Kezdőlap

Kedves Felvételiző Nyolcadikosok!

 

A felvételi vizsgákat a következő időpontokban szervezzük:

Angol szóbeli felvételi: március 1-3.

Német szóbeli felvételi: március 8-9.

Testnevelés gyakorlati felvételi: március 8-9.

 

A vizsgák 13 órakor kezdődnek. Párhuzamosan több bizottság működik.

A szóbeli felvételik beosztását és a felvételin érvényes szabályokat, kéréseinket az alábbiakban olvashatjátok.

Kérjük, hogy a kiírt időbeosztást mindenki pontosan tartsa be! Az iskola épületébe a felvételiző diák csak a megjelölt időpontban léphet be. Belépésnél az automatáknál kötelező a testhőmérséklet-mérés. A felvételi beszélgetés után kérjük, a legrövidebb időn belül hagyjátok el az épületet! Ne várjátok most meg társaitokat, barátaitokat! Szülők, kísérők az épületbe nem léphetnek be!

Maszk használata iskolánkban a folyosón és más közösségi terekben kötelező! Mindenkit kérünk, hogy lehetőleg viselje a maszkot a vizsgateremben is, és azt csak a vizsgáztatók kérésére vegye le! A termek bejáratánál maszkot és kézfertőtlenítőt is elhelyezünk. A vizsgán az esetleges képek, feladatok kivetítőn fognak megjelenni. Kérjük, ennek megfelelően készüljetek (szemüveg, stb.). A vizsgára arcképes igazolványt mindenki hozzon magával!

A vizsgáztató tanárok is maszkban lesznek, de kérésetekre, ha nem érhető a feladat, vagy kérdés, szóljatok és a kérdést maszk nélkül is felteszik, megismétlik!

A sportfelvételin kérjük, aki még nem adta le, mutassa be a sporteredményeiről szóló igazolást! A teremben csak a felvételiztető tanárok és a felvételizők tartózkodhatnak.

Kérjük, betegen senki ne jöjjön felvételizni! Mindenki ügyeljen a 1,5 méteres távolságtartásra!

Aki a megadott időpontban betegség, vagy karantén miatt nem tud megjelenni, telefonon vagy e-mailben jelezze. (76/507-523, This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.) Velük egyeztetünk a pótfelvételi időpontjáról. Pótnap március 11. és március 12.. Az érintett tanulók a pótnapra orvosi igazolással, vagy a karantén feloldását igazoló dokumentummal jöhetnek!

 

Eredményes felkészülést kívánunk mindenkinek!

 

 

ANGOL NYELV
         
Angol nyelv 1. számú vizsgabizottság
2. terem
2021. március 1. hétfő
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Balázs Attila 12:50 13:00
2. Bloom Zoe Sára 13:00 13:10
3. Galamb Gergő 13:10 13:20
4. Holler Sára Eszter 13:20 13:30
5. Kaszap Alexa 13:30 13:40
6. Lipóczi Zoltán Bence 13:40 13:50
7. Molnár Lili 13:50 14:00
8. Nyeső Edvárd Pál 14:00 14:10
9. Rédei Zsuzsanna 14:10 14:20
10. Szenics Gréta 14:20 14:30
11. Tóth Brigitta 14:30 14:40
12. Velkei Vászoly 14:40 14:50
         
Angol nyelv 2. számú vizsgabizottság
3. terem
2021. március 1. hétfő
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Adler Kende 12:50 13:00
2. Benke Gréta Boglárka 13:00 13:10
3. Fodor Mirella Hanna 13:10 13:20
4. Hatvani Balázs 13:20 13:30
5. Juhász Réka 13:30 13:40
6. Kürtösi Petra Zsófia 13:40 13:50
7. Mármarosi Eszter 13:50 14:00
8. Nagy Zsófia (Kecskemét, Arany J.) 14:00 14:10
9. Pinke Karola 14:10 14:20
10. Szabó Hanna 14:20 14:30
11. Tirol Lilla 14:30 14:40
12. Varga Ádám Tibor 14:40 14:50
         
Angol nyelv 3. számú vizsgabizottság
204. terem
2021. március 1. hétfő
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Andrási Panna 12:50 13:00
2. Bozóky Boldizsár 13:00 13:10
3. Forauszberger Fanni 13:10 13:20
4. Hegedűs Ádám 13:20 13:30
5. Jux Benjamin Michael 13:30 13:40
6. László Tamás 13:40 13:50
7. Mezei Liliána Kira 13:50 14:00
8. Nagy-Kanász Levente 14:00 14:10
9. Qin Fanni 14:10 14:20
10. Szabó Hanna Csenge 14:20 14:30
11. Torma Levente Tamás 14:30 14:40
12. Varga Nóra 14:40 14:50
         
Angol nyelv 4. számú vizsgabizottság
202. terem
2021. március 1. hétfő
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Babai Enikő 12:50 13:00
2. Borbás Balázs 13:00 13:10
3. Füleki Botond 13:10 13:20
4. Hegedűs Nóra 13:20 13:30
5. Kalán Zsófia 13:30 13:40
6. Lénárt Dániel Szabolcs 13:40 13:50
7. Molnár Alexandra 13:50 14:00
8. Papp Roland 14:00 14:10
9. Quiroz-Nagy Luciana 14:10 14:20
10. Szarka Szintia 14:20 14:30
11. Tóth Anna  14:30 14:40
12. Varga-Fekete Zsófi 14:40 14:50
         
Angol nyelv 5. számú vizsgabizottság
205. terem
2021. március 1. hétfő
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Bakonyi Norman 12:50 13:00
2. Borbás Víta 13:00 13:10
3. Gaál Barnabás 13:10 13:20
4. Hegymegi-Jakó Tamás 13:20 13:30
5. Kalóz Kira 13:30 13:40
6. Li Veronika Teodóra 13:40 13:50
7. Mozsárik Levente 13:50 14:00
8. Nemetz Mirella Krisztina 14:00 14:10
9. Rácz Fanni 14:10 14:20
10. Szegedi Levente 14:20 14:30
11. Tóth Balázs 14:30 14:40
12. Váróczi Míra 14:40 14:50
         
Angol nyelv 1. számú vizsgabizottság
2. terem
2021. március 2. kedd
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Bene László Dominik 12:50 13:00
2. Fleig Áron 13:00 13:10
3. Hajnal Ármin 13:10 13:20
4. Janó Tamás 13:20 13:30
5. Kovács Kíra Barbara 13:30 13:40
6. Majer Emma 13:40 13:50
7. Nagy Zsófia (Nagykőrös, Arany J.) 13:50 14:00
8. Pinczés Panna 14:00 14:10
9. Szabó Gergő 14:10 14:20
10. Tekes Tekla 14:20 14:30
11. Valkai Réka Mónika 14:30 14:40
12. Zakar Lili Mária 14:40 14:50
         
Angol nyelv 2. számú vizsgabizottság
3. terem
2021. március 2. kedd
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Bársony Réka 12:50 13:00
2. Csizi Miron 13:00 13:10
3. Gorenflo Marlene 13:10 13:20
4. Horváth Máté 13:20 13:30
5. Kollár Luca 13:30 13:40
6. Magony Dárius 13:40 13:50
7. Nagy Marcell 13:50 14:00
8. Nemes Kata 14:00 14:10
9. Sárosi Bálint 14:10 14:20
10. Sztrehovszki Anna 14:20 14:30
11. Tóth-Kovács Lili 14:30 14:40
12. Virág Zsófi 14:40 14:50
         
Angol nyelv 3. számú vizsgabizottság
204. terem
2021. március 2. kedd
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Bartos Boróka 12:50 13:00
2. FaragóJúlia 13:00 13:10
3. Görög Vanda 13:10 13:20
4. Horváth Zalán 13:20 13:30
5. Kovács Álmos Zalán 13:30 13:40
6. Magyar Máté 13:40 13:50
7. Nagy Petra Réka 13:50 14:00
8. Pécsi Boglárka 14:00 14:10
9. Somos Adél 14:10 14:20
10. Tál Csenge Kincső 14:20 14:30
11. Turbucz Dániel 14:30 14:40
12. Vittnyédy István Dániel 14:40 14:50
         
Angol nyelv 4. számú vizsgabizottság
202. terem
2021. március 2. kedd
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Baticz Laura Bernadett 12:50 13:00
2. Farkas Benedek 13:00 13:10
3. Gróf Gergő 13:10 13:20
4. Hosszú Hanna Daniella 13:20 13:30
5. Kovács Éva 13:30 13:40
6. Magyar Veronika Menta 13:40 13:50
7. Nagy Rozália 13:50 14:00
8. Pfendert Zsófia Tímea 14:00 14:10
9. Sós Borbála 14:10 14:20
10. Tapodi Zsóka 14:20 14:30
11. Vajda Véda 14:30 14:40
12. Walter Dávid 14:40 14:50
         
Angol nyelv 5. számú vizsgabizottság
205. terem
2021. március 2. kedd
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Batmyagmar Namuun 12:50 13:00
2. Fekete Zoltán Álmos 13:00 13:10
3. Gyapjas Márkó 13:10 13:20
4. Jámbor Vivien 13:20 13:30
5. Kovács Janka 13:30 13:40
6. Magyari Míra 13:40 13:50
7. Nagy Szabolcs József 13:50 14:00
8. Pigler Zsófia 14:00 14:10
9. Szabó Gábor 14:10 14:20
10. Tarjányi Hanna 14:20 14:30
11. Vakulya Nóra Irén 14:30 14:40
12. Wolf Hanna 14:40 14:50
         
Angol nyelv 1. számú vizsgabizottság
2. terem
2021. március 3. szerda
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Barna Zsombor 12:50 13:00
2. Csasztvan Hajnalka Rubina 13:00 13:10
3. Gonda Veronika Tünde 13:10 13:20
4. Horváth Hanna (Kecskemét, II. Rákóczi F.) 13:20 13:30
5. Kiss Boglárka 13:30 13:40
6. Maglódi Tamara 13:40 13:50
7. Nagy Dóra 13:50 14:00
8. Palotás Panna 14:00 14:10
9. Sári Hédi 14:10 14:20
10. Sztraka Enikő 14:20 14:30
11. Tóth Tünde 14:30 14:40
12. Virág Dániel 14:40 14:50
         
Angol nyelv 2. számú vizsgabizottság
3. terem
2021. március 3. szerda
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Balogh Gergő 12:50 13:00
2. Brezina Dorka Rebeka 13:00 13:10
3. Gáspár Kira 13:10 13:20
4. Homoki Márton 13:20 13:30
5. Keresztes-Nagy Hanna 13:30 13:40
6. Lovistyek Lili 13:40 13:50
7. Molnár Rebeka 13:50 14:00
8. Oláh Sára Viola 14:00 14:10
9. Rigó Viktória 14:10 14:20
10. Szentpéteri Bence Dávid 14:20 14:30
11. Tóth Gergő 14:30 14:40
12. Venyingi Luca 14:40 14:50
13. Zelenyánszki Judit 14:50 15:00
         
Angol nyelv 3. számú vizsgabizottság
204. terem
2021. március 3. szerda
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Balogh Zorka 12:50 13:00
2. Bozsó Boldizsár 13:00 13:10
3. Gatyás Bodza 13:10 13:20
4. Hornyák Zsombor 13:20 13:30
5. Kerny Lilla 13:30 13:40
6. Mácsai Dóra 13:40 13:50
7. Molnár Zsófia 13:50 14:00
8. Oláh Zita 14:00 14:10
9. Rimóczi Lili 14:10 14:20
10. Szigeti Anna Judit 14:20 14:30
11. Tóth István Bendegúz 14:30 14:40
12. Vér Benjámin 14:40 14:50
13. Zilahi Eszter Boglárka 14:50 15:00
         
Angol nyelv 4. számú vizsgabizottság
202. terem
2021. március 3. szerda
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Baranyi Bálint 12:50 13:00
2. Budai Borka 13:00 13:10
3. Geiszt Boglárka 13:10 13:20
4. Horváth Anna 13:20 13:30
5. Kirschner Anna 13:30 13:40
6. Mácsai Levente Gábor 13:40 13:50
7. Molnár Csenge 13:50 14:00
8. Ormai Réka 14:00 14:10
9. Rück Renáta 14:10 14:20
10. Szokolyai Réka 14:20 14:30
11. Tóth Lilien 14:30 14:40
12. Vincze Vivien 14:40 14:50
13. Zsigár Izabella Loretta 14:50 15:00
         
Angol nyelv 5. számú vizsgabizottság
205. terem
2021. március 3. szerda
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Baranyi Zsombor 12:50 13:00
2. Caruso Aurelia 13:00 13:10
3. Gombos Milán Botond 13:10 13:20
4. Horváth Hanna (Pusztavacs) 13:20 13:30
5. Kis Maja Zsóka 13:30 13:40
6. Mádai Csenge 13:40 13:50
7. Nagy Bianka 13:50 14:00
8. Páger Áron 14:00 14:10
9. Sál Vivien Mónika 14:10 14:20
10. Szöllősi Lora Lotti 14:20 14:30
11. Tóth Szonja 14:30 14:40
12. Virág Alexandra Elina 14:40 14:50
         
NÉMET NYELV
         
Német nyelv 1. számú vizsgabizottság
204. terem
2021. március 8. hétfő
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Benedikti-Rembeczky Hanna 12:50 13:00
2. Fábián Zsanett 13:00 13:10
3. Gorenflo Marlene 13:10 13:20
4. Horváth Kitti 13:20 13:30
5. Kanyó Boldizsár 13:30 13:40
6. Kovács Péter 13:40 13:50
7. Kökény Szilvia Mária 13:50 14:00
8. Ládi Gellért 14:00 14:10
9. Mahlaj Mara 14:10 14:20
10. Nagy Petra  14:20 14:30
11. Orlov Katinka 14:30 14:40
         
Német nyelv 2. számú vizsgabizottság
202. terem
2021. március 8. hétfő
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Kovács Éva 12:50 13:00
2. Kovács Roland 13:00 13:10
3. Kubányi Emily Moon 13:10 13:20
4. Lejer Zoltán 13:20 13:30
5. Molnár Eliza 13:30 13:40
6. Nyeső Edvárd Pál 13:40 13:50
7. Pintér Alexandra 13:50 14:00
8. Schiszler Nóra 14:00 14:10
9. Stróbl Ádám Levente 14:10 14:20
10. Tancsa Marcell 14:20 14:30
11. Ungor Márta Bettina 14:30 14:40
12. Rádi Eszter Anna  14:40 14:50
         
Német nyelv 3. számú vizsgabizottság
205. terem
2021. március 8. hétfő
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Németh Martin 12:50 13:00
2. Ország Gergő 13:00 13:10
3. Rácz Kevin 13:10 13:20
4. Révész Kolos 13:20 13:30
5. Simon Zsófia 13:30 13:40
6. Szily Anna 13:40 13:50
7. Tyavoda Lilien 13:50 14:00
8. Vad Fruzsina Gréta 14:00 14:10
9. Vincze Vivien 14:10 14:20
10. Zavaczky Éva 14:20 14:30
         
Német nyelv 1. számú vizsgabizottság
204. terem
2021. március 9. kedd
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Baranyi Bálint 12:50 13:00
2. Csősz Nóra 13:00 13:10
3. Gajdácsi Vanessza 13:10 13:20
4. Hermanutz Ádám 13:20 13:30
5. Kakas Roland 13:30 13:40
6. Pljesovszki Gergő 13:40 13:50
7. Rédei Zsuzsanna 13:50 14:00
8. Schiszler Petra Laura 14:00 14:10
9. Szaszkó Tiara 14:10 14:20
10. Tóth Tünde 14:20 14:30
         
Német nyelv 2. számú vizsgabizottság
202. terem
2021. március 9. kedd
Sorszám Név Belépés az intézménybe Vizsga kezdete
1. Balogh Donát 12:50 13:00
2. Budai Borka 13:00 13:10
3. Ferenczi Kamilla Anna 13:10 13:20
4. Gujbán Rebeka 13:20 13:30
5. Jankó Zsanna 13:30 13:40
6. Kis Boglárka 13:40 13:50
7. Kovács Petra 13:50 14:00
8. Könyves Anna Luca 14:00 14:10
9. Látó Dorina 14:10 14:20
10. Mótyán Evelin 14:20 14:30
         
         

 

2021/2022. TANÉVRE A SPORTOSZTÁLYBA FELVÉTELIZŐK IDŐBEOSZTÁSA

 

2021. MÁRCIUS 8. HÉTFŐ 1. csoport

Ssz. Név érkezés, öltözés, igazolások

 

felvételi

öltözés, távozás  
  1. 1.
Aczél-Szabó Csongor 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 2.
Alzetta Ákos 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 3.
Bagó Boglárka 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 4.
Baranyi Bálint 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 5.
Bíró Melinda 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 6.
Bodnár Ábel Bendegúz 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 7.
Bodnár Hanna Aranka 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 8.
Borsos Zsófia 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 9.
Czár Ajsa Anna 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 10.
Csicsó Máté 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 11.
Dakó Gábor 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 12.
Domokos Balázs 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 13.
Donát Gergő 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 14.
Dongó Dorina 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 15.
Dömötör Zsolt Béla 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 16.
Faragó Ádám Gyula 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 17.
Faragó Botond 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
  1. 18.
Fazekas Levente Nimród 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:15-ig  
TAKARÍTÁS, FERTŐTLENÍTÉS 14:15-14:30-IG

2021. MÁRCIUS 8. HÉTFŐ 2. csoport

Ssz. Név érkezés, öltözés, igazolások

 

felvételi

 

öltözés, távozás

 
  1. 19.
Fazekas Tamás Koppány 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 20.
Ferenczi Dániel Balázs 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 21.
Fleig Áron 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 22.
Fodor Tamás Bence 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 23.
Füleki Botond 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 24.
Fűz Lora 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 25.
Galamb Gergő 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 26.
Gergő Janka 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 27.
Gyapjas Botond 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 28.
Gyapjas Márkó 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 29.
Gyenes Róbert 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 30.
Hajdú Levente 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 31.
Hajnal Norbert István 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 32.
Héjjas Bence Tamás 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 33.
Herceg Vanessza 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 34.
Hermán Viktória 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 35.
Horváth András 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
  1. 36.
Horváth Dániel 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00  
TAKARÍTÁS, FERTŐTLENÍTÉS 16:00-16:15-IG

2021. MÁRCIUS 8. HÉTFŐ 3. csoport

Ssz. Név érkezés, öltözés, igazolások

 

felvételi

 

öltözés, távozás

  1. 37.
Horváth Máté 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 38.
Illés Gerda Nóra 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 39.
Illés Petra 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 40.
Jux Benjamin Michael 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 41.
Kajtár Mátyás Krisztián 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 42.
Kálózi Rebeka 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 43.
Keindl Kristóf Csaba 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 44.
Kertli Ádám 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 45.
Király Léna 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 46.
Kocsis Manó Ákos 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 47.
Kocsis Máté András 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 48.
Kollár Luca 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 49.
Kovács Álmos Zalán 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 50.
Kovács Kinga 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 51.
Kőrös Nóra 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 52.
Kurucz Dávid István 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 53.
Ladics Dominik 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig
  1. 54.
Lisku Illés István 16:15-16:30 16:30-17:30 17:30-17:45-ig

2021. MÁRCIUS 9. KEDD 4. csoport

Ssz. Név érkezés, öltözés, igazolások

 

felvételi

 

öltözés, távozás

  1. 55.
Lóth Zsombor Richárd 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 56.
Lovászi Bendegúz 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 57.
Mácsai Levente Gábor 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 58.
Marsa Petra 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 59.
Mayer Dávid 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 60.
Micsinai Róbert 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 61.
Molnár Bence 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 62.
Molnár Eliza 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 63.
Mozsárik Levente 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 64.
Nagy Gábor 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 65.
Nagy Kristóf 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 66.
Nagy Levéd Sámuel 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 67.
Pap Kincső 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 68.
Petényi Kevin 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 69.
Péter Gábor Imre 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 70.
Rácz Kevin 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 71.
Radnóti Dániel István 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 72.
Rajnoha Róbert Árpád 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 73.
Romhányi Kitti Erzsébet 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
  1. 74.
Sallai Dániel Zsombor 12:45-13:00-ig 13:00-14:00 14:00-14:105-ig
TAKARÍTÁS, FERTŐTLENÍTÉS 14:15-14:30-IG

2021. MÁRCIUS 9. KEDD 5. csoport

Ssz. Név érkezés, öltözés, igazolások

 

felvételi

 

öltözés, távozás

  1. 75.
Szabó Áron 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 76.
Szabó Hanna Csenge 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 77.
Szabó Nikolett 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 78.
Szalai Dorka 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 79.
Szarka Liza 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 80.
Szarvas Sára 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 81.
Szórád Linett Szonja 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 82.
Tóth Ferenc 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 83.
Tóth László 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 84.
Turbucz Dániel 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 85.
Vancsik Petra 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 86.
Varga Barnabás 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 87.
Varga Csanád 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 88.
Varga Evelin 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 89.
Visinka Valentin 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 90.
Zábrádi Benjámin 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 91.
Zalabai Réka Nóra 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00
  1. 92.
Zoboki Dávid 14:30-14:45 14:45-15:45 15:45-16:00

 

Kérjük, hogy tartsátok be az érkezési időpontokat! Az épületbe csak a felvételizők jöhetnek be! Sportági eredményességet szövetségi illetve egyesületi fejléces, pecsétes igazolással tudunk csak elfogadni! Az orvosi igazolást se felejtsétek el!

Betegség, sérülés esetén orvosi igazolással lehet kérni a pótfelvételi időpontjára történő átjelentkezést, de csak akkor, ha ezt az eredeti felvételi időpontjáig a titkárságon jelzik.

 

 

Ideiglenes felvételi sorrend

Az ideiglenes felvételi sorrend megtekinthető az alábbi linkre kattintva:

IDEIGLENES FELVÉTELI SORREND

 

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

April 2021
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum