Medvegy Dalma (11.D) országos egyéni sakk amatőr diákolimpián 2. helyezést ért el.

Balázs Marcell (11.D) országos 2. helyezést, Endrődi Flóra (12.D) országos 29. helyezést ért el a spanyol nyelvi OKTV döntőjében.

Kovács Ronald (12.D) a német nyelvi OKTV döntőjében országos 23. helyezést ért el.

Szénási Attila (12.C) a Zrínyi Ilona matematikaverseny országos döntőjében 13. helyezést ért el.

Bukovszki Bettina 1. helyezést, Kozma Krisztina 5. helyezést,  Jádi Dominik 9. helyezést ért el.  Lotz János szövegértési és helyesírási verseny országos döntőjében.

Sulcz Ferenc Bálint 9. helyezést ért el a Bács-Kiskun megyei történelemversenyen.

Baltás Olga 1. helyezést, Szőke-Tóth Éva különdíjat kapott a Miért jó az IKSZ? elnevezésű pályázatra benyújtott pályamunkájáért.

A gimnázium vegyeskara ezüst minősítést szerzett az Éneklő ifjúság hangversenyen.

Gratulálunk a diákoknak és a felkészítő tanároknak!

Ideiglenes felvételi sorrend

Az ideiglenes felvételi sorrend megtekinthető az alábbi linkre kattintva:

IDEIGLENES FELVÉTELI SORREND