Kezdőlap

1szazalek2                                     

Második, szóbeli forduló

Az általános iskolások regionális német nyelvi versenyén a második, szóbeli fordulóba 

a következő tanulók jutottak be:

(A versenyzőket időpontra hívjuk be, hogy ne kelljen túl sokat várakozniuk, kérjük ennek betartását.)

 

Időbeosztás: 

13:00 óra

  1.  Vincze Zorka               Helvécia- Ballószög Á.I. Wéber Ede Általános Iskolája

13:10 óra

  1. Ungor Eliz                   Izsáki Táncsics Mihály Általános Iskola és AMI

13:20 óra

  1. Capitan Tom               Csillagbölcső Gyermekközpontú Óvoda Általános Iskola és AMI

13:30 óra

  1. Ambrus Antónia         Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola

13:40 óra

  1. Baksai Hanna               Kecskeméti Vásárhelyi Pál Általános Iskola

13:50 óra

  1. Kenderes Kinga           Kecskeméti II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola

14:00 óra

  1. Csősz Eliza                   Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét

14:10 óra

   8.      Boda Zsófia                 Szent Imre Katolikus Óvoda és Általános Iskola, Kecskemét

14:20 óra

    9.     Adácsi Bálint              Kecskeméti Arany János Általános Iskola

14:30 óra        

   10.     Faragó Bulcsú             Kecskeméti Arany János Általános Iskola

14:40 óra

   11.    Szabó Dóra                 Kecskeméti Református Általános Iskola

14:50 óra

   12.    Fodor Ildikó Amira    NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola

15:00 óra

   13.    Kozák Boglárka         NJE Petőfi Sándor Gyakorló Általános Iskola

 

A feltüntetett névsor nem pontszám szerinti sorrend alapján készült.

A második, szóbeli forduló időpontja: 

 

2019. november 18 (hétfő) 13:00 óra (gyülekező: 12.45-től az Aulában)

Helyszín:          Bolyai János Gimnázium,       Kecskemét, Irinyi út 49.

 

Eredményes felkészülést, sok sikert kívánunk.

Minden versenyzőt és felkészítő tanárát szeretettel várjuk a 2. fordulóra.

Ünnepélyes eredményhirdetésre 2019. december 16-án, a Bolyai Napon kerül sor.

Az ünnepségre meghívott tanulók és szaktanáraik névsora honlapunkon lesz olvasható.

 

                                                                                    Megyesiné Vikor Aranka

munkaközösség-vezető

                                                                        

 

Ideiglenes felvételi sorrend

Az ideiglenes felvételi sorrend megtekinthető az alábbi linkre kattintva:

IDEIGLENES FELVÉTELI SORREND

 

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

April 2021
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum