Kezdőlap

 

Petrov Kata 10. B Kecskeméti Drámapedagógiai Műhely által szervezett Versmondók Találkozóján Arany – díjat nyert. Felkészítő tanára: Pap Viktória

Tavalyi verseny, de az idén hirdettek eredményt:

A 2019/2020. tanévben a Bács-Kiskun megyei Szakács Jenő fizikaversenyen

Hornyák Máté Tamás

11. osztályos tanuló

5. helyezést ért el.

Felkészítő tanára: Vincze Zoltán

Ugyanezen a versenyen

Szpisják Bence Tibor 9. osztályos tanuló 11. Felkészítő tanára: Sikó Dezső

Kovács János 9. osztályos tanuló 12.

Felkészítő tanára: Sikó Dezső

Perneki Dóra 10. osztályos tanuló 11.

Felkészítő tanára: Kaló Judit

Kiss Bálint 11. osztályos tanuló 8.

Felkészítő tanára: Vincze Zoltán

Ludányi Csongor Bence 12. osztályos tanuló 14. Felkészítő tanára: Sikó Dezső

helyezést ért el.

A tavaly elmaradt és ebben a tanévben pótolt Nemzetközi Kenguru Matematikaversenyen

Kovács Rita 10. C osztályos tanuló 11. helyezést ért el.

GENERALI Nagy Diák KRESZ-teszt vetélkedőn

Kovács István 11. C I. helyezést ért el.

Az országos Lotz János szövegértési és helyesírási verseny végeredménye

9. évfolyam

1. helyezett

MAJOR BLANKA 10. D

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA: SZABÓ GÁBOR

9. helyezett

KESZTYŰS KÍRA 9.D

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA: DOMINEK ZSOLT

11. helyezett

PÉTER ANNA CSENGE 10.D

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA: SZABÓ GÁBOR

10. évfolyam

8. helyezett

BUDAI ANNA BRIGITTA 11. D

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA: SZABÓ GÁBOR

13. helyezett

FARAGÓ IVETT 11. D

FELKÉSZÍTŐ TANÁRA: SZABÓ GÁBOR

OKTV második fordulójába jutott tanulók
Verseny Tanuló Évfolyam Osztály Felkészítő tanár/tanárok
angol nyelv I. kategória Boda-Papp Benedek 11 B Pallaginé Tóth Éva
angol nyelv I. kategória Ecsédi András 12 B Csikósné Győrfi Ágnes
biológia I. kategória Budai Anna Brigitta 11 D Németh István
biológia I. kategória Zvekán Zsombor 11 D Németh István
biológia II. kategória Fekete Bálint Endre 12 A Németh István, Laczkó József, Kothenczné Kemény Éva
magyar nyelv Bukovszki Bettina 12 C Szabó Gábor
magyar nyelv Kozma Krisztina 12 D Dominek Zsolt, Tóthné Muráncsik Mónika
magyar nyelv Takaró Milán 12 D Dominek Zsolt, Tóthné Muráncsik Mónika
matematika II. kategória Kovács Rita 11 C Baranyi Éva
német nyelv II. kategória Daróczi Tamara 11 D Huberné Fekete Elvira
spanyol nyelv II. kategória Biró Armand 11 D Eliana Garzón Duarte, Nényei Zita
spanyol nyelv II. kategória Budai Anna Brigitta 11 D Nényei Zita, Eliana Garzón Duarte
spanyol nyelv II. kategória Horváth Jázmin 12 D Puentes-Blanco Piroska, Eliana Garzón Duarte
spanyol nyelv II. kategória Lédeczi Panna 11 D Nényei Zita, Eliana Garzón Duarte
spanyol nyelv II. kategória Szabados Júlia 12 D Puentes-Blanco Piroska, Eliana Garzón Duarte
spanyol nyelv II. kategória Zvekán Zsombor 11 D Nényei Zita, Eliana Garzón Duarte

Neumann Egyetem GAMF Arduino robotika verseny eredmények

3. helyezett: Jó reggelt csapat - Hornyák Máté, Szekeres György 12. c

4. helyezett: The normie and the weeb - Kovács János, Varga Bence 10. c

World Robot Olympiad (WRO) Edu Robotics Cup (ERC) online Project Challenge junior robotika verseny eredmények

Junior kategória:

11. helyezett: The normie and the weeb csapat Kovács János, Varga Bence 10. C

14. helyezett. jó reggelt pálinka csapat Hornyák Máté, Szekeres György 12. C

15. helyezett: Idegösszeomlás csapat Csíkos Benjamin, Kósa Barnabás, Huszka Péter 9.C

e-Hód ELTE informatika verseny eredmények

Adácsi Bálint 9. c 54 ponttal 70. helyezés

Csíkos Benjamin és Elek Szilvia 9. c 38 ponttal 86. helyezés

Kósa Barnabás 9. c 30 ponttal 94. helyezés

Felkészítő tanárok: Harmath Zsolt és Sikó Dezső

Nemes Tihamér NITV Programozás kategória 2. fordulóba jutottak:

Csíkos Benjamin 9.C

Kecskés-Manzinger Benjámin 10.C

Reibl Sebestyén 10.C

Nemes Tihamér NITV Programozás kategória 3. fordulóba (döntő) jutott:

Csíkos Benjamin 9. C

 Felkészítő tanárok: Harmath Zsolt, Pap-Szigeti Róbert

Nemes Tihamér NITV Alkalmazás kategória 2. fordulóba jutott:

Csíkos Benjamin 9. C

Felkészítő tanára: Harmath Zsolt

SAVARIA történelem verseny megyei fordulójába jutott:

Kovács János 10. C

Felkészítő tanára: Németh István

Pázmány Bölcs-Ész Verseny országos döntőjébe jutott:

Alvares Insua Veronika 11.D

Felkészítő tanára: Harkai Hajnalka

BME Energetikai Szakkollégiumának, középiskolások számára kiírt energetikai versenyen országos VII. helyezés

Kulmán Balázs, Szűcs Eszter és Fekete Bálint alkotta csapat

Felkészítő tanár: Sikó Dezső

Bolyai Matematika Csapatverseny HUNNIA –DÉL körzet

7. helyezett: just for fun csapat : Fodor Nándor, Fodor Vencel, Gergely Gábor, Szpisják Bence

9. helyezett: Libanánok csapat Szűcs Kornél, Márton Ádám, Varga Péter, Szabó Csaba

Felkészítő tanár: Kutas Tibor

Sporteredmények:

ATLÉTIKA ÜGYESSÉGI- ÉS VÁLTÓFUTÓ CSAPATBAJNOKSÁG DIÁKOLIMPIA® ORSZÁGOS DÖNTŐ

Országos bajnoki címet szerzett a lány magasugró és súlylökő csapatunk.

A magasugró csapat tagjai: Barna Patrícia, Kovács Nóra, Palotai Dorina, Újvári Sára.

A súlylökő csapat tagjai: Barna Patrícia, Diós Fanni, Harkai Anna, Palotai Dorina, Újfalvi Lili.

Országos 2. helyezést ért el a svéd-váltónk (100m-200m-300m-400m)!

A svédváltó tagjai: Lugosi Csenge, Huszka Blanka, Farkas Karina, Barna Patrícia

Országos 3. helyezést ért el a távolugró csapatunk!

A távolugró csapat tagjai: Barna Patrícia, Farkas Karina, Hegyi Boglárka, Kovács Nóra, Pécsi Villő.

Országos 5. helyezést ért el a gerelyhajító csapat!

A gerelyhajító csapat tagjai: Diós Fanni, Farkas Karina, Kovács Nóra, Palotai Dorina, Újfalvi Lili.

Felkészítő tanárok: Nyilas Beáta, edzők: Adamik Zoltán, Simity László, Havas Csaba

 

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

February 2021
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum