Kezdőlap

2016. október 8-án iskolánk diákjai a történelem munkaközösség által „1956, te csillag” címmel szervezett iskolai történelmi csapatverseny keretében Budapesten tettek tanulmányi kirándulást Harkai Hajnalka és Dani Erika történelemtanárok vezetésével.

A nap során felkeresték a forradalom és szabadságharc emblematikus budapesti helyszíneit és emlékhelyeit, így a Rákoskeresztúri Köztemető 301-es parcelláját is, ahol koszorút helyeztek el a forradalom áldozatainak emlékére. Bízunk benne, hogy a tanulmányi út során szerzett ismeretek jól hasznosulnak majd a verseny, s a történelemtanulás során is. A program az 1956-os forradalom és szabadságharc 60. évfordulójára létrehozott Emlékbizottság támogatásával valósult meg.

Tanulóink a Corvin közben, a fegyveres felkelés egykori központjában

Tanulóink a Corvin közben, a fegyveres felkelés egykori központjában

 

 

Ideiglenes felvételi sorrend

Az ideiglenes felvételi sorrend megtekinthető az alábbi linkre kattintva:

IDEIGLENES FELVÉTELI SORREND

 

Intézményvezető-helyettesi pályázat

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries