Kezdőlap
Általános tagozat
1 Balanyi Dóra
2 Berente Lilla
3 Borsodi Márta Gréta
4 Budai Gréta
5 Erdős Amira
6 Horváth Luca Zita
7 Hrabovszky Richárd
8 Kéri Kamilla
9 Kiss Anna
10 Kiss Bence Benedek
11 Kocsis Kitti Melinda
12 Máthé Melinda Adrienn
13 Soltész András
14 Szabolcska Krisztina
   
Angol tagozat
1 Abonyi Olivér
2 Ambrózy Eszter
3 Balogh István
4 Belicza Panna
5 Bukovinszky Lara
6 Csete Jázmin
7 Csordás Attila
8 Fodor Ádám
9 Gyenes Gréta
10 Kovács Dávid
11 Merha Máté Norbert
12 Monostori Noémi
13 Orbán Áron Simon
14 Persóczki Zoltán Soma
15 Petrov Kata Panna
16 Rojcsik Zsanett
17 Rózsa Levente
18 Szabó Milla
19 Szabó Petra
20 Szatmári Eszter Klára
21 Szűcs Áron
22 Szűcs Bendegúz
23 Tóth Csenge Valentina
24 Tóth Gergely Krisztián
25 Tóth Nikolett
26 Túri Márk
27 Utasi Dorina
28 Varga Zsófia
29 Virágh Márton
30 Zetkó Zsuzsanna
   
Informatika
1 Ács Zoltán Attila
2 Birkás Bertalan
3 Czakó Szonja Zoé
4 Csernyik Ákos
5 Giricz Vince
6 Kecskés-Manzinger Benjamin
7 Kelemen Bálint Péter
8 Kövecs Dávid
9 Reibl Sebestyén
10 Rigó Luca
11 Sánta Gábor
12 Sirkó Zalán Zoltán
13 Túri Csaba
14 Varga Bence Balázs
15 Végh Noémi Csilla
16 Vörös Márk Miklós
   
Matematika
1 Badó Zsombor
2 Czeglédi Kenéz
3 Csernák Dániel
4 Fodor Nándor Noel
5 Fodor Vencel Pál
6 Gergely Gábor
7 Gut Laura
8 Kovács János
9 Mangold Roland
10 Márton Ádám
11 Mayer Kristóf Sebestyén
12 Megyesi Balázs
13 Nyilas János Attila
14 Szabó Csaba Mátyás
15 Szpisják Bence Tibor
16 Szűcs Kornél László
   
Német-angol nyelvi előkészítő
1 Bóta Dóra
2 Egyed Virág
3 Erdős Jázmin
4 Fodor Viktória
5 Gajdácsi Zoltán
6 Gégény Eszter
7 Kerekes Krisztina
8 Kesztyűs Kíra
9 Kiss Jázmin
10 Miklósi Dávid Dominik
11 Mongyi András
12 Spang Adél
13 Szúnyogh Márk Zoltán
14 Szűcs Anna
15 Veréb Lilla
   
Spanyol-magyar két tanítási nyelvű
1 Árvai Fanni
2 Atkári Lujza
3 Balogh Petra
4 Bende Luca
5 Canak Zorka
6 Dovicsin Máté Márk
7 Farkas Lilien Dorina
8 Fekete Lora
9 Kása Eszter
10 Kovács Odett
11 Ladovszky János László
12 Lukács Lizett Lili
13 Patkós Viktória
14 Tánczos-Szabó Csenge
15 Tót Nóra
16 Tóth Ráchel
   
Sport tagozat
1 Török Soma
2 Barkóczi Bendegúz
3 Kiss Hunor
4 Török Zsombor
5 Szalai Szilárd
6 Pető Barnabás János
7 Salánki Fülöp
8 Asztalos Zalán Zoltán
9 Bibok Liza
10 Földházi Lara
11 Vörösmarty Zétény
12 Bogdán Bence
13 Kiss Bendegúz
14 Farkas Karina
15 Mári György József
16 Palkovits-Monek Míra
17 Marsa Áron
18 Hullai Evelin

 

Közelgő események

10. C szülői értekezlete
18 Sep 2020 04:00PM - 05:00PM
11. A szülői értekezlet
21 Sep 2020 05:00PM - 06:00PM
10. D szülői értekezlet
21 Sep 2020 05:15PM - 06:15PM
10. A szülői értekezlet
22 Sep 2020 05:00PM - 06:00PM
10. B szülői értekezlet
22 Sep 2020 05:15PM - 06:15PM

Eseménynaptár

September 2020
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

 

Nemzeti Összetartozás Napja 2020

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum