Home

Az iskola elérhetősége

Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Címe: 6000 Kecskemét, Irinyi u. 49.
OM kódja: 027945
Telefon: 76/482-071
Fax: 76/507-523
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Honlap: www.bolyai-kkt.sulinet.hu

 

Elérhetőségünk

2018. január 30-án iskolánkba látogatott Andreas Neidhart, a Külföldi Német Iskolák magyarországi központjának budapesti koordinátora, német nyelvi szaktanácsadója.


A délelőtt folyamán először az intézményvezetéssel folytatott bemutatkozó beszélgetést, majd látogatást tett a 11.d osztály DSD II csoportjának német óráján, ahol megismerhette a tanulók elképzeléseit a jövő iskolájáról.
A tanórát követően a német nyelvi munkaközösséggel közösen tartott megbeszélésen a vizsgáztató kollégák beszámoltak a január közepén iskolánkban lezajlott legutóbbi DSD II B2/C1 szóbeli vizsga tapasztalatairól, javaslatokat tettek számára a következő továbbképzések lehetséges témáira és a vizsgafelkészítéshez iskolánk számára szükséges taneszközfejlesztésre.

 

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries