Kezdőlap

Büszkék vagyunk azokra a diákjainkra, akik a 2018/19-es tanévben kiemelkedő országos eredményeket értek el a sport, a természettudományok, az informatika és a kreativitás területén. Kiváló teljesítményükért városi elismerésben részesültek.

  • Balázs Marcellaz ENIBE spanyol nyelvi versenyén kapott három 1. helyezéséért,
  • Budai Annaa Lotz János országos helyesírási és szövegértési versenyen elért 5. helyezéséért,
  • Bukovszki Bettinaa Lotz János országos helyesírási és szövegértési versenyen elért 1. helyezéséért,
  • Csenki Csongora Deutsch + Ich = ? országos német nyelvi videóversenyen elért 2. helyezéséért,
  • Csille Milána Diákolimpia országos döntőjén fekvenyomás VI.kcs egyéniben elért 3. helyéért,
  • Gyenes Rékaa Deutsch + Ich = ? országos német nyelvi videóversenyen elért 2. helyezéséért,
  • Jádi Dominika Lotz János országos helyesírási és szövegértési versenyen elért 7. helyezéséért,
  • Kolláth Istvána Szegedi Innovatív Informatika Verseny (SZIIV) Műszaki Informatika szekcióban elért országos 1. helyezéséért, a Tudományos Diákkörök XIX. Kárpát-medencei Konferenciája (TUDOK) - National Instruments, műszaki tudományok, informatika szekciójában elértországos 2. helyezéséért és a Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia Saját Kutatómunkával Műszaki szekciójában elért országos 2. helyezéséért,
  • Konfár Nikoletta Deutsch + Ich = ? országos német nyelvi videóversenyen elért 2. helyezéséért,
  • Kovács Ritaaz Arany Dániel matematikaverseny országos döntőjében elért 24–32. helyezéséért,
  • Kozma Krisztinaa Lotz János országos helyesírási és szövegértési versenyen elért 3. helyezéséért,
  • Kövecs Rolanda Tőzsdejáték középiskolásoknak elnevezésű verseny országos 2. helyzéséért,
  • Nagy Kornéla Tőzsdejáték középiskolásoknak elnevezésű verseny országos 2. helyzéséért,
  • Palkovits Istvána mezeifutó Diákolimpián elért országos 1. helyezéséért és mezeifutó világbajnoki címéért,
  • Remény Olivéra Szegedi Innovatív Informatika Verseny (SZIIV) Műszaki Informatika szekcióban elért országos 1. helyezéséért, a Tudományos Diákkörök XIX. Kárpát-medencei Konferenciája (TUDOK) - National Instruments, műszaki tudományok, informatika szekciójában elértországos 2. helyezéséért és a Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia Saját Kutatómunkával Műszaki szekciójában elért országos 2. helyezéséért,
  • Rohács Renátaa Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia Junior Mérnök versenyén elért 1. helyezéséért,
  • Szilvási Tibora Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencia Junior Mérnök versenyén elért 1. helyezéséért,
  • Zsámboki Anna Rózaa spanyol nyelvi OKTV országos döntőjén szerzett 11. helyezéséért,
  • Takaró Milána Deutsch + Ich = ? országos német nyelvi videóversenyen elért 2. helyezéséért,
  • Fekvenyomó csapat(Csille Milán, Masír Balázs, Várkonyi Tamás) a Diákolimpia országos döntőjén elért 1. helyezéséért,
  • Lány diszkoszvető csapat(Beregszászi Renáta, Diós Fanni, Harkai Anna, Palotai Dorina, Vári Petra) a Diákolimpia országos döntőjén elért 3. helyezéséért,
  • Lány kosárlabda csapat(Révész Boróka, Révész Luca, Kurtz Kamilla, Kakulya Réka, Schlégl Odett, Burján Laura, Fehér Anna, Mérész Petra, Csomor Flóra, Fekete Adrienn,Viski Vivien, Bálint Izabella) a Diákolimpia országos döntőjén elért 2. helyezéséért,
  • Lány magasugró csapat(Barna Patrícia, Harkai Anna, Hegyi Boglárka Gréta, Palotai Dorina) a Diákolimpia országos döntőjén elért 1. helyezéséért,
  • Lány svédvaltó csapat(Szűcs Szabina, Huszka Blanka, Barna Patrícia, Kiszel Zsófia) a Diákolimpia országos döntőjén elért 2. helyezéséért,
  • Lány súlylökő csapat(Beregszászi Renáta, Harkai Anna, Havas Vanessza Szandra,  Újfalvi Lili, Vári Petra) a Diákolimpia országos döntőjén elért 2. helyezéséért,
  • Lány távolugró csapat(Szűcs Szabina, Barna Patrícia, Hegyi Boglárka Gréta, Huszka Blanka, Kiszel Zsófia) a Diákolimpia országos döntőjén elért 1. helyezéséért,
  • Fiú 4X1500 m-es váltócsapat(Török László, Válik Ferenc, Pécsi Attila, Palkovits István) a Diákolimpia országos döntőjén elért 2. helyezéséért,

       

   

   

Képek: keol.hu

 

Közelgő események

10. C szülői értekezlete
18 Sep 2020 04:00PM - 05:00PM
11. A szülői értekezlet
21 Sep 2020 05:00PM - 06:00PM
10. D szülői értekezlet
21 Sep 2020 05:15PM - 06:15PM
10. A szülői értekezlet
22 Sep 2020 05:00PM - 06:00PM
10. B szülői értekezlet
22 Sep 2020 05:15PM - 06:15PM

Eseménynaptár

September 2020
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

 

Nemzeti Összetartozás Napja 2020

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum