Kezdőlap

2017. január 31-ével lezárult iskolánkban a történelem munkaközösség szervezésében az 1956-os forradalom és szabadságharc 60. évfordulójára létrehozott Emlékbizottság támogatásával zajló, az első félév egészét átfogó „1956, te csillag” című projekt. A tanulmányi kirándulást, filmvetítést, kiállítást, könyvbemutatót, tanulmányi és plakátversenyt magában foglaló, valamennyi diákot érintő rendezvénysorozatot az iskola Aulájában zártuk le a projekt főbb mozzanatait felidéző vetített képes előadással és a versenyeken eredményesen szerepelt tanulók  megjutalmazásával. 

 

Ideiglenes felvételi sorrend

Az ideiglenes felvételi sorrend megtekinthető az alábbi linkre kattintva:

IDEIGLENES FELVÉTELI SORREND

 

Intézményvezető-helyettesi pályázat

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries