Kezdőlap

 

EMELT SZINTŰ ANGOL TANULMÁNYI TERÜLET 1. vizsgacsoport

II.em. 202. terem

2019. FEBRUÁR 25-én (hétfőn) ANGOL NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Varga Kende

2.

12 óra 30 perc

Tóth Nikolett

3.

12 óra 30 perc

Török Tamás

4.

12 óra 30 perc

Monzinger Dániel

5.

13 óra

Pálfi János

6.

13 óra

Merha Máté Norbert

7.

13 óra

Molnár Janka

8.

13 óra

Juhász Hanna

9.

13 óra 30 perc

Horváth Barnabás

10.

13 óra 30 perc

Fodor Ádám

11.

13 óra 30 perc

Csorba Laura

12.

13 óra 30 perc

Canak Dorka

13.

14 óra

Balogh Regina

14.

14 óra

Badó Zsombor

15.

14 óra

Atkári Lujza

16.

14 óra

Vetró Anna Krisztina

17.

14 óra 30 perc

Tóth Gergely Krisztián

18.

14 óra 30 perc

Mayer Kristóf Sebestyén

19.

14 óra 30 perc

Kelemen Kíra Krisztina

20.

14 óra 30 perc

Hasur Luca Eszter

21.

15 óra

Fapál Zsombor

22.

15 óra

Bukovinszky Lara

23.

15 óra

Bujdosó Luca Dorka

24.

15 óra

Miseta Laura Blanka

25.

15 óra 30 perc

Tóth Napsugár

26.

15 óra 30 perc

Ladovszky János László

 

 

EMELT SZINTŰ ANGOL TANULMÁNYI TERÜLET 2. vizsgacsoport

II. em. 211. terem

2019. FEBRUÁR 25-án (hétfő) ANGOL NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Tóth Csenge Valentina

2.

12 óra 30 perc

Subicz Rebeka

3.

12 óra 30 perc

Nagy Klaudia

4.

12 óra 30 perc

Kozma Péter

5.

13 óra

Gyömbér Petra

6.

13 óra

 

7.

13 óra

Muhari Lilla

8.

13 óra

Virág Réka Éva

9.

13 óra 30 perc

Orgován Imre

10.

13 óra 30 perc

Revák Szonja

11.

13 óra 30 perc

Székelyi Dóra Margit

12.

13 óra 30 perc

Túri Ákos

13.

14 óra

Kormányos József

14.

14 óra

Drabant Máté

15.

14 óra

Kovács Kende

16.

14 óra

Kovács Dávid

17.

14 óra 30 perc

Polyák Borbála

18.

14 óra 30 perc

Lukács Anna Eszter

19.

14 óra 30 perc

Kasza Zsófia

20.

14 óra 30 perc

Berente Lilla

21.

15 óra

Farkas Virág

22.

15 óra

Fetter  Bálint

23.

15 óra

Nagy Miklós Ádám

24.

15 óra

Hábi Lilla

25.

15 óra 30 perc

Megyesi Balázs

26.

15 óra 30 perc

Toldi Tamás

27

15 óra 30 perc

Fekete Lora

 

 

EMELT SZINTŰ ANGOL TANULMÁNYI TERÜLET 3. vizsgacsoport

II. em. 202. terem

2019. FEBRUÁR 26-án (kedd) ANGOL NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Szegszárdy Zsombor Ferenc

2.

12 óra 30 perc

Kövecs Dávid

3.

12 óra 30 perc

Gyenes Gréta

4.

12 óra 30 perc

Gulyás Patrik

5.

13 óra

Rogic Kinga

6.

13 óra

Abonyi Olivér

7.

13 óra

Balázs Anna

8.

13 óra

Bikfalvi Lilla

9.

13 óra 30 perc

Bodor Előd

10.

13 óra 30 perc

Fazekas Nóra

11.

13 óra 30 perc

Flaisz Adél

12.

13 óra 30 perc

Fodor Endre Nándor

13.

14 óra

Füzesi Réka

14.

14 óra

Lévai Márk Vencel

15.

14 óra

Mádai Botond

16.

14 óra

Madár Alexa Sarolta

17.

14 óra 30 perc

Revuczky Patrik

18.

14 óra 30 perc

Rózsa Levente

19.

14 óra 30 perc

Szabó Georgina

20.

14 óra 30 perc

Szatmári Eszter Klára

21.

15 óra

Tóth Gergő

22.

15 óra

Tót Nóra

23.

15 óra

Máthé Melinda Adrienn

24.

15 óra

Horváth Luca Zita

25.

15 óra 30 perc

Kisjuhász Anna

26.

15 óra 30 perc

Szabolcska Krisztina

27. 15 óra 30  perc Kiss Hunor

 

 

EMELT SZINTŰ ANGOL TANULMÁNYI TERÜLET 4. vizsgacsoport

II. em. 211. terem

2019. FEBRUÁR 26-án (KEDD) ANGOL NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Ernhoffer Gréta

2.

12 óra 30 perc

Kovács-Badó Kitti

3.

12 óra 30 perc

Tánczos-Szabó Csenge

4.

12 óra 30 perc

Földházi Lara

5.

13 óra

Czeglédi Kenéz

6.

13 óra

Szűcs Áron

7.

13 óra

Tar Dominik

8.

13 óra

Virágh Márton

9.

13 óra 30 perc

Zagyi Dániel Tamás

10.

13 óra 30 perc

Balázs Tímea Tünde

11.

13 óra 30 perc

Pomozi Renáta Dorina

12.

13 óra 30 perc

Márton Ádám

13.

14 óra

Kozma Virág

14.

14 óra

Burzán Bianka

15.

14 óra

Barna Lilla

16.

14 óra

Balogh Petra

17.

14 óra 30 perc

Sirkó Zalán Zoltán

18.

14 óra 30 perc

Samu Péter Máté

19.

14 óra 30 perc

Szenti Lilla Csenge

20.

14 óra 30 perc

Szűcs Zsófia Boróka

21.

15 óra

Balogh István

22.

15 óra

Rimóczi Hédi

23.

15 óra

Szabó Milla

24.

15 óra

Túri Bálint

25.

15 óra 30 perc

Zetkó Zsuzsanna

26.

15 óra 30 perc

Keserű Máté

27.

15 óra 30 perc

Szabó Réka Nóra

 

 

 

EMELT SZINTŰ ANGOL TANULMÁNYI TERÜLET 5. vizsgacsoport

II. em. 211. terem

2019. FEBRUÁR 27. (SZERDA) ANGOL NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Varga Zsófia

2.

12 óra 30 perc

Szőke-Tóth Norisz

3.

12 óra 30 perc

Szabó Petra

4.

12 óra 30 perc

Szelezsán Zsolt Attila

5.

13 óra

Rácz Botond

6.

13 óra

Szabó Petra

7.

13 óra

Ambrózy Eszter

8.

13 óra

Bencsik Adél

9.

13 óra 30 perc

Csordás Attila

10.

13 óra 30 perc

Hégely Hanna Eszter

11.

13 óra 30 perc

Sörös Larissza

12.

13 óra 30 perc

Szabó  Csaba Mátyás

13.

14 óra

Müller Blanka

14.

14 óra

Birkás Bertalan

15.

14 óra

Szigetvári Hédi

16.

14 óra

Berta Dorka

17.

14 óra 30 perc

Túri Márk

18.

14 óra 30 perc

Micheller Márk Berzsián

19.

14 óra 30 perc

Varsányi Edina

20.

14 óra 30 perc

Persóczki Zoltán Soma

21.

15 óra

Szűcs Bendegúz

22.

15 óra

Belicza Panna

23.

15 óra

Mencseli Réka Vanessza

24.

15 óra

Szabó Cintia

25.

15 óra 30 perc

Lukács Kata

26.

15 óra 30 perc

Führinger Anna

27.  15 óra 30 perc Ládi Veronika

 

 

EMELT SZINTŰ ANGOL TANULMÁNYI TERÜLET 6. vizsgacsoport

II.em. 202. terem

2019. FEBRUÁR 27. (SZERDA) ANGOL NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Csete Jázmin

2.

12 óra 30 perc

Orbán Áron Simon

3.

12 óra 30 perc

Timkó Rebeka

4.

12 óra 30 perc

Vida Jonatán

5.

13 óra

Kovács Eliz

6.

13 óra

Hegedűs Csaba

7.

13 óra

Pinczel Norbert Martin

8.

13 óra

Balanyi Dóra

9.

13 óra 30 perc

Petz Odett

10.

13 óra 30 perc

Csepecz Dorka

11.

13 óra 30 perc

Sánta Gábor

12.

13 óra 30 perc

Végh Noémi Csilla

13.

14 óra

Kocsis Kitti Melinda

14.

14 óra

Rojcsik Zsanett

15.

14 óra

Utasi Dorina

16.

14 óra

Király Karina

17.

14 óra 30 perc

Gubacsi Boglárka

18.

14 óra 30 perc

Petrov Kata Anna

19.

14 óra 30 perc

Monostori Noémi

20.

14 óra 30 perc

Langó Dóra Anna

21.

15 óra

Szlezák Fanni

22.

15 óra

Kovács János

23.

15 óra

Krasznai Kitti

24.

15 óra

Vörös Márk Miklós

25.

15 óra 30 perc

Balázs Anna

26.

15 óra 30 perc

Bende Luca

27. 15 óra 30 perc Tóth Ráchel

 

 

NÉMET NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ TANULMÁNYI TERÜLET 1. vizsgacsoport

II. emelet 203. terem

2019. FEBRUÁR 25-én (HÉTFŐ) NÉMET NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Kádár Janka Dorottya

2.

12 óra 30 perc

Spang Adél

3.

12 óra 30 perc

Fodor Viktória

4.

12 óra 30 perc

Albert Adrienn

5.

13 óra

Babay Balázs Ákos

6.

13 óra

Nyerges Gergő

7.

13 óra

Szűcs Zalán

8.

13 óra

Fekete Lora

9.

13 óra 30 perc

Kiss Jázmin

10.

13 óra 30 perc

Fodor Vencel Pál

11.

13 óra 30 perc

Fodor Nándor Noel

12.

13 óra 30 perc

Kiss Anna 

13.

14 óra

Gégény Eszter

14.

14 óra

Ronkó Hédi Anikó

15.

14 óra

Erdős Jázmin

16.

14 óra

Gyenes Fanni

17.

14 óra 30 perc

Dancsházi Barnabás Keresztély

18.

14 óra 30 perc

Szűcs Anna

19.

14 óra 30 perc

 

20.

14 óra 30 perc

Jankovics Viktor

21.

15 óra

Bóta Dóra

22.

15 óra

Gáspár Veronika

23.

15 óra

 

24.

 

 

 

 

NÉMET NYELVI ELŐKÉSZÍTŐ TANULMÁNYI TERÜLET 2. vizsgacsoport

II. emelet 203. terem

2019. FEBRUÁR 26-án (KEDD) NÉMET NYELVBŐL FELVÉTELIZŐK BEOSZTÁSA

 

1.

12 óra 30 perc

Takács Ágnes

2.

12 óra 30 perc

Trepák Richárd Lukács

3.

12 óra 30 perc

Kerekes Krisztina

4.

12 óra 30 perc

Gajdácsi Zoltán

5.

13 óra

Csernus Lilla Petra

6.

13 óra

Borbényi Bálint

7.

13 óra

Baranyi Zoé

8.

13 óra

Fazekas Anna

9.

13 óra 30 perc

Kovács Gábor

10.

13 óra 30 perc

Szlávik Vivien

11.

13 óra 30 perc

Péli Fanni

12.

13 óra 30 perc

Lei Noel

13.

14 óra

Mangold Roland

14.

14 óra

Mácsik Barbara

15.

14 óra

Kántor Sándor

16.

14 óra

Szúnyogh Márk Zoltán

17.

14 óra 30 perc

Szabó Kálmán

18.

14 óra 30 perc

Palakovics Zsanett

19.

14 óra 30 perc

Árva Áron

20.

14 óra 30 perc

Stróbl Anita Anna

21.

15 óra

Veress Kinga Kincső

22.

15 óra

Szabó Blanka Anna

23.

15 óra

Sápi Borbála

24.

15 óra

Egyed Virág

25. 15 óra 30 perc Molnár Eszter
 

 

 

SPORT TANULMÁNYI TERÜLET GYAKORLATI FELVÉTELI VIZSGÁJA

2019. FEBRUÁR 26-án (Kedden) 14 ÓRÁTÓL

 

Azok a diákok, akik nyelvi szóbeli vizsgát is tesznek, a szóbeli vizsga után kapcsolódnak be a gyakorlati vizsgába.

 

Fényképes igazolványt, egyesületi és orvosi igazolást mindenki hozzon magával!

 

Ádelhardt Rajmond

Antal Péter

Asztalos Zalán Zoltán

Balogh Fanni

Baranyi Zsolt

Barkóczi Bendegúz

Bekő Donát

Bencsik Dorka Anna

Benita Kim

Benke Balázs

Berkes József

Bibok Liza

Bogdán Bence

Bónus Balázs

Borsodi Márta Gréta

Czeglédi Kenéz

Csikós Bence

Dózsa Marcell

Farkas Karina

Fazekas Anna

Fazekas Vivien

Fekete András

Földházi Lara

Gulyás Patrik

Gyenes Gréta

Gyulassy Gábor

Haász Benjamin

Hegedűs Anna

Heidrich Bence Máté

Horváth Ákos

Hullai Evelin

Illich Zsombor

Iványi Léna Mónika

Károly Annabella

Kerepesi Márkó Ivó

Kis Regina

Kiss Bence Benedek

Kiss Bendegúz

Kiss Hunor

Kiss Luca Ágnes

Klemenc Márk Róbert

Kovács Gábor

Kövecs Dávid

Kulman Gergő

Ladovszky János László

Lovas Andor

Majoros Benjamin Zoltán

Mankovics Mihály

Marsa Áron

Molnár Ádin

Molnár Dávid

Palkovits-Monek Míra

Péter Dominik

Pető Barnabás János

Rabb Márk

Rácz Zénó

Retkes Réka

Rogic Kinga

Salánki Fülöp

Sebesi Ádám Sándor

Szabó Janka

Szabó Norbert

Szalai Szilárd

Szeibert Milán István

Szél Kevin

Szólát Kevin

Szőcs Izabella

Szűcs Áron

Tánczos-Szabó Csenge

Telek Vilmos Péter

Tóth Patrik Kristóf

Török Soma

Török Zsombor

Varju Kenéz

Veréb Dániel

Vincze László

Virág Tamás Marcell

Vizi Milán Gergő

Vörösmarty Zétény

Zábráczki Szabolcs László

 

 

 

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

September 2020
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

 

Nemzeti Összetartozás Napja 2020

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum