhász Konrád

45.

Karf Alex

46.

Kasnyik Bence

47.

Kiszel Gergő

48.

Kotroczó Péter

49.

Kovács Ádám

50.

Kovács Antal

51.

Kuchta Gábor Benedek

52.

Lázár Réka

53.

Lengyel Anna

54.

Lengyel Szabolcs

55.

Madari Levente

56.

Makai Zoltán

57.

Mezei Rajmund

58.

Milkovics Tünde Milda

59.

Nagy Gábor

60.

Nagy Levente

61.

Nagy Norbert

62.

Nárai Bence Zoltán

63.

Orbán Dominik Vazul

64.

Orlov Ambrus Szabolcs

65.

Palotai Dorina

66.

Pap Tímea

67.

Pataki Anna Dorottya

68.

Pécsi Villő

69.

Perjés Bendegúz

70.

Pesti Kristóf

71.

Pettner Hanna

72.

Polgár Melinda Dóra

73.

Pusztai Alexander Patrik

74.

Sárközi Soma Attila

75.

SchmidtÁron Igor

76.

Szabadi András

77.

Szabó Laura

78.

Szatmári Martin

79.

Szujó Attila

80.

Tamási Gergő

81.

Varga Sára

82.

Vári Petra

83.

Velkey Géza

84.

Viski Vivien

85.

Wellmann Matthias

86.

Zsadányi Zsolt

87.

Zsitva Zoltán Barnabás

 

Ideiglenes felvételi sorrend

Az ideiglenes felvételi sorrend megtekinthető az alábbi linkre kattintva:

IDEIGLENES FELVÉTELI SORREND

 

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries