Kezdőlap

Picture2 Az 1956-os forradalom és szabadságharc 60. évfordulóját az idei tanévben a Hírös Agóra Kulturális Központ színháztermében ünnepeltük meg Goda Krisztina: Szabadság, szerelem c. filmjének levetítésével.

A film megtekintése előtt Harkai Hajnalka, az iskola történelem munkaközösségének vezetője beszámolt az „1956-2016 A magyar szabadság éve” program keretében zajló sokszínű iskolai rendezvénysorozatról. Szabó Zsombor 12. B osztályos tanuló pedig 1956-hoz való személyes viszonyáról beszélt.

A film bemutatását az 1956-os forradalom és szabadságharc 60. évfordulójára létrehozott Emlékbizottság pályázaton elnyert támogatása tette lehetővé iskolánk számára.

 

Ideiglenes felvételi sorrend

Az ideiglenes felvételi sorrend megtekinthető az alábbi linkre kattintva:

IDEIGLENES FELVÉTELI SORREND

 

Intézményvezető-helyettesi pályázat

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries