Kezdőlap

1szazalek2                                     

Tájékoztató

2019. februári kormányrendelet értelmében a gimnáziumokban tanuló 9. és 11. évfolyamos tanulóknak lehetőségük nyílik kéthetes ingyenes nyelvtanfolyamon részt venni valamely külföldi országban. A nyelvtanfolyamok jelenleg angol, német és francia nyelven érhetők el. Iskolánkban angol és német területen lesznek elérhetők a tanfolyamok. A rendszer előkészítés alatt áll, a képzésre jelentkezni előreláthatólag ez év decemberében vagy jövő év elején lehet. A program teljes egészében költségvetési forrásból valósul meg, mely tartalmazza a nyelvtanfolyam díját, a szállás és a megélhetés költségeit az adott országban és az utazási költségeket.

Részt venni kétféle formában lehetséges: csoportosan az iskola által vezetett és koordinált formában vagy egyénileg, ahol az iskola nem vesz részt a szervezésben. Második esetben a jelentkezés és a részvétel egyénileg történik.

A program a TEMPUS Közalapítvány irányításával valósul meg.

Előzetes igényfelmérés keretében egy szülői nyilatkozatot kérünk, melyben a szülők jelzik a részvételi szándékot, megjelölik a választott nyelvet és azt, hogy a gyermek csoportos vagy egyéni formában kíván-e részt venni a programban.

A szándéknyilatkozat beérkezési határideje: 2019. szeptember 30. 12 óra.

Együttműködésüket megköszönve: 

                                                            Kecskeméti Bolyai János Gimnázium vezetősége

 

 

Letölthető: igényfelmérő lap

 

 

Ideiglenes felvételi sorrend

Az ideiglenes felvételi sorrend megtekinthető az alábbi linkre kattintva:

IDEIGLENES FELVÉTELI SORREND

 

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

April 2021
M T W T F S S
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum