Kezdőlap

Kedves Szülők!

A január 6-i és 8-i szülői értekezleteken nem kerül sor a szülői nyilatkozatok aláírására, mivel még nem jelent meg az egységes dokumentum. Az értekezleten az iskola által szervezett csoportokat, időpontokat és a legfontosabb feltételeket ismertetjük és válaszolunk a kérdésekre. Mindkét alkalommal 17 órakor és 18 órakor is tartunk tájékoztatót. Mivel a nyilatkozatot egy későbbi időpontban kell aláírni, ezeken az értekezleteken nem szükséges megjelenni mindkét szülőnek. Az aláírást egy külön időpontban fogjuk megszervezni, ha már megjelent az egységes nyomtatvány.  Ekkor már nem tartunk tájékoztatót, csak az aláírások történnek meg az iskola képviselője előtt. Igyekszünk minden kérdésre válaszolni jövő hét hétfőn és szerdán. Várunk minden érdeklődőt!

Üdvözlettel:

KBJG

Ideiglenes felvételi sorrend

Az ideiglenes felvételi sorrend megtekinthető az alábbi linkre kattintva:

IDEIGLENES FELVÉTELI SORREND

Intézményvezető-helyettesi pályázat

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk