Kezdőlap

A külföldi nyelvtanulási programban megnyílt a pályázati felület. A tanulóknak, vagy 18. életév alatti tanulók esetén a szülőknek regisztrálniuk kell a programban való részvételhez mind iskolai, mind egyéni pályázat esetén. Kérem a szülőket, hogy 2020. március 6. péntekig végezzék el a regisztrációt a 

 

KNyP pályázati rendszer - TKA

 

 

KNyP pályázati rendszer - TKA

honlapon a "regisztráció" menüpont alatt az alábbi tájékoztatónak megfelelően!

 

1. Tanulói regisztrációk

Ahhoz, hogy az intézmény a pályázatához hozzá tudjon rendelni tanulót, a tanulónak előzetesen regisztrálnia kell az online pályázati felületen.
A tanulót nem az intézménye regisztrálja, hanem a tanuló maga tudja elvégezni a regisztrációt (kiskorú tanuló esetében a szülő(k)/gondviselő végezheti el a regisztrációt).

A regisztráció és adategyeztetés folyamatának lépései a következők:

A. Felhasználói regisztráció
B. A tanuló pályázati jogosultságának ellenőrzése
C. A jogosult tanuló adategyeztetése
D. A tanuló pályázati regisztrációjának lezárása

A. Felhasználói regisztráció
Minden tanulót, aki részt kíván venni a pályázatban, felhasználóhoz kell kapcsolni a további adategyeztetés és a majdani beszámolás kezelése miatt.

A tanulói regisztráció megkezdése előtt a regisztráló személy, azaz a felhasználó (ez lehet maga a nagykorú tanuló vagy az egyik szülő/gondviselő) nevét, e-mail címét és a kommunikáció elsődleges nyelvét kell megadni (kérjük, hogy pályázóink választott kiutazási célországtól függetlenül a magyart jelöljék meg).

A rendszer e-mailben regisztrációs linket küld, melyre kattintva lehet tovább haladni a tanulói regisztráció és adategyeztetés folyamatában. (Egy regisztráló személy maximum 7 jogosult tanulót regisztrálhat.)

A regisztráció során kötelező a biztonsági szintnek megfelelő jelszó beállítása, az adatkezelési tájékoztató és a szoftverhasználati szerződés elfogadása.

B. A tanuló pályázati jogosultságának ellenőrzése
Tanulót a „Tanuló hozzárendelése” gombra kattintva lehet regisztrálni.
A tanulói regisztráció következő lépése során a rendszer ellenőrzi a tanuló jogosultságát a programban való részvételre. Ehhez
• a tanuló oktatási azonosítóját,
• a nevét,
• születési nevét,
• a születése időpontját,
• anyja lánykori nevét
• (16 éven aluli tanuló esetén szülői adatkezelési hozzájárulást)
szükséges megadni.

Amennyiben a rendszer a tanulót az általa megadott adatok alapján jogosultnak találja, úgy a tanuló lefolytathatja a Külföldi Nyelvtanulási Programban való részvételéhez szükséges adategyeztetést.

C. A jogosult tanuló adategyeztetése
A „Kérem, válasszon tanulót!” gombra kattintva kiválasztható az a tanuló, akinek az adategyeztetését szeretnénk elvégezni. Ezt követően „A tanuló adatai” gombra kattintva kezdhető meg az adategyeztetés.

A regisztrációs felületen a KIR adatbázisból betöltésre kerülnek a tanuló pályázatban való részvételéhez szükséges adatai. A regisztrációs felületen további adatok megadása szükséges: a tanuló (vagy nevében szülője/gondviselője) nyilatkozik többek közt:
• a megpályázható nyelvekről (4) (maximum 3 db) és a tanulmányút idején várható nyelvi szintjéről (a Közös Európai Referenciakeret alapján),
• törvényes képviselő(k)ről,
• esetlegesen SNI tényéről.

 

 

Csoportos nyelviskolai pályázat lépésről lépésre | KNYP - Külföldi Nyelv...

 

 

Sajátos nevelési igényű (SNI) tanuló esetében, amennyiben a programban részt kíván venni, de részvétele sajátos nevelési igényei következtében feltételekhez kötött (pl. akadálymentes iskolai környezet vagy szállás), illetve a tanulmányúton való részvétele többletköltséggel jár, úgy ezt a körülményt már a regisztráció során jelezni szükséges.
Az SNI-t csak abban az esetben szükséges bejelölni a pályázati felületen, ha a nyelviskola részéről különleges bánásmódra, körülményekre van szüksége a tanulónak, ill. ha kiegészítő támogatásra pályázik a Tempus Közalapítványnál.
Kiegészítő támogatás igénylésére a pályázati felületen kívül, külön eljárás keretében szükséges pályázni.

D. A tanuló pályázati regisztrációjának lezárása
A regisztráló személy a regisztrációs oldalon szereplő adatok valódiságáról nyilatkozik, és a véglegesítés gombbal lezárja az adott tanuló regisztrációját.

Az adategyeztetés lezárása után az adatok már nem módosíthatók.

Az adategyeztetés lezárása után a tanuló (egyéni vagy intézményi) pályázathoz felvehető abban az esetben, ha nem indít egyéni pályázatot.

Az intézmény kizárólag olyan tanulókat vehet fel pályázatába, akik regisztráltak és lezárták az adategyeztetést.

 

53. Országos Középiskolai Fotókiállítás pályázati kiírása megtalálható az alábbi linken:

www.okfp.hu

2020 Pécs

 

Megjelenés a kiírt időpont előtt legalább 15 perccel!

Német verseny miatt szóbeli mentesség az alábbi tanulókat illeti:

Capitan Tom

72559658893

Csősz Eliza

72550348648

Szabó Dóra

72584903808

 

8. OSZTÁLYOS NÉMET NYELVI SZÓBELI FELVÉTELI BEOSZTÁS 

2020.március 3. (kedd)

13:30-tól

Faragó Bulcsú 

72558719161

Pethő Sára

72559646266

Bende Nóra

72558713364

Varga Imre

72590113172

 

14:00-től:

Bencze Kata

72558654989

Kiszely Karolina Léna

72558221171

Bessenyei Réka

72581541474

Erdős Szabolcs Kristóf

72555078198

Nyúl Neszta

72554925143

 

2020.március 4. (szerda)

1. bizottság          13:30-tól

Csuma Zita Boglárka 

72559638086

Fekete Nelli Napsugár

72555023654

Kislőrinc Evelin

72569872930

Faragó Lilien

72560731978

 

1. bizottság          14:00-től:

Malecz Ferenc Máté

72567109635

Szabó Gina

72566667050

Majoros Cintia

72600769386

Horváth Szabolcs

72593352335

 

2. bizottság          13:30-tól

Szakonyi Kristóf 

72584898038

Baksai Hanna Henrietta

72584898762

Mahlaj Milán

72584915086

Antal Donát

72567082326

 

2. bizottság          14:00-től:

Székely Borbála

72565177529

Martinovics Flóra

72567110645

Buzás Barna

72554228746

 

2020.március 5. (csütörtök)

1. bizottság          13:30-tól

Szabó Hunor 

72565172335

Pécsi Lili 

72550354126

Hazafi Sándor 

72552473073

Balogh Edina Renáta

72565225288

 

1. bizottság          14:00-től:

Bán Luca Sára

72565200313

Kovács Sebestyén Patrik

72559642249

Türmer Liliána Klaudia

72585042104

2. bizottság          13:30-tól

Suba Liliána 

72584909919

Üres-Farkas Johanna 

72567131322

Kecskeméti Koppány 

72593585088

Svébis Klaudia

72565216411

2. bizottság          14:00-től:

Szaller Emese

72565221378

Kohajda Ádám

72550364839

Kollár Péter

72550360132

Drabant Máté

72559666429

8. OSZTÁLYOS ANGOL NYELVI SZÓBELI FELVÉTELI BEOSZTÁS 

2020.március 3. (kedd)

1. bizottság          13:30-tól

Csuma Zita Boglárka 

72559638086

Kenderes Kinga 

72589168436

Cseman Péter Máté

72567908186

Csikós Szabina

72557944723

 

1. bizottság          14:00-től:

Pető Gergő

72557954837

Fodor Léna

72564410334

Takács Janka Ágnes

72564415798

Bozó Barnabás

72449195893

 

1. bizottság          14:30-tól:

Németh Zsanett

72435463787

Kenyeres Lili Noémi

72559629238

Nagy Károly Márton

72559659970

Somogyi Kata

72559633301

 

1. bizottság          15:00-től:

Nagy Tímea

72599353509

Barta Léna Veronika

72535735997

Kurucz Katica

72560808296

Merényi Máté

72590669504

 

1. bizottság          15:30-tól:

Várkonyi Kata

72584934985

Faragó Bulcsú 

72558719161

Pethő Sára 

72559646266

 

 

2. bizottság          13:30-tól

Huszárik Boróka

72550048801

Molnár Kata 

72552158437

Bránya Adrienn

72555805711

Damásdi Zsolt

72551317172

2. bizottság          14:00-től:

Hunyadi Dorina

72555855446

Kovács Gergely

72564412885

Földi Rita Laura

72589857628

Kovács Márk

72562315630

 

 

 

2. bizottság          14:30-tól:

Bessenyei Márk István

72566620949

Oláh Hanna

72559660846

Rapcsó Petra

72559674494

Talmácsi Janka

72533007233

 

2. bizottság          15:00-től:

Varga Marcell

72559677825

Szabó Zalán Hunor

72598950757

Barna Sándor

72560697929

Hodossy Petra

72560792525

 

2. bizottság          15:30-tól:

Dobány Barnabás

72592508674

Magony Zsófia Nikolett

72576891201

Szakonyi Kristóf 

72584898038

 

2020.március 4. (szerda)

1. bizottság          13:30-tól

Csillag Levente Balázs

72558716849

Dóka Enikő

72558718137

Lőrincz Anna

72558266638

Ujvári Ármin

72558693127

 

1. bizottság          14:00-től:

Alt Boglárka

72581039218

Krajcsovszki Márton

72554237941

Jóvér Dorottya

72550261439

Szabó Boglárka

72547454059

 

1. bizottság          14:30-tól:

Járomi Áron

72552148172

Facskó Bettina

72550353488

Bálint Kata

72584943160

Bánfi Csenge

72584918785

 

1. bizottság          15:00-től:

Battancs Dávid

72584920916

Tánczos Dorka

72566515890

Gelányi Csanád Péter

72556110843

Farkas Bendegúz László

72566498314

 

 

 

 

1. bizottság          15:30-tól:

Cseh Janka

72566529751

Gere Viktória

72576885296

 

2. bizottság          13:30-tól

Farkas Petra

72558721221

Krékity Zsombor

72558264446

Polgár Viola

72561947300

Szántó Anna

72565174017

 

2. bizottság          14:00-től:

Márki Domonkos

72556053003

Kámán Ákos

72600407331

Garami Krisztina Szonja

72566632485

Nagy Gergely

72566655766

 

2. bizottság          14:30-tól:

Keresztes Blanka

72552151810

Rigó Rebeka

72550358715

Engel Dorián Márk

72584940131

Fegyvári Dóra

72584929958

 

2. bizottság          15:00-től:

Gajdácsi Eszter

72576296902

Sáfár Lara

72566499062

Karsai Karsa Zsolt

 

72404724592

 

Örkényi István

72566504770

 

2. bizottság          15:30-tól:

Lakatos Vivien Gizella

72566505947

Peresztegi Diána

72566525850

 

3. bizottság          13:30-tól

Gősi György

72558725122

Kullai Tamás

72558264212

Steklovits Máté

72569797110

Zentai Katalin Zoé

72565185709

 

3. bizottság          14:00-tól

Gulyás Janka

72575807286

Bata Liliána

72592101733

Major Richárd

72581893987

Papincsák Letícia

72566527686

 

3. bizottság          14:30-tól

Unti Zsófia Viktória

72550346302

Kárász Barnabás

72584922590

Lázár Jázmin Dézi

72584920003

Magyar Lora

72584941077

 

3. bizottság          15:00-tól

Mihajlovits Norbert

72584931580

Lendvai Zalán Mátyás

72323815991

Mühl Nándor

72405109337

Takács Bálint József

72566507754

 

3. bizottság          15:30-tól

Kovács Boglárka

72566504921

Rábel Gergő Dániel

72566532283

 

2020.március 5. (csütörtök)

1. bizottság          13:30-tól

Hévizi Dóra Ágnes 

72564412070

Kollár Bálint

72584930340

Szabó Levente

72584926259

Dávid Benjámin

72566495644

 

1. bizottság          14:00-től:

Sütő Márton

72564414683

Rázsonyi Luca Dorka

72551792929

Biró Noémi

72550253016

Adonyi Lilla Szkilla

72566608022

 

1. bizottság          14:30-tól:

Péntek Melani

72558685125

Kis Martin

72554356011

Biró Dávid László

72589264147

Erdei Enikő

72589962356

 

1. bizottság          15:00-től:

Nagy Zsombor Bence

72584912709

Puskás Nóra Petra

72584895116

Lovas Laura Petra

72567108511

Nyúl Dominika

72566504242

1. bizottság          15:30-tól:

Piszmán Petra

72567117860

Parádi Eszter

72558684736

 

2. bizottság          13:30-tól

Gulyás-Kis Zsófia 

72602676301

Móczár Zalán

72576322726

Szabó Lili Sára

72550342920

Sárai-Szabó Zsolt

72566497863

Hazafi Sándor 72552473073

 

2. bizottság          14:00-től:

Szvoboda Csanád

72591969579

Katona Márton Miksa

72568890872

Gondi Anikó

72558667501

Kis Vivien Kitti

72563676904

 

2. bizottság          14:30-tól:

Balla Nadin Liza

72592506016

Keserű Marcell

72567100095

Kiss Ákos

72590127991

 

2. bizottság          15:00-től:

Kis Dorottya

72567100934

Kovács Borbála

72567105378

Rádi Bianka

72567118071

Sándor Nóra

72567122842

 

2. bizottság          15:30-tól:

Zakubszki Bence

72574190190

 

3. bizottság          13:30-tól

Kele Álmos a+t

72567099557

Seremet Milán Attila a+t

72584896605

Csepregi Judit Rita a+t

72551280896

Rácz Dávid a+t

72564413677

 

3. bizottság          14:00-tól

Karai Noémi

72587581412

Zaskó Johanna

72563980108

Virág Katalin

 

72567136516

 

Kocsi János Timót

72558674275

 

3. bizottság          14:30-tól

Csaba Kristóf

72554348708

Hernádi Ádám

72566636733

Mészáros Viktória Lili

72589429971

Végh Laura Fanni

72589860721

 

3. bizottság          15:00-tól

Algisi Noémi

72567081356

Danyi Zénó

72567090284

Nagy Jázmin Jávorka

72589544187

Sántha Kíra

72567123572

 

A testnevelés gyakorlati felvételi időpontja: 2020. március 5. csütörtök

Gyülekező sportfelszerelésben, a tornateremben14:00-kor

hiányzó sportorvosi, egyesületi és sporteredményekigazoló papírjainak leadása is ekkor történik.

Jelentkezők listája:

Név

Oktatási azonosító

Átrok István Zalán

72558041001

Banai Bence

72560766928

Bartus Mór Benedek

72797157020

Borsik Boglárka Karolina

72584901527

Borsos Janka

72593336897

Czár Bakács Gábor

72589859767

Csaplár Hanna

72550231091

Csepregi Judit Rita

72551280896

Dávid Benjámin

72566495644

Deák Zalán

72563901472

Dobos Kornél

72559638952

Dolgoborodov András

72572602098

Dombi Patrik

72572604717

Eichardt Krisztián

72551512014

Farkas Janka

72558663173

Fodor Milán

72597344995

Gondi Károly

72563673537

Görög Ádám

72550348343

Gulyás-Kis Zsófia

72602676301

Győri András

72575567985

Hazafi Sándor

72552473073

Herczeg Dávid

72592508870

Hermann Anna Zsófia

72584043582

Hermann Zille Hanga

72553426819

Hévizi Dóra Ágnes

72564412070

Horváth Csaba

72557935813

Hőgye Attila

72321459340

Kecskeméti Koppány

72593585088

Kele Álmos

72567099557

Kéri Krisztofer

72564412221

Kiss Zoltán

72572610975

Koleszárik Balázs

72563677474

Kollár Bálint

72584930340

Kovács András

72587479393

Kovács Péter Dániel

72578516540

Lenkei Cintia

72566523319

Lőrincz Boldizsár Zalán

72565132581

Lugosi Csenge

72567109045

Makádi Martin

72558268300

Markó Evelin

72455836232

Móczár Zalán

72576322726

Molnár Dorottya

72550351385

Molnár Zsanett

72561943455

Nagy Gergely Richárd

72563688271

Nagy Lőrinc Sándor

72550344030

Nyúl Neszta

72554925143

Palásti Csenge

72567116578

Pécsi Lili

72550354126

Pettner Dávid

72593591568

Plasó Kristóf

84327932800

Rácz Dávid

72564413677

Romanóczi György

72552162654

Sárai-Szabó Zsolt

72566497863

Sebestyén Barnabás Lajos

72554350555

Seremet Milán Attila

72584896605

Suba Liliána

72584909919

Sütő Márton

72564414683

Szabó Benedek Bátor

72556079565

Szabó Hunor

72565172335

Szabó Levente

72584926259

Szabó Lili Sára

72550342920

Szabó Máté

72594119399

Szabó Rebeka

72565172881

Szekeres Péter Ákos

72562318060

Tót Ignác

72559676686

Üres-Farkas Johanna

72567131322

Varga Dóra Krisztina

72567133499

Varga Péter

72584891574

 

 

SZÓBELI GYAKORLATI FELVÉTELI

 

A szóbeli meghallgatások időpontja iskolánkban az alábbi időpontokra módosult:

 

Szóbeli és gyakorlati felvételi vizsgákra: 2020. március 03-05. között kerül sor.

Pótló felvételi (kizárólag betegség miatt): 2020. március 10.

 

Részletes beosztás a honlapon 2020. 02. 25-től várható, külön értesítést nem küldünk.

Megértésüket köszönjük. 

A 2019/2020-as tanév XX. TUDOK Konferenciája hazai döntője Veszprémben, február 14-15-én zajlott a Vetési Albert Gimnázium szervezésében. A Kecskeméti Bolyai János Gimnázium hagyományainak megfelelően, az idén is több projekttel nevezett a konferenciára.

Az Élet és Környezettudományi szekcióra „Kecskemét környezeti terhelési térképe” projekttel Hornyák Máté és Szekeres György 11. évfolyamos tanulók neveztek, a Műszaki és Reáltudományok szekcióra az „Okosító” projekttel Varga Bence, a „Matematikai okos példatárral” Kovács János 9. évfolyamos tanulók jelentkeztek. Az előzetesen elküldött projekteket a bíráló bizottság a konferencián bemutathatónak értékelte, így tanulóink a XX. TUDOK Konferencián kutatómunkájuk eredményeit az érdeklődő résztvevők előtt előadták.

A számos és változatos projektek rávilágítottak a XXI. század kihívásaira, a tanulók által javasolt ötletes megoldásokra. Ennek szellemében kapott lehetőséget Hornyák Máté és Szekeres György, hogy iskolánkat és Kecskemétet képviselje az áprilisi nemzetközi döntőn. A felkészülés, a mérőeszközök beszerzése, a konferencián való részvétel az NTP-NKI-19 nyertes pályázat támogatásával valósult meg, Sikó Dezső szaktanár mentorálásával.

A Neumann János Egyetem ingyenes emelt szintű érettségire felkészítő kurzusokat tart középiskolás diákoknak matematika, fizika és informatika tantárgyakból, elősegítve ezzel az új felsőoktatási felvételi követelményeknek való megfelelést.

A részletek és a jelentkezési információk az alábbi weboldalon érhetők el:

https://gamf.uni-neumann.hu/emelt-szintu-erettsegi-felkeszito

A kurzusokra jelentkezni 2020. február 24-ig lehet a regisztrációs űrlap kitöltésével.

2020. január 18-án 9.30-ravárjuk a felvételiző tanulókat. A diákok személyazonosságuk igazolására hozzák magukkal a személyi igazolványukat vagy diákigazolványukat, esetleg útlevelüket. A felvételi dolgozatok megírásához kék vagy fekete tollra, körzőre, vonalzóra és szögmérőre van szükségük. Más segédeszköz használata tilos.

 Pótló írásbeli felvételi (kizárólag betegség miatt): 2020. január 23. 14-16 óráig.

Az értékelt dolgozatok megtekintése:

2020. január 24-én 8.00-16.00 óra között a 7.sz. teremben.

Jogorvoslati kérelem leadása: 2020.január 27-én 16 óráig lehetséges.

Az értékelő lapokat 2020. február 6-ig kiküldjük az általános iskoláknak.

Az értékelő lapok személyes átvételére 2020. január 30-án (csütörtökön) 8.00–16.00 óra között van lehetőség az iskola titkárságán.

Kérjük hozzák magukkal a személyazonosság igazolására személyazonossági igazolványukat vagy diákigazolványukat, esetleg útlevelüket.

A JAVÍTÁSI-ÉRTÉKELÉSI ÚTMUTATÓK 2020. JANUÁR 18-ÁN 13.00 ÓRÁTÓL A KÖVETKEZŐ HONLAPON TEKINTHETŐK MEG:

www.oktatas.hu

 

SZÓBELI-GYAKORLATI FELVÉTELI

Szóbeli és gyakorlati felvételi vizsgákra 2020. március  03-05. között kerül sor.

Pótló felvételi (kizárólag betegség miatt): 2020. március 10. 

A felvételizők sorrendjét pontos időpontokkal honlapunkon tesszük közzé 2020. február 25-től, külön értesítést nem küldünk!

 

www.bolyai-kkt.sulinet.hu

 

Az alábbi oktatási azonosítójú diákok központi írásbeli felvételi eljárásra való jelentkezését feldolgoztuk. Várjuk őket 2020. január 18-án 9:30-kor a Kecskeméti Bolyai János Gimnázium épületében (Kecskemét, Irinyi u. 49).

72564407947
72558711127
72567081356
72581039218
72567082326
72592506016
72560697929
72797157020
72460213684
72558713364
0
72550372447
72449195893
72557942353
72560316183
72554228746
72559658893
72554348708
72591963566
72567908186
72558716277
72558716849
72550348648
72566495644
72563901472
72559638952
72558718137
72572604717
72586913385
72584940131
72550353488
72558719161
72558720609
72558721221
72558722256
72788068413
72405345989
72569870927
72566632485
72584932695
72558725122
72602676301
72564411799
72555142341
72566636733
72564412070
72551395348
72587581412
72584922590
72404724592
72554231536
72550373130
72567099557
72564412221
72567100934
72554356011
72563676904
72569872930
72555346029
72554352827
72589993343
72550364839
72584930340
72550360132
72558261159
0
72564412885
72562315630
72578516540
72559642249
72554265051
72558264446
72551505468
72551507121
72323815991
72566523319
72585942186
72567108511
72558266638
72567109045
72551789647
72581893987
72558268300
72566652183
72556053003
72455836232
72567112283
72584931580
72561943455
72435476088
72581883354
72575896606
72554925143
72566527686
72593591568
72567117860
72561947300
72555144560
72555144248
72564413677
72567118071
72551792929
72550358715
72550373794
72566497863
72584897317
72554931347
72554350555
72584896605
72560281121
0
72559633301
72584928324
72556079565
72550342920
72567126091
72565177529
72562318060
72550369049
72587563871
72591969579
72564415798
72557479712
72558693127
72558693655
72567131322
72567133499
72590113172
72567134155
72584891574
72584934985
72589860721
72567136516
72558713720
72592508870
72584043582

Országos döntőbe jutott V-VI. korcsoportos röplabda csapatunk. Az országos elődöntőben fiaink magabiztosan győzték le a Zalaegerszegi Kölcsey Ferenc Gimnáziumot és a Szekszárdi  SZC Perczel Mór Szakképző Iskola és Kollégiumot, így az ország legjobb 8 csapata között vannak.

A csapat tagjai: Szabó Kornél, Szamler Roland, Keskeny Dániel, Török Soma, Kiss Bendegúz, Bogdán Bence, Kiss Hunor, Török Zsombor, Csordás Attila, Kiss Bence

Iskolánk német nyelvi munkaközössége városi szintű középiskolás német nyelvi versenyt rendezett a 10. évfolyamon tanuló diákok számára, melynek témája a Digitale Welt-Smarte Welt/ Digitális világ – okos világ” volt.

A verseny győztesei:

1. Tóth András    Kecskeméti Bolyai János Gimnázium

Szaktanára: Schnell Ildikó

2. Papp Ildikó Hanna   Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Szaktanára: Molnár Marianna

3. Szarvas Fanni  Kecskeméti Református Gimnázium

Szaktanára: Dr. Hamarné Neuhauser Ágnes

Gratulálunk!

 

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

March 2021
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum