Home

Az iskola elérhetősége

Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Címe: 6000 Kecskemét, Irinyi u. 49.
OM kódja: 027945
Telefon: 76/482-071
Fax: 76/507-523
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Honlap: www.bolyai-kkt.sulinet.hu

 

Elérhetőségünk

A Nemzeti Összetartozás Napja alkalmából az idei tanévben a kárpátaljai magyarság helyzete került a középpontba, mivel iskolánk delegációja a tavasszal az aknaszlatinai Bolyai János Középiskolában járt a Bolyai nevet viselő kárpát-medencei iskolák XVII. találkozóján, a BIT-en. A június negyediki rendezvényen az utazás során tett megfigyeléseiről a küldöttség két tagja, Barna Beatrix és Szíjjártó Dávid tizenegyedikes tanuló tartott egy vetített képes szép előadást iskolánk diákjainak és tanárainak.

 

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries