Medvegy Dalma (11.D) országos egyéni sakk amatőr diákolimpián 2. helyezést ért el.

Balázs Marcell (11.D) országos 2. helyezést, Endrődi Flóra (12.D) országos 29. helyezést ért el a spanyol nyelvi OKTV döntőjében.

Kovács Ronald (12.D) a német nyelvi OKTV döntőjében országos 23. helyezést ért el.

Szénási Attila (12.C) a Zrínyi Ilona matematikaverseny országos döntőjében 13. helyezést ért el.

Bukovszki Bettina 1. helyezést, Kozma Krisztina 5. helyezést,  Jádi Dominik 9. helyezést ért el a  Lotz János szövegértési és helyesírási verseny országos döntőjében.

Sulcz Ferenc Bálint 9. helyezést ért el a Bács-Kiskun megyei történelemversenyen.

Baltás Olga 1. helyezést, Szőke-Tóth Éva különdíjat kapott a Miért jó az IKSZ? elnevezésű pályázatra benyújtott pályamunkájáért.

A gimnázium vegyeskara ezüst minősítést szerzett az Éneklő ifjúság hangversenyen.

Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő tanároknak!