Home

Az iskola elérhetősége

Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Címe: 6000 Kecskemét, Irinyi u. 49.
OM kódja: 027945
Telefon: 76/482-071
Fax: 76/507-523
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Honlap: www.bolyai-kkt.sulinet.hu

 

Elérhetőségünk

Iskolánk folyamatosan lehetőséget teremt az alternatív energiaforrások megjelenítésére és felhasználására. Az Utravaló-Út a tudományhoz pályázati projekt, az ÚT-2017-0002 pályázaton keresztül tanulói kutatási tevékenységet, értékes méréseket és megfigyeléseket végzett.

 

              

                                                  

A kutatási projekt ” Meteorológiai tényezők szerepe a gimnáziumi szélgenerátor energiatermelésében” szorosan kötődik a középiskolai természettudományos tantárgyak torzs anyagának kibővítéséhez, a tanulók műszaki ismereteinek és érdeklődésének kiszélesítéséhez. A tanév során a tanulmányi utak és versenyek mellett megépítésre került iskolánk elektromos kerékpártöltője, melyet teljes mértékben a működő szélgenerátorunk táplál. A gyakorlati tevékenységeink mellett előadások és bemutatok tették színessé kutatómunkánk lehetőségeit.

 

Kecskemét, 2018. június 28.                                                                        Antal Péter, Kolláth István, Remény Olivér

                                                                                                                                           ösztöndíjas tanulók

 

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries