Home

Az iskola elérhetősége

Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Címe: 6000 Kecskemét, Irinyi u. 49.
OM kódja: 027945
Telefon: 76/482-071
Fax: 76/507-523
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Honlap: www.bolyai-kkt.sulinet.hu

 

Elérhetőségünk

Iskolánk folyamatosan lehetőséget teremt az alternatív energiaforrások megjelenítésére és felhasználására. Az Utravaló-Út a tudományhoz pályázati projekt, az ÚT-2017-0002 pályázaton keresztül tanulói kutatási tevékenységet, értékes méréseket és megfigyeléseket végzett.

 

              

                                                  

A kutatási projekt ” Meteorológiai tényezők szerepe a gimnáziumi szélgenerátor energiatermelésében” szorosan kötődik a középiskolai természettudományos tantárgyak torzs anyagának kibővítéséhez, a tanulók műszaki ismereteinek és érdeklődésének kiszélesítéséhez. A tanév során a tanulmányi utak és versenyek mellett megépítésre került iskolánk elektromos kerékpártöltője, melyet teljes mértékben a működő szélgenerátorunk táplál. A gyakorlati tevékenységeink mellett előadások és bemutatok tették színessé kutatómunkánk lehetőségeit.

 

Kecskemét, 2018. június 28.                                                                        Antal Péter, Kolláth István, Remény Olivér

                                                                                                                                           ösztöndíjas tanulók

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries