Home

Az iskola elérhetősége

Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Címe: 6000 Kecskemét, Irinyi u. 49.
OM kódja: 027945
Telefon: 76/482-071
Fax: 76/507-523
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Honlap: www.bolyai-kkt.sulinet.hu

 

Elérhetőségünk

9 csapat

Február 24-én a 9. D csapata képviselte iskolánkat a Salgótarjáni Bolyai János Gimnáziumban megrendezett Erdély műveltségi vetélkedőn, melyre az adott alkalmat, hogy az intézmény idén ünnepli fennállásának 50. évfordulóját.

A versenyre a Nógrád megyei iskolák mellett a Bolyai nevet viselő magyarországi iskolák is meghívást kaptak. A Bolyai János életének színterét jelentő Erdély történetét, földrajzát és kultúráját áttekintő versenyen iskolánk csapata (Áman Réka, Kun-Szabó Eszter, Halupa Lili, Orosz Fanni) a harmadik helyet szerezte meg. Felkészítő tanáruk Harkai Hajnalka és Tóthné Muráncsik Mónika volt.

Ideiglenes felvételi sorrend

Az ideiglenes felvételi sorrend megtekinthető az alábbi linkre kattintva:

IDEIGLENES FELVÉTELI SORREND

 

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries