Kezdőlap

csoportkepEredményhirdetés és díjkiosztás Bolyai János tiszteletére

2015. december 15-e Bolyai János születésnapja. A Kecskeméti Bolyai János Gimnázium minden évben megemlékezik ezen a napon névadójáról, a nagyszerű matematikusról.

Az elmúlt években hagyománnyá vált, hogy ebből az alkalomból osztják ki a díjakat azoknak a 8. osztályos tanulóknak, akik kiemelkedő eredményt értek el a gimnázium által hirdetett tanulmányi versenyeken. Egy évtizedes hagyományra tekintenek vissza a népszerű német nyelvi, a fizika, az informatika és matematika tehetséggondozó versenyek. Ebben a tanévben 15 általános iskolás tanuló vehette át a teljesítményéért járó oklevelet és jutalmakat, amelyeket Kecskemét Város Önkormányzatának Városi Támogatási Programjának köszönhetően részesülhettek a tehetséges fiatalok.

 

A nyertes tanulók és felkészítő tanáraik névsora:

 

Német nyelvi verseny

1. helyezés: Takaró Milán (Református Általános Iskola)

2. helyezés: Czirkos Vince (Szent Imre Katolikus Általános Iskola)

3. helyezés: Molnár Blanka a (Vásárhelyi Pál Általános Iskola)

4. helyezés: Ipacs-Szabó Noémi (Lajosmizsei Fekete István Általános Iskola) diákja.

                   Felkészítő tanára: Farkas Eleonóra

                   Felkészítő tanára: Szabó Ildikó

                   Felkészítő tanára: Garay Krisztina

                   Felkészítő tanára: Sápiné Aczél Ágnes

 

Fizikaverseny

1. helyezés: Ludányi Csongor (Zrínyi Ilona Általános Iskola)

2. helyezés: Apagyi Dávid (Református Általános Iskola)

3. helyezés: Takaró Milán (Református Általános Iskola)

                   Felkészítő tanára: Csaplárné Molnár Zsuzsanna

                   Felkészítő tanára: Gyömbér Csaba

                   Felkészítő tanára: Gyömbér Csaba

 

Informatikaverseny

1. helyezés: Papp Martin (Kiskunfélegyházi Batthyányi Általános Iskola)

2. helyezés: Fülöp Endre Timur (Corvin Mátyás Általános Iskola)

3. helyezés: Monori János Bence (Református Általános Iskola)

                   Felkészítő tanára: Szederkényi Barbara

                   Felkészítő tanára: Kákoczki Barbara

                   Felkészítő tanára: Gazdag Edit

 

Matematikaverseny

1. helyezés: Bálint Boglárka Eszter (Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola)

1. helyezés: Ludányi Csongor (Zrínyi Ilona Általános Iskola)

                  Felkészítő tanára: Csordás Mihály

                  Felkészítő tanára: Aszódiné Pálfi Edit

3. helyezés: Vajda Simon (Kodály Zoltán Ének-zenei Általános Iskola)

                  Felkészítő tanára: Csordás Mihály

3. helyezés: Rupp Gergely (Nagykőrösi Arany János Általános Iskola)

                  Felkészítő tanára: Lebbenszki Andrea

3. helyezés: Monori János Bence (Református Általános Iskola)

                   Felkészítő tanára: Háriné Kun Éva, Csordás Mihály

 

Közelgő események

No events

Eseménynaptár

September 2020
M T W T F S S
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30

 

Nemzeti Összetartozás Napja 2020

 

 

Tanulást segítő appok

Letölthető diákjaink által fejlesztett appok:

- App-a.apk

- dolgozapp.apk

- Learning_Machine_v1.apk

- Memoria.apk

- MilAxe.apk

- Pilots_Memory.apk

 

Megújult honlapunk

Kedves látogató!

Honlapunk megújult, a régi honlap anyagai továbbra is elérhetőek a itt:
archivum