Home

Az iskola elérhetősége

Kecskeméti Bolyai János Gimnázium
Címe: 6000 Kecskemét, Irinyi u. 49.
OM kódja: 027945
Telefon: 76/482-071
Fax: 76/507-523
E-mail: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Honlap: www.bolyai-kkt.sulinet.hu

 

Elérhetőségünk

2016. október 8-án iskolánk diákjai a történelem munkaközösség által „1956, te csillag” címmel szervezett iskolai történelmi csapatverseny keretében Budapesten tettek tanulmányi kirándulást Harkai Hajnalka és Dani Erika történelemtanárok vezetésével.

A nap során felkeresték a forradalom és szabadságharc emblematikus budapesti helyszíneit és emlékhelyeit, így a Rákoskeresztúri Köztemető 301-es parcelláját is, ahol koszorút helyeztek el a forradalom áldozatainak emlékére. Bízunk benne, hogy a tanulmányi út során szerzett ismeretek jól hasznosulnak majd a verseny, s a történelemtanulás során is. A program az 1956-os forradalom és szabadságharc 60. évfordulójára létrehozott Emlékbizottság támogatásával valósult meg.

Tanulóink a Corvin közben, a fegyveres felkelés egykori központjában

Tanulóink a Corvin közben, a fegyveres felkelés egykori központjában

 

Joomla! Debug Console

Session

Profile Information

Memory Usage

Database Queries